0 oy
2,525 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kızlar hamileyken kullanıyodum bu uygulamayı sonra o hesabım unuttum şifresini yeni açtım. Lohusalığım biteli 4 gün oldu. Eşimle sürekli tartışıyoruz ama sürekli. Sebebi de şu hastaneye gittik yatışım verildi annesiyle eve yemek yemeye gittiler normal giderken acil sezeryana alındım eşyalarım vs odamda kaldı hemşireler kimin kimsen yok mu alınacağın odaya götürsün eşyalarını dediler. Aradım eşimi hastane ev arası 25 dkk falan beni ameliyata aldılar daha 21 yaşındayım ilk bebeğim bide eşimde 32 yaşında bu arada. Tek girdim ameliyata çıkmama yakın gelmişler neyse dogurdum odaya geçtik kaynanam uykusuzsun diye geri yolladı oğlunu eve. O sabah kadınların bazıları kolları kocasına girmiş yürütüyodu ben sap gibi tekerlekli sandalyeden tuta tuta yürüdüm ne bi çiçek gördüm ne bişey. Geldi çocuğa bakığ gitti falan. O kadar zoruma gidiyor ki annem karantinadaydı gelemedi hem annesiz hem eşim öyle yapınca. Şimdi anneme de sitemliyim ama mecburdu. En çok eşime her akşam nerdeyse bu konuyu açıyorum ne bi çiçek aldın ne bişey sanki son çocunu doguran yaşlı bi kadın gibiydim dedim. En çok yanımda olman gereken zamanda beni tek bıraktın artık olsanda umrumda deilsin dedim bu gecede beni darlıyosun diyip duruyo boşanmayı dahi düşünüyorum ve bi daha asla çocuk yapmamayı her dogumumda aklıma gelicek eminim. Napayıö sizce her şeyi denedim aklımdan asla çıkmıyo

44 Cevaplar

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Haklısın bence ben olsam daha beterini yapardım. Senin en ozel anın 9 ay boyunca beklemıssın ogunude gec zıkkımlansın olmezler Bı iki saat gec yese sacmalamıs. Yasıda kucuk deıl olgun bır yasta neyın nolcagını bılıo. Ameliyat bu ya yalnız bırakılır mı. Kapıdan ayrınılmaz. Çiçek almasın tamam da bari beklesin bıseye ihtiyacın var mı diye. Bole dusumcesız adamlara cocuk dogurmıcan ama yasamadan da bılemıosın. Bence kendinı affettırcek cabayı gostersın bari unuttursun o gunu sana. Birde o ilk bebegı babaya verdıgı anı nasıö yasamak istemez anlam veremiyorum. Sımdı bebegınıze sana karsı ılgılı mı. 
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Sanırım sizi sezaryen olanlar daha iyi anlar. Ben de sizin gibi acil ameliyata alınmıştım. 3 gün hastanede kaldım. Annem yanımdaydı. Eşim de fırsat bulabildikçe geldi yanıma virüs olduğu için. Beni çok üzecek kıracak bir şey yaşamama rağmen o üç gün hayatımın en zor günüydü. Bir yandan bebek bir yandan dikiş ağrısı yürüyememek tuvalate bile gidememek vs. Yalnız olsaydım hehalde kafayı yerdim diye düşünmüştüm hep. İnsan şefkate merhamete desteğe çok ihtiyaç duyuyor. İncinmekte çok haklısınız. Ama benim eşim bile normalde çok ince düşunceli birisi olmasına rağmen o zamanki halimi tam anlayamıyor anlam veremiyor. Yani yaşayan bilir diyeceğim o. Muhtemelen sizin eşiniz de ne kadar hassas bir hal olabilecegini idrak edemedi. 
0 oy
(747 puan) tarafından
Böylr birşey için boşanılır mı ya.Millet aldatılıyor şiddet görüyor baskı görüyor.Haline şükret bence insan kırılır ama böyle birşey için boşanılırmı bencede darlıyosun adamı kusura bakma canım ama.Bende olsam başına kalkardım söylerdim ama affedilmeyecek birşey değil.İnan ben postu görünce kesin aldatılmış dedim okuyunca çıktı
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin ne deyim canım sana kız bunun için boşanılırmı Allah aşkına abartmayın yaaa dayak yiyip doğuma giden kadınlar var birazcık şükredin lütfen

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 572 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hirasu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 572 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,270 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 405 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde Havin (20 puan) tarafından soruldu

384,643 soru

11,506,236 cevap

35,159 kullanıcı

...