+1 oy
1,233 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bugun yapilan yemegi yarin yemem  sadece et ise yerim ama  yiyemem bugun yapilsin yarina agzimi surmem

Senin huyun ne cani sklan  postumaaaa:)

54 Cevaplar

0 oy
(3,212 puan) tarafından
Halime şükrettim resmen ya :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim tek huyum böyle saçma sapan huyları olan eli uy.u.z olanı sevmem gayretli olsun isterim söylerim de  ha gayret diye :D  ha birde şu var benden büyükler beni yaşımdan vurursa çok sinirleniyorum çünkü ben yaşımın kadını değilim daha oldugunum oyuzden yaşımı söylerken utanıyorum diye bilirim ;)

0 oy
(13,217 puan) tarafından

Hiç kimsenin wc'sini kullanamam

Terliksiz yere basamam
Ellerimi yıkadıktan sonra mutlaka krem sürmem gerekir yoksa açamam
Kimsenin çatalı kaşığı bardağıyla yiyemem içemem (oğlum eşim dahil )
Ellerimi baska bı yerde yıkadıysam havluya silemem
Akşamdan kalan ekmeği yemeği ertesi gün yiyemem
Kimsenin evinde bir şey yiyemem içemem (bayramlarda çok zorlanıyorum)

Şimdilik aklıma gelen bunlar :)

0 oy
(2,856 puan) tarafından

Ya düşmanının bile sırf kalbi kirilir diye susmak ..

Hani lafımi esirgemem ama karşımdaki insan beni ne kadar kirsada ona hakketttgu şeyi söyleyemiyorum sırf kalbi kirilir incitirim diye
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Hangi birini sayayım kiz :D

Başkasının evine gidince terlik falan giyemem. 

Kardeşlerim bile olsa ayakkabı tişört vs yıkansa da giyemem. 

Başkasının vücudunun herhangi bi bölgesini çıplak elle kasiyamam hani sırtımı kaşı kolumu kaşı vs.(bi tek kızımdan tiksinmiyorum :D)

Ellerim ve ayaklarım kurudugu zaman birbirine degdiremem krem sürmem gerekiyor mutlaka tiksiniyorum o çıkan sesten. 

En en sevdiğim huyumda çok kinciyimdir. Bi kere sildiğim birini pamuklara sarsada beni affedemiyorum. 

Bir de soğuk biriyim herkesle muhabbet etmem. Ama can ciğer olduğum ortamda benden başka konuşan olmaz :D

Bir dee uyku tabi günlerce uyuyabilirim. 2 gün uyuduğumu biliyorum ortaokuldayken :D

0 oy
(931 puan) tarafından
Çıkardığım kıyafeti asla bida giymem yıkanana kadar yeni giyip çıkarsam bile giymem 

Hiç sevmiyorum bu huyumu 
0 oy
(894 puan) tarafından
Sevmediğim huyum mücadeleci değilim canımı sıkan bir durum mu var ben orda yokum vınn gidiyorum ya da canımı sıkan bir insan mı onla da olan bağımın 1 ini koparıyorum zamanla o insandan da kaçıyorum. İyi bişey değil mücadele etmek lazım sert bir ifade oldu mücadele demeyeyim de herşeye rağmen tavrını düşünceni belli edip canı sıkılan gitsin ben burdayım demek lazım 
0 oy
tarafından
Asansöre tek binemem

Misafielikte tuvalete giremem

Çimlerin üzerine oturamam

Sandaletle çimde yürüyemem

Denize giremem ( çok pis oldugunu düşünüyorum)

Bebekli evde yemek yiyemem 

Sütlü kahve içemem üzerinde ki tabaka agzıma gelir diye korkarım

Yoğurt kaymagı agzıma değerse özellikle ayranda saatlerce kusarım 

Biri evime gelip gittikten sonra koltukları silerim silmeden oturamam onların yanında da oturamam sandalyeye oturum genelde

Çatak kaşık bıçakta su lekesi varsa onu kullanmam

Soğan doğradım bıçak ayrı patates ayrı sarımsak ayrı karpuz ayrı et bıçağı ayrıdır hepsine aynı bıçak kullanamam

Eşimin benim ve oğlumun kirli sepeti ayrıdır asla birlikte makinaya atmam herkesin ki ayrı yıkanır

Çamaşır makinasını çalıştırdıktan sonra bitirince çamaşırları alır içi boşken durulama yaptırırım kiri gitsin diye

Çirkin ayak ve el görünce inceler dururm sadece oraya odaklanırm 
(5,373 puan) tarafından
Ciddi misin kız eşin nası peki o da aynıdr galiba bmmki olsa garanti boşar bni çünkü kendi hiç önemsemez dağınıklık pislik fln hahah :D
tarafından
O da aynı çoraplarını bile ayrı yıkatır
0 oy
(316 puan) tarafından
Say say bitmez bende huy bir  insandan soğudugum zaman bir daha isinamiyorum pasaklı bir insanı sevemiyorum evim hep düzenli olsun istiyorum çünkü eşim çok düzensiz 
0 oy
(170 puan) tarafından
Benim de ben bi iş yaparken başkasının karışması **** oluyorum 
0 oy
(120,691 puan) tarafından
Amaaan nazende yAa
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Başka bi yerde uyuyamıyorum ya yastığımı bile götürürüm ama yok yani arabada fln da uyuyamam bi de uyumadan önce kaç kez wc ye gderm sanki gece altıma işicem takıntı işte :D
(49,771 puan) tarafından
o tuvalet takıntısı bendede var sofraya oturmadan oncede illa girerim tuvalete ☺️☺️ ela bile sidikli iptos diyo bana ☺️☺️☺️
(5,373 puan) tarafından
Ahahahah eloşo bak :D kız bnde aynıyım rahat yemek yiyim diyorum sanki bnde giderim dışarı çıkcaksam on kere giderim hele yola gtceksem abooo :D
(49,771 puan) tarafından
evden cikmadan giredim eger bes dakika oyalandiysam yine girerim anndms veya kayinvalideme gidiyosam orda girerim diyorum disarda bi yere gidiyosak mutlaka son kez girip cikcam
0 oy
(1,556 puan) tarafından

Ben daha bir manyagim yeri tavani sagi solu halidaki desenleri mutfak dolaplarini yani kısacası herşeyi sayarım aklina böyle yani ne gelirse yolda ortadaki şeritler sayılırım ya sayiyorumm:Den manyakcasi da sezeryana doğuma giderken bile tavandaki kutuları saya saya gittim gerisini sen düşün 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 303 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 501 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,480 göst.
0 oy
9 cevap 301 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Kerdem (53 puan) tarafından soruldu