0 oy
817 göst.
Aile kategorisinde (6,275 puan) tarafından

Kızlar sizce bakar olmak mı güzel evli olmak mıı??

Bence evli olmak tabi bekar hayatım da cok güzeldi cok rahattı ama ailem maddi acıdan hep sıkıntı çekerdi benim evlenmem maddi olarak onlar için daha iyi oldu bence benim için de:angel:

Mesela bekarken istedigim her yere gidemiyodum aslında şimdi de yalnız gidemiyorum ama eşime söylersem götürür genelde Bi de giyim açısından bekarken dolabım bomboştu resmen şimdi ne istesem alıyorum Allaha şükürler olsun

Bi de insanın yanında eşi olması sevdigi biriyle uyuyup uyanması rahat rahat gezip tozması yemesi içmesi cok güzel bence ( Ah Bi de şu sorumluluklar olmasa)

Bunlar tabi işin olumlu olan yanı kötü yanı da cok ama ben evlilik diyorum :angel:

43 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bebegim için evlilik

Kendim için bekarlık:)
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ikisi de güzel valla. Pek bi farkı yok. Sadece evlilikte gezme isini biraz askıya aldık o kadar. O da oğlum 3 yaşına gelene kadar. Ondan sonra istediğimiz yere gidebiliriz oğlumla.
(6,275 puan) tarafından
Aynen zaten bu gezme işi cocuk yokken cocuk belli Bi yaşa gelene kadar Bi yere gidilmiyor bende bir bucuk senedir Bi yere cıkamıyorum dogru düzgün
(4,668 puan) tarafından
Yakın yerlere annemlere teyzemlere felan gidiyorum arabada sıkıntı çıkarmıyor ama tatil için gezmek biraz zor oluyor. 3 yasina kadar sürer büyük ihtimalle sonrasında rahatlarız inşallah :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bekarlık sultanlık evliliğin en güzel yönü çocuk 
0 oy
tarafından
Bekarlık sultanlık demişler boşa mı demişler... Mesela benim ailem çok sıkan karışan insanlar değiller hemen hemen iki üç gün carsaya gider arkadaşlarımla vakit gecirirdim şimdi ise evlendim Sadece iş yapıyorum sürekli bulaşık yıkıyorum evi temizliyor m eşimin emirlerini dinliyorum çocuk bakıyorum ***** gibi evlilik b...ktanmis en güzel yanı çocuk ama zaten bir yerde mutsuzluktan onu bile bırakmak istiosunn
(6,275 puan) tarafından
Senin böyle olmanın tek sebebi eşin biliyo musun seni evlilikten sogutmuş keşke sana deger veren seni el üstünde tutan bir eşin olsaydı o zaman hiç pişman olmazdın evlendigine..
tarafından
Çok şükür güzel yanları var ama iş aş yapmaktan inan ayağımın alti aciyor sabahları topalliyorum canım çok yanıyor çünkü eşim gece çalışıyor gündüz uyur kalkar kahvaltısini yapar kahvesini icer arada çocuğa bakar ama onu getir bunu getir dedigu icin yoksa kim yapacak oturmam bütün gün saç baş dağınık iş yapmak tan sürekli ayaktayım valla çalıştığım kadar da kilo versem bari oda yok :)
0 oy
(322 puan) tarafından
Uyku sorunu,sorumluluk ve ara ara sıkıntılar dışında  evlilik başıma gelen kızımdan sonraki en güzel şey 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kişinin yaşantısına göre değişir bekarken ailesinin evinde sıkıntıları olan kişi evlilik der evliliği kötü giden yanlış eş seçen kisi bekarlık der 
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Benim ikisi de aynı olduğu için farketmez
0 oy
tarafından

:)) yeni evlisin onu anladım :D

0 oy
(658 puan) tarafından

Valla bende senin gibiyim istediğimi alırım ederim eşimi de çok severim allah var herşeyim olur ne dersem yapar  ama ben bekarlık derim gençliğimi yaşasaydım doya doya ama sonra yine eşimle evlenseydim :D

0 oy
(14,048 puan) tarafından
Annemde kafama göreydi eşimde öyle :) ikisi de birbirinden güzel ama tabi evliliğim bir adım önde oğlum var :)
0 oy
(649 puan) tarafından

Tabikide evli olmak diyorummm <3

0 oy
tarafından
Bekarlik der susarim
0 oy
(492 puan) tarafından
Tek kelime "BEKARLIK" yeterli oldu mu ☺️☺️
0 oy
tarafından
evliliğin en güzel yanı tabıkı evlatlarımız, evlenince geçim derdi sorumlulluklar artıyor, bekarken biraz daha rahat oluyorsun çalışıyorum ve istediğim gibi harcıyordum eve destek olsamda ev geçirdirme derdim yok o açıdan güzel bekarlık, evlenince sosyalliğim kısıtlanmadı oğlumu babasına bırakıp arkadaşımla alılverişe gidip kahve içebiliyorum. ama bunu çocuksuz ken daha çok yapardım çocuk olunca nadir oluyor. evlılık güzel bi durum eşimle çok güzel vakıt geçiriyoruz, çiftler arası karşılıklı anlayış hoşgörü  birbirlerinin ailelerine ve çevresine karşı saygı varsa bundan daha güzel ne olabılırki. O sebeple iyiki evlenmişim :) 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bekarlık güzel
0 oy
(790 puan) tarafından
Evlilik güzel tabiki
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Herseyiyle evlilik güzel şükürler olsun
0 oy
(591 puan) tarafından
Bekarlık sultanlıktır evliliğin en güzel yani evlat başkada hiçbişey değil 
0 oy
(924 puan) tarafından
Evliyken özgürüm bekarken aşırı diisoplin vardı bardakta leke var diye babam ikisaat laf sayardı beş dk oturamazdim babamdan dolayı 
0 oy
tarafından
Evlilik kendi düzenin bambaska helee esinde kafa dengiyse

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,021 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 504 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,275 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 989 göst.