0 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Benim doğumumda bebeğim 1 hafta yoğun bakımda kaldım bende süt vermek icin hastanede kaldım ama hastaneden çıktıktan sonra eşimle birlikte yattık hiç bir sorun olmadı. Hamileykende hep birlikte yattık. Burda birkaç kez okudum bir sıkıntı mı oluyor neden ayri yatiyorsunuz onu merak ettim

Yanlış anlamayın yargılamak için sormuyorum yalnızca merak ettim o yüzden 

36 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından

Eşim horladıgı için :D zaten bebeğe gece 500 kere kalkıyorum adam işe gidiyo neden uyandırayım onu yani ayrı yatınca ne oluyo. Bebim belim ağrırdı hamileyken sert yerde yatmak isterdim arada salonda yatardım eşim yatak odasında araya sogukluk girer lafı da cok saçma bana göre sogukluk gireceği varsa yapış yapış yatsana girer o karakter meselesi 

-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Hamileyken ayri yatmadim ama doğumdan sonra bir süre ayri yattik. Bizim yatak cok yüksek sezeryanli oldugum icin zorlaniyodum. Annem vardi bir muddet yanimda. Onunla beraber kaldik salonda. Yatak odamizda soğuk oluyor her kış koltukta yatariz eşimle Zaten kışın dogumum oldu. Ama araya soğukluk girmedi. Bence ayri yatmakla soğukluk girmesinin alakası yok o kişilikle alakali bi durum en ezimdan benim fikrim bu yönde
0 oy
tarafından
Hıc ayrı yatmadık iki dogum daha bir yerime vurursun ayrı yat dememe ragmen uyumam vurmam ama ayrı da yatmam demıstı ve gece uyansın oglum benu uyandırmaz gider bakar sabah ise giderken devırederdı bence bahane degıl uykusuz kalcam soyle olcam felan 
0 oy
(405 puan) tarafından
Sadece doğum yapınca iki gün ayrı yattık. Yorgunluktan uyanamam diye annemle yattım. O beni kaldırdı. Emzirdim sonra geri yattım. Alıştım zaten hemen. Biraz kendimi toparlayınca da yatağıma geçtim. 
0 oy
tarafından
Yok niye ayrı yatayım ki :D kabul edemem öyle birseyi 
0 oy
tarafından
Eşimle dğumdan sonra sadece salı günü ayrı yatıyoduk çünkü  diğer günlere nazaran o gün 12 saat çalışıyodu. Yorgun olduğu için siğer odada yatıyordu. Diğer günler beraber yatıyorduk
0 oy
(772 puan) tarafından
Ah ahh ne gebelikte ne doğum hiç ayrı yatmadık da bu korona yatağı geçtim odaları bile ayırttı bize ya 
0 oy
tarafından
Hiç ayrı yatmadik biz ne hamileliğimde nede doğumdan sonra sadece doğumdan sonra galiba 15 gün kadar ayrı yattık sebep kayinvlidem yardımcı olmak için yanımda uyuyordu ilk günler o yüzden ayrı yatıyorduk
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Simdi şöyle  yatak  odam cok soguk ben oturma odamda yatmaliydim herifimde geldi odaya  ama yatagi tutturamadı  diger cekyatta yatiyo yuvarlaniyomus üstüme o bi cekyatta yatiyo ben bi cekyatta acmiyoruz zaten cekyatlarim cok geniş ☺️
0 oy
tarafından

Ayrı yatmaya bende karşıyım ama mecbur kaldınmı hiç Bir şey. Yapamıyorsun soğukluk girer olayına gelince. Bu tamamen palavra delikanlı adam eğer gerçekten seviyorsa soğukluk girmez eşini daha çok özler ve bağlanır örnek eşimden vermek istiyorum. Ben 2 aya yakın eşimden ayrı kaldık ayrı yattık doğumdan sonra 3 buçuk ay ayrı kaldık eve geldiğimde ağrıdan oda oda gezerdim nerde uyursam orda kalırdım eşimde beni uyandirmazdi zor uyuduğum için. İstanbul'da kaldım bir süre o evde kaldı. Taburcu oldum eve getirdi beni ertesi sabah işe gitti. Ve o akşamı eve geldiğinde şükürler olsun dedi yaptığımızda sevinçten ağladı ve bana daha çok bağlandı daha çok sahip çıktı 5 buçuk ay dile kolay seven adam sogumaz ayrı kaldımi daha çok özler ve sahip cıkar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hic ayri yatmadim neden ayri yatilsinki ama.ikinci bebis dogunca annemler dogumuma geldiginden otrma odasnda yatmistim iki hafta esim buyuk oglumla yatsinda cocuk bi anda bosluga dusmesin diye canm 
0 oy
tarafından
Hiç ayrı yatmadım hastane odasında bile birlikte yattık hemşire gülmüştü halimize ☺️
0 oy
(66 puan) tarafından
Ayrı yatağın soğukluk getireceğine inanmıyorum bende hamileyken ben çok bunalıp dönüp durdugum için gidiyordu eşim odada yatmaya çocuktan sonra da uyukusu aşırı hassas benden önce uyanıyor kalkınca da ne yapsın adam benim ilgilenmem doyurmam lazım boşu boşuna uykusuz kalmasın adam diye iceri gönderiyorum ama hiçbir şekilde muhabbetimizi falan etkilemiyor yani:))
0 oy
(578 puan) tarafından
2 doğum yaptım 2sinde de ayrı yatmadik ben ayrı yatmak istedim eşim asla dedi ağlasın benimle ol ben sensiz yatamam dedi hep ben salona gelince ağlıyor diye gelip kziip götürdü beni benimle ol diye

İlgili bir soru bulunamadı

384,679 soru

11,507,236 cevap

35,161 kullanıcı

...