0 oy
835 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Hadi bakalm kızlar hanımlar mesela ben kendimden örnek veriyim ben evde olan dışarda olan herşeyi sayarım dolapları dolap kulplarni halidaki renkleri halidaki desenleri yediğim zeytine kadar en manyakcasida yolda arabayla gezerken ortadaki beyaz şeritleri insan sayarmi ya:D

35 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Mesela bir elim soğuk bı yere değdi öbürüne de degdiririm ya da sağ bacağım kaşındi solu da kaşırım :)
(1,505 puan) tarafından
Hey allahım ya ne manyaklar varmış hahahahah alınma canm ha gülelim diye yazdım
-Reklam-
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Yok artık oturur eve bakarım neresi kirli kir ararım resmen 
(1,505 puan) tarafından
Bu daha iyiymis
0 oy
(162 puan) tarafından

Diyet yaptığım zamanlar her gün yediklerimin kalorisini düşünüyodum gün sonunda toplam kalori hesabı yapmadan uyumuyodum. Nasıl geçti bu huyum bilmiyorum ama iyiki de geçti gitti . Manyak takıntılı bi serüvendi işteeee :D :D:P

(1,505 puan) tarafından
Ayyy gece gece ne güldüm ya
0 oy
tarafından

En manyak olan benim sanırım artilayin beni çıplak ayaklı birini görünce kim olursa olsun ister yabancı ister tanıdık ister bebek ister kadın isterse erkek olsun ayak parmaklarını sayıyorum tam 5 tane mi diye:D

(1,505 puan) tarafından
Yemin ederim onu yazacaktım acaba tepki gelirmi diye yazmadım postuma hem el hem ayak parmaklarını sayarım hahahahah koptummm
tarafından
Kız bı ara birini gördüm parmakları eksik gibiydi bı saydım 4 tane parmağı var o zamandan beri takıntı oluştu bende nerde çıplak ayak görsem parmaklar 4 mü beş mi diye sayıyorum :D
0 oy
tarafından
Çorapsız yatmam bende bu tam manyaklikkkkk
(1,505 puan) tarafından
Hey allahhimmmm bir manyak daha yanlız degilmisim
tarafından
Sende mi hjhjhjhjhj
0 oy
(286 puan) tarafından
Bende sinirlendigim zman gülerim 
(1,505 puan) tarafından
En iyi yaptığımız şey
0 oy
(514 puan) tarafından
Biri bisey söylediğinde kafamda bin türlü olay kuruyorum ne nasıl oldu diye
(1,505 puan) tarafından
Hahahahah
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Biri birşey ikram edince direk teşekkür edip kabul etmiyorum misafirlikte herkese hazırlanan ikramları değil tabi :) bitenin yerine alınanları falan, sonra da çok pişman olurum genelde. Kesin yedim, yeterli, toktum zaten istemsizce çıkıyor. İyi ki ısrar eden insanlar var :))) 
(1,505 puan) tarafından
Ayyy ne güldüm ya allah iyiliğini versin bundan sonra herkese çok israr edicem zaten ediyorum 2.3 daha eklicem:@@@@
0 oy
(374 puan) tarafından
Kendi kendime konusmam dusunurken sesli dusunuyorum birseyi soruyorum sonra kendi kendime cevapliyirum 
(1,505 puan) tarafından
Hahahahha ay ne güldüm
0 oy
(2,241 puan) tarafından

birine birsey soyleyceksem onu soylemeliyim misal biriyle konusurken soyleyemedigim birsey oldu diyelim uyuyamam gecenin bur yarisi da olsa mesaj atarim .ya da aklima birsey düştü onu o an yapmam lazim duramiyorum esim nefret eder bu huylarimdan :D

(1,505 puan) tarafından
Hahahahah şimdi o nasıl söylenir bu nasıl ince bir şekilde söylenir insan düşünüyor gerçekten
(2,241 puan) tarafından
o an sinirle agir konusurum diye susuyom sonra sakinlesince diyom iyi oluyo :))))
0 oy
(108 puan) tarafından

Takım olmayan hicbişi kullanamıyorum bulasık teli vb seyleri tek kullanımlık kullanıyorum limon vb gbi gıdalar yarım kalınca kullanamıyorum daha sayım mı :D

(1,505 puan) tarafından
Ayyy bi deli daha :@
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Yolda giderken araba jantlarına bakarım. Ve Plakalara bakar ezberlerim
(1,505 puan) tarafından
Hahahahaa
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Tvdeki dizi isimlerinin yerini değiştirerek okurum 

Ayak parmaklarimi içimden sayarım baştan sona yine sondan başa kadar

(•‿•)
(1,505 puan) tarafından
Ahahahhahahaha acayip manyaklar varmis
(1,465 puan) tarafından
Hemde nasıl var ◉‿◉
0 oy
tarafından

En manyak huyum kizimla sohbetmem 9 aylik bazen oyle bi bakiyor ki Allahim nereye dustum diyor sanki:D

(1,505 puan) tarafından
Hahahahah çocuk şimdiden annem manyak diyordur

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 353 göst.
23 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,802 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 931 göst.
0 oy
26 cevap 681 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Huzgundolu87 (55 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...