0 oy
853 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Artık iyice sinir olmaya başladım . Beyfendi kahvaltıda patates kızartması istedi dedim ki yag fazla yok idareli kullanalım dedim neyse yinede  kalktım kizarttim defalarca ayağına gittim kalk sofra hazır  diye kalkmadı. Patates soğuyor  . En sonunda sinirlendim sanki gece beşik salladında kalkmiyorSun dedim .. tartıştık kahvaltimi tek başıma yaptım .. bana diyr ki 28 senedir kahvaltımı sen hazirlamiyorsun diyor .. buda işte yaptiklarimin karşılığı yazıklar olsun ya cidden iyilik yaramıyor ..  canımın skkinsindan ağlıyorum.. bir senelik evliyim bıktırdı bni :(( 

44 Cevaplar

0 oy
(930 puan) tarafından
Eşim kalkmadan hazırlarım hazır olunca Bi kere çagırırım hemen kalkar
tarafından
Darısı bnm kocama
(930 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(924 puan) tarafından
Kalkmadan hazırlamıyorum genelde 
tarafından
Onu da denedim bni niye kaldirmadin dedi
0 oy
(5,913 puan) tarafından
40 defa cagiririm oyle agir uykusu varki kahvaltiyi hazirlamadan once baslarim.cagirmaya kahvalti hazir oldgunda bir bagiririm kalk kahvalti sogudu yeter artok die iy8ce bir durterim baktim.kalkmior sinirleniorum.haliyle kalkior sonra gelip opuor ... zaten sabh kahvalti hazirlamiom 6bucukta gdior zar zor servise yetisior uyandirana kdr canim.cikior
tarafından
Kolay gelsin canm sende bendensin
(5,913 puan) tarafından
Aminnn aminnn adamin herseyi iyi hosta su uykusu beni cileden cikarior valla bide horluorrr offff
tarafından
Ne tesaduf Bnim eşimde bayağı horluyordu sıçrayarak uyanirdim da azaldi biraz daha ... Bnm eşimin de iyi yönleri var ama bazen böyle oluyor bni çileden çıkarıyor çok şey yaşadım su bir sene içinde .. ailem gurbette gittiğim de ağzımdan burnumdan gelirdi .  Evimin dibindeki teyzeme gitmek isterdim sonra git  vs ...evlendik düğünümüz olmadı teyzem  ailecek bizi yemeğe çağırdı eşimle konuşuyorz teyzeme gidecem dedim durumu anlattım bana dediki sen gitme... Ne kadar tartıştık anlatamam ..
(5,913 puan) tarafından
Olur tartismalar bazi seyleri fazla ustelememek lazim canim
tarafından
Bilmiyorum canm ya ustelemek değil ki yani davetti sonuçta . Bn bir yere giderdim bni gidince görüntülü ara deRdi :(
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Benim esim benden önce uyanır cocugu alır ben bir saat daha uyurum cayi demler uyandırır sonra birlikte yapariz kahvaltıyı esin hatalı burda hem istemiş yapmissin hemde.kalkmamis 
tarafından
Tek başımıza kahvaltı yaptık oda bnde iyi mi oldu hayır
(1,908 puan) tarafından
Seni yanliz bırakmış demekki eşinden fazlasını beklemiceksin ileriyi dusunemiyo canm neyapcaksin insanlari değiştiremezsin ailesinden ne görürse onu yapar sıkma canini
tarafından
Bazen çok iyi biri bazen çok zor biri oluyor .. bazen bır bakmışsın akşam yemeği bnden diye mutfağa girer bir bakarsın kahvaltıya kalkmadigi için tartışırız .
(1,908 puan) tarafından
Herkesin bir huyu var iste canm değiştiremezsin sıkma canini

İlgili bir soru bulunamadı

384,964 soru

11,513,967 cevap

35,174 kullanıcı

...