0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (18,256 puan) tarafından
Kizlar cocuklar sizemi düskün babayami bizimkiler büyük kimseye düskün değil :D kücuk bana bagimli bensiz duramamz :D

22 Cevaplar

0 oy
(2,763 puan) tarafından

Ya büyük kızımla aramda apayrı bi bağ var hani sanki dersin büyükmüş küçülmüş bana şimdiden arkadaş gibi çok ama çok bağımlı 10 tane babası gelse bana değişmez büyüdükçe daha çok bağlanıyor daha 3 yaşında küçüğü de babasna düşkün ama dibimden çıkmaz :)

(18,256 puan) tarafından
Cok guzel bisey aslinda çünkü anne babada dahil olmak üzere evladini herkesten daha güzel ve çok sever evladinda ona düskün olmasi muazzam bisey benim büyük oğlumu annem büyüttü diyebilirm gözünden sakındı ilk torun diye bende kuralcı olduum icin ona daha cok düskun anneanneci ama kücük oğlum bensiz duramaz bir yasini gecti halen ağlar arkamdan :)
(2,763 puan) tarafından
Benm büyük kıza da annem hep bakardı hala giyminden ayakabsana kadar kendisi üstlenir yapar ama kzm sevse de artık yanımdan ayrilmak istemiyor az bişi basım agrisin yatağa gireyim gelir anne opimmm üzülme der yani RABBİM evlatlarımızı bize bagislasin
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kızım bana düşkün babaya gitmek istemiyor 7 aylık ilk kelimesi baba oldu ama dedesine dedi :)) çünkü dedesini babasından çok görüyor 
(18,256 puan) tarafından
:) e haliyle cocuklar ilgiyi kimde cok görürse ona düskün oluyo bizim büyuk anneannesine kücük bana düskün

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
26 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Huzur91 (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 794 göst.
18 Mayıs 2024 Aile kategorisinde fatos18 (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 365 göst.
0 oy
20 cevap 402 göst.

385,253 soru