0 oy
1,128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet hanımlar hiç geceden bulaşık bıraktınız mı ben bıraktım bi ara çok yorgundum hemen uyudum valla biriside uyuyup kalmışım kızımla

55 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bırakmadım annemden alışkanlık çok takıntılıydı evi toplar yatarım bende onun gibi oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ohooo kaç kere hemde bazen yıkanmış çamaşırların makinada kaldığıda olur :)))))
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Çok bırakmam bi iki tabak olur genelde o da en son abur cubur yemişimdir onun artıkları az diye yıkamaya üşenirim :)
0 oy
(10,635 puan) tarafından
İki bebeğim var hele oğlum dan sonra bıraktım evet bazen yıkanmış bulaşıkların üstüne kirliyi koyup tekrar çalıştırdım 
0 oy
tarafından
Kolay kolay bırakmam ama illaki olmuştur  
0 oy
tarafından
Ben birakiyorum esim temizliyo :D ilk hamileligimde hep byleydi. Esim asla birakmaz.cok titiz :D bu hamileligimde de ben birakmiyirum anlamadim niye birakasim gelmiyo :D esim cok kizar yapamiyosun bana de ben yaparim mutfakta cor cop iste bulasik kalmasin agzi acik bise kalmasin ne diye :D 
0 oy
(790 puan) tarafından
Hic birakmadim gozume uyku girmez
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Asla bırakmam çok rahatsız olurum birde dini yondende caiz değil evin bütün bereketi gidiyor kizlar benden demesi burada yemek yedikten sonra da bekletmek aynı şekilde iyi değil evin bereketini alan bir diğer şey...
0 oy
tarafından
Her gece bulaşık kalır sabah yıkarım :)
0 oy
(649 puan) tarafından

Hiç bırakmadım rahat edemiyorum öyle bir hastalığım var malesef :(

0 oy
tarafından

Birakiyorum valla bazen hic gozum almiyo :P

0 oy
(77 puan) tarafından
Şuan tezgâhım bulaşık dolu süt sağdım halim yok bırakıp yatacağım:))
0 oy
tarafından

Oğlum küçükken bırakırdım ama şimdi bırakmam. Eşimden utaniyorum:ermm:

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 824 göst.
9 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,128 göst.
7 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Emine21 (1,350 puan) tarafından soruldu

384,849 soru

11,511,568 cevap

35,173 kullanıcı

...