0 oy
814 göst.
Diğer kategorisinde (148 puan) tarafından
Ferhat Göçer in de dediği gibi dünyaya bir daha gelseniz arar bulur gene eşinizi sever misiniz ben şahsen severim:)

58 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından
 eşimi seviyorum tabiki yine onunla evlenirdim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Assssslllaa kimseyle evlenemezdim. Evlilik bana göre değilmiş onu anladım da geç oldu biraz :)
0 oy
(10,512 puan) tarafından
Kimseyle evlenmezdim galiba 
0 oy
(870 puan) tarafından

Yine Eşim le evlenmek isterdim :silly:

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Gene eşimi severdim hatta daha erken bulurdum onu 20lı yaşlarda felan bu kadar geç kalmazdım
(148 puan) tarafından
O kdr yani
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bazi huylarini degistirip.evet evlenirdim 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Evet evlenirim hemde tekrar tekrar ....

Dışardan bakınca sert duran bı mizaçlı ama yanımda minik çocuk gırgır şamata biri 9yilimiz olacak sevgili ve evlilik ile birlikte hem ağır başlı oluşunu seviyorum hem de yerine göre gülüşünü

Ama en çok ona baba olmak yakıştı oğluna bakarken gözünün içinin gülmesi bile tekrar tekrar evlenmem için neden ❤️❤️

az önce kolunu elliyor oğlumun dedim nabiyon kollu zıbın kolu buluzunun içine gitmiş biraz oğlumun kolu katlanmış diye elini sokmuş çekiyorum içine gitmiş kolu üşür diyor

Merhametini sevdiğim Adam gece uyansa bile üstümü örter <3

Daha neler neler sığdırırdım bu yazıya ama çok uzun ve değişmeyen aşk çok şükür bizim ki Rabbim başımızdan eksik etmesin❤️❤️❤️❤️

(148 puan) tarafından
Evtttt sevdiğine destanlar yazdığın için sevdiğini daha iyi anladık eee gençler görüp sevmişler bizede Allah bozmasın heppp böyle çok mutlu olun demek düşer :-)
(6,825 puan) tarafından
Ahahah valla cvp gelince baktım da cidden yazmışm jskjskjsj canını yirim:) ❤️❤️❤️❤️❤️
Allah sizin de mutluluğunuzu bozmasın hepimiz mutlu olalım bebeğim ❤️❤️
(148 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(7,118 puan) tarafından
O şarki da gizli şirk var dinledigimiz şarkının sözlerine dikkat edelim aman. 
0 oy
(193 puan) tarafından
bi kere daha gelsem ayni kisiyle asla evlenmek istemezdim. ama kizimi iyiki dogurmusum diyorum onun disinda herseyi degistirmek isterdim :))
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Evet cnm yine severim ❤️
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Eveeeettttt❤ daha da erken evlenmek için ararım onu hatta 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
onu bırak yüznü görmek bile İstemem lanet olasi
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Fazlasiylaaa evetttt❤ Eşim  çok  olgundur zaten 32 yasinda  evlendi  evlilik bilincinde  kiymet bilen cok sinirli ama bi o kadarda merhametli ...

Baba olmak ayri bi yakıştı  kızımı  görünce  aglamayi birak ultrasonda görünce  gözü  dolan insandi...

Dünyaya  binkez gelsem yine Eşim ❤☺️
0 oy
(620 puan) tarafından

Severdim<3Hatta keşke önce tanısaydım eşimi ondan önce çok salakça kişilere aşık olduğumu sandım çocukça şeyler:pinch: Sadece eşim polis, keşke memur olmasaydı. Sürekli taşiniyoruz, gurbetteyiz oglum uzakta kimse görmeden büyüyor.

0 oy
(2,241 puan) tarafından

yine esimi severdim ama evlenmezdim :D sevgiliyken pek tatliydi evlenince acilasmaya basladi :ermm:

(148 puan) tarafından
E cnm oda alışkanlık oluyo yapacak bişi yok :-)
0 oy
tarafından
Sevmem evlenmemde bu hayattaki tek sansin iyi bir anne babaya ve evlada sahip olmam
0 oy
(671 puan) tarafından
Severim tabiki de ama evlenmemek en güzeli bence evlenmezdim  :) 
0 oy
(30 puan) tarafından
Bende severim ama ailesi yüzünden asla evlenmem
0 oy
(129 puan) tarafından
Ben dunyaya tekrar gelmek ıstemezdim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Dünya ya binkere  gelsem yine eşimi sewerim  iyiki varsın canımın içi ♥︎♥︎♥︎

İlgili sorular

+1 oy
49 cevap 395 göst.