0 oy
1,974 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Napiyosnz bakalım iş güç ne alemde bebekler isizn veriyor mu iş yapmaya :) 

Bn anca uyuttum yemek yaptım pişiyor çamaşır astım ev temizliği yapmadım bugün dün yapmstm 

Sizde ne var ne yok 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından

Oğlumun gündüz uykusu çok az o yüzden bir şey yaparken babasına veriyorum ben de ıspanak ısladım onu yapacağım şu anlık tv izliyorum eşim de inadına salonda uyuyor git odaya dedim gitmedi öğlen geldi işten :D

tarafından
Gündüz eşin evde olması iyi arada kasarsin :)
tarafından
İzne ayrıldı 25 gün evde evi dip köşe mis gibi yaparım fırsat ayağıma geldi ne zamandır aksıyordu birini yapsam biri kalıyor şimdi hepsi birlikte hallolur :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabahtan beri sadece yemek yedim kizim saolsn sakız gibi yapışıyor kucagma biraz büyüsün kanguru ya koyup yapcam başka çarem kalmadı :(  eşim zaten yok ne bulsam onu yiyorum bende nerde kolay yemek varsa ☺
tarafından
Ah bi dursa ondada ağlıyor pusete koyuyorum beşiğe koyuyorum kaynanama brakiyorum ama yok ya ayağımda sallayincagim yada koynumda yatacak başka yerde durmuyor hamak besk alcam bakalım ondadami aynısını yapcak
tarafından
Hamak beşik iyi bnde var.  Ayağa alıştırma bnce işin zor olur bnde ayakta salladım ama şimdi bıraktık
tarafından
Çok zor ayağım elimden geldiği kadar beşikte uyusun istiyorum ama işte yok inş hamak beşik ise yarar yok sa bu cadiyla isim var babasına çekmiş yaramaz kaynanam diyo aynı babası bana böyle yapardı diyo keşke bana cekseydi ☺
tarafından
Daha henüz küçük canım. Düzeliyor sonra Hamak beşik iyi anne karnını animsatiho
tarafından
Aynen öyleymiş bide onu alayım bakalım ne gerekiyor sa yapıyorum ama işte inşallah düzelir
0 oy
(636 puan) tarafından
Dip köse temizlik yaptim komple.  Camlar perdeler balkonlar baza altlari dolaplar...yarin son kez mutfak banyonun ustunden gecicem. pazartesi doguma gidiyorum. 
tarafından
Ooo kendini çok yorma kuzum. Yardm edenin var mı
(636 puan) tarafından
9 aydır herseyime esim yardim ediyo sagolsun . Yine kadın eli gibi olmuyo ama elinden geldigince destek oluyo.
tarafından
İyi canım. Dikkat kendine sağlıkla al kucağına
(636 puan) tarafından
Amin inşallah sağol
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben tum islerimi bitirdim yemek yaptim evi supurdum sildim camasirlari astim dus aldim simdi kizi emziriyorum bakalim uyuycakmi)
tarafından
İnşallah uyur canım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben tek başınayım malesef o yüzden hiç kalkmadım 
tarafından
Niye teksin ki cm
0 oy
(2,064 puan) tarafından
İzin vermiyor buaralar çok mızmız diş yüzünden ama yinede yapmaya çalışıyorum uyudukça paşayı yıkadım bugün çamaşırları falan topladım yemek yaptım şimdi uyudu bende uzandım dondurma keyfi yapıyorum :))
tarafından
Afiyet olsn canım. Bizimde dis kaşınıyor
(2,064 puan) tarafından
Çıkartsalar rahatlıycaklar biraz
siz sünnet oldunuz mu cnm?
tarafından
Yok canım henüz olmadık siz
(2,064 puan) tarafından
Bizde olmadık hep 2 3 aylıkken yaptırayım istiyordum fırsat olmadı buaralar  yaptırmayı düşünüyorum bakalım doktor arayışındayım :))
0 oy
(328 puan) tarafından

hepsi bekliyor seni canım hayrına gel yap:D

tarafından
Perte çıktım kuuzm ya
0 oy
tarafından

bende sabahtan beri cok yoruldum misafirim gelicek diye dip köşe temizledik ikramlık yaptım gelen arkadaşımın da ikiz bebisleri var ikiside erkek birde Benim^ ki oldu ev kreş gibi her yerde oyuncak vr dağıldı hep birazdan toplicam inş uzandım azıcık oğlusumuda dus aldırdım uyumadi yurutecte oynuyo:)

tarafından
Kalabalık zor oluyor ha ben dayanamıyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
VALLA canım ben her gün temizlik yapıyorum ama küçük paşam doğduğundan beri üçime sinen bi temizlik yapmadım hiç izin vermiyo yemeğide yeni koydum pişmesini bekliyorum
tarafından
Afiyet olsn. Bnde pusete kanguruya vs koyuyorm veya balkona arabasına koyuyorm
(10,411 puan) tarafından
Benim balkonum küçük arabayla asla sığamam pusette küçük geliyo artık arada koyuyarum ama ayakları dışarda kalıyo kıyamıyorum paşama
0 oy
(352 puan) tarafından
Şuan sadece pilav yapabildim :)çamaşırları eşim serdi  yemek yemeyi bekliyoruz:)
tarafından
Afiyet olsn kuzum
(352 puan) tarafından
Sağol tatlım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 212 göst.
19 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 303 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemre (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 953 göst.
20 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde ..Hilal.. (3,187 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...