0 oy
1,375 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından
Rabbim onunkinden önce benim canımı alsın. En kötü koca bile bazen annen baba evinden daha iyi. Lütfen kocalarımızın kıymetini bilelim ❤️

33 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Daha 3-5 gün önce kocanı sevmekten vazgeçen sen degilmiydin üst ust e anlamsız birbirine bağlantısız post açan.

Kula kurban olunmaz hele ki bir erkeğe iki gün sonra kazığı yediğinde  bu lafından sonra arkanda duracak bir ailen olur inşallah. aile her zaman ailedir nedir bu erkeğe tapma merakı anlamış değilim 
-Reklam-
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Hadi ordan ya :)) nasıl gülsem bilemedim. Evladım hariç kimsenin yoluna canım feda değil. Anam babam eşim hepsinin kıymeti çok farklıdır da böyle de denmez yani 
0 oy
tarafından
Yani bizim orada bii y....rk için anne babayı unuttun derlet koca bulunur da ana baba bulunmaz
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kocan mı girdi yoksa hesabına kız :D
0 oy
(556 puan) tarafından

• Kadının duyguları kabarmış hemen linçlemissiniz ha Allah mutluluğunuzu daim etsin bacim:'(
tarafından
Linclemek değil 9 Aralık da yaptığı paya bak bide buna bak
(7,118 puan) tarafından
Aynen ya ben de onu diyorum.  Hangi psikoloji ile yazdı kimbilir. Yanlış cümleler kurmuş olabilir ama resmen hevesinden etmişler. Yanlışları için güzelce uyarıp mutluluk dilemeyi becerememisler.  Kadın daha önce soğudum diye post açmış onu yüzüne vurmuşlar.  Aksama kadar kocalarına hakaret ettirip sonra onunla ayn sofrayı ,yatagi paylaşan da kendileri.
(556 puan) tarafından
Onu görmedim sadece bunu gördüm aahahha
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Neyin kafasını yasiyosun cnm sen..sogudugun kocana aşka mi geldin yoksa büyük bi trawma gecirip sogudugunu mu unuttun..en kötü kocayi baba evine tercih ettigine göre cok kötülük görmemmissin belli yoksa bu kadar cahilce bi cümle kurmazdin..omrümden ona gitsin demissin ya acaba o ayni cumleyi kurabilir mi..bnce evet ondan gitsin der bnce:) yani sonc olarak sacma sapan bi post
0 oy
tarafından
Kızzzzz eski postlarında kocanı gömmüşsün noldu da kurban oluyorsun :D ahahfahaf kocan mı yakaladı yoksa 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bayrama az kaldı kurban olursun seni tutanmı var ayol
0 oy
(505 puan) tarafından
Tamm cokk seviom bnde kocami ama o bna kurban olsun Allah korusun buyuk konusmayim oleceksem o bnden obce olsün..
0 oy
tarafından
Tobede yarabbim boş laf bunlar kimse kimseye kurban olamaz dinimizde bolebirsey yok tek kurban olacağın yüce yaradan Allah'tır tobe çek estağfurullah de yarabbim affet de 
0 oy
(188 puan) tarafından
Benim anlamadığım şey kocam beni sevmiyor diye post açıyorsunuz sonra bide kurban olurum diye değişik hiç kimse ama hiç kimse anne baba yerini asla tutamaz 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ol bakalim ne diyek :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Eşimi çok seviyorum canım ciğerim ruhum Ama Allah'tan başka kimseye kurban olmam Annen baban demek ki bu şekil düşünmeni sağlayacak kadar değer vermemiş Vallahi kocamın evinde de çok rahatım Anamın babamın evinde de çok rahattım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 442 göst.
0 oy
5 cevap 260 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 832 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu