0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar eşinize ailnzle ilgili olsun kndnzle ilgili olsun herşyi paylşır mısınız?

Ben paylşmk istyrum ama ondan o güveni alamadığım için paylaşmıyorum sadece bn mi böyleyim blmiyorum.. Eşimle iyi geçiniyorz anlşmamz filn iyi ama nedense tamamen evimmiş gbi hissedemiyorum illaki birşey oba karşı uzak tutuyor beni.. Acaba onunda ailesyle ilgili kndiyle ilgili bna herşeyi açmadğını hissettğm için mi öyle blmiyorum.. 

Sizinde fikrlernzi almk isterim.. Sizler nasılsnz bnm gbi hissettğnz oluyor mu?? 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşler arasında sır/saklanan birşey olmamasi gerektiğini düşünen biriyim o yüzden ben anlatırım ama ona keza eşimde herşeyi anlatir . Benimkilerle ilgili birşey olsa bile gel bana söyle der  . ben ona anlatıyorum o bana anlatıyor herşeyi. 
-Reklam-
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Evet soylerim ne olsa 
0 oy
(759 puan) tarafından
Güveniyorum şunu bunu söyleme desem söylemez ama ailemin bazı özel şeylerini de açıp dökmem 
0 oy
tarafından

Benim ağzım dan kaciyo bazen söylemiyicem diyorum ama diyorum yanlıskıla sinirlenince saydırırım hep eşime anlatırım tabi ister dinlesin ister dinlemesin içimde dert edeceğime söyleyip rahat ederim :D

(306 puan) tarafından
Bazeen bnmde kaçıyor sen gbi :) :) :)
0 oy
(10,827 puan) tarafından
Oturup sohbet etmediğimiz için öyle Bi sıkıntım yok 
0 oy
tarafından
Ben herşeyi değil ama bazı şeyleri söylüyorum mesela kendi tarafimla ilgili çok şey söylemiyorum gün gelir yüzüme vurur çok güvenemiyorum eşime o bana hicbisey anlatmaz
(306 puan) tarafından
İşte güvensen od anlatsa aslındabiz kadınlr onlae gibi oşöayız ama işte..
0 oy
(3,281 puan) tarafından

Herşeyimi paylaşırım genelde ama ailem ile ilgili bişey varsa hemen söylemem ki yarın bi gün kakmasın başıma. Çok nadir söylerim ailemle ilgili.  ağzım durmuyo ille söylemem lazım :)

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Herşeyi anlatıyorum :)) 
0 oy
(94 puan) tarafından
Aynen bende bir çok şeyi anlatmam bazı şeyleri anlatırım oda herşeyi degil yani herşeyi de bilmesin
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim eşim kendi ailesinde olan kavga gürültü tarzı değil tabi ama onun haricinde olan şeyleri bile muhabbet olsun diye anlatmaz bende onun gibi yapıyorum artık hiç bişey anlatmam 
(306 puan) tarafından
En gzeliii
0 oy
(28,368 puan) tarafından

Konuya göre değişir paylaşacağım şey.

0 oy
(3,836 puan) tarafından
paylaşmam daha doğrusu paylaşamam. 
0 oy
(11,177 puan) tarafından
Hayatta icimde saklayamam herseyi soylerim cebimdeki 5 kurusa kadar. Oda anlatır bana
0 oy
(5,938 puan) tarafından
İki taraf aileleride anlatmam ama günlük konuşuruz muhabbet ederiz daha çok esim anlatır 
0 oy
(144 puan) tarafından
Herşeyi konuşur paylaşırız birşey olsa onu demesem içim içimi yer anlatınca  rahatlarım 
0 oy
(380 puan) tarafından
kendimle ilgili tabiki paylaşirim ama ailemile ilgili eger onu ilgelandirmiyorsa özel bir  durumsa anlatmam 
0 oy
tarafından
Paylaşmam çünkü o hiç paylaşmadı benimle kendi ailesiyle ilgili olan şeyleri hiç anlatmaz ben başkasından duyarım. Önceden ben anlatırdım baktım yüzüme vurmaya başladı ben de artık kahrımdan ölsem anlatmam
0 oy
tarafından
Ilk başlarda tamda anlattığın gibiydim ve eşime bunu söyledim şuan herşeyi konuşur paylaşırız ilk başlarda olabiliyor 

İlgili bir soru bulunamadı

396,374 soru

11,856,647 cevap

35,951 kullanıcı

...