0 oy
1,034 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Ben evde doğmuşum gece yarısı üstelik 6 kiloyla doğmuşum ebem de nefret ettiğim dedikoducu komşum:)) sizler pekii?? 

64 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hastahanede ama baya küçük doğmuşum 600 gram :( doktorlar yaşamaz demis amaa Allah o canı verdiyse yaşanıyor gerçekten 
(194 puan) tarafından
600 gram ne kız annen hep aç mı kalmış
tarafından
Açlıkla alakasi yok 7 Aylık doğmuşum annemin tansiyonu var yükselince birden mecbur sezeryana almak zorunda kalmışlar.
(194 puan) tarafından
Yaa anladım canım
-Reklam-
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Hastahanede dogmusum =) 4 kilo. 
0 oy
(10,576 puan) tarafından
Evde doğmuşum cnm 
0 oy
tarafından
Ne hastanesi Allah aşkına biz 6 kardeşiz ikide ölmüş toplam 8 .ilkini annem ebe gelmis eve diğer hepimizi evde hemde yanlız doğurmuş :(
(194 puan) tarafından
Ayyy şok nasıl yalnız doğurmuş kız
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Evde doğmuşum ebemde babamın ninesi babamla ebemiz aynı kişi kilo bilmiyom ama annem diyo 3 kilo yoktun aşırı küçük zayiftin derdi anaanen bize gelince derdi getir bakalım vücudundaki buruşuklar geçmişmi o kdr zayıf mişim
(194 puan) tarafından
Yaa ne tuhaf
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Hastahanede sanci odasinda dona çıkmışim ; D  :D
(194 puan) tarafından
Ahahaha :))
0 oy
tarafından
Ben evde dogmusum ama durumum iyi deilmisti annemim aşırı kanaması varmıştı hastaneye bile götürmemişler 
(194 puan) tarafından
Yaa neyin var Dı ki
tarafından
Benim bi hastaligim yok ama annemin baya kanaması olmuş götürmemişler ben dogdugumda nefessiz kalmışım ananemgil 1 haftalıkken bi gidiyolar soğuk odada heryer kan dio zaten ben 1 haftalıkken annanem dedem teyzelerim annemin evini ayırmışlar baya olaylar yani
(194 puan) tarafından
Yaa ne kötü
0 oy
tarafından

Bende evde doğmuşum hemde sobanın başında annem misafirlikteymis gelmiş eve gelir gelmez doğurmuş :)

(194 puan) tarafından
Yaa iyiymiş oda
0 oy
(16,506 puan) tarafından
İlk doğum ve evde :((
0 oy
tarafından
Hastanede doğmuşum normal doğum 4. 750 Gr 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hastanede ...   

0 oy
(2,787 puan) tarafından
Hastanede 1700 Gr doğmuşum
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Evde doğmuşum çok zayıfmışım. Annem diyo doğar doğmaz evi incelemişim :D

0 oy
(14,039 puan) tarafından
Haseki devlet hastanesindeeeee❤
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Evde doğmuşum ama kiloyu hatırlamıyor annem:D eşim de 8 kilo doğmuş evde. Kaynanam kanamadan ölecekmiş nerdeyse zor yetiştirmişler hastaneye

0 oy
(1,426 puan) tarafından

Hastanede olmuşum:)

0 oy
(5,401 puan) tarafından
Evde mutfakta doğmuşum üstelik ebem annem ve 13 yaşında ki ablam tabı şuan 31 yaşında ozman annem gece oturmuş taaaa sbaah 7 ye kadr baabm ebeyı çağırmış gelmemişler snrq annem 13 yaşında kı ablam doğurtmuş bnı
(194 puan) tarafından
Ayyy ben şokk
(5,401 puan) tarafından
Yemın edrm kı 8 kardeşiz en küçüğü bnm annem başını falan göbek bağımı falan kendısı çıkarıp doğurtmuş
0 oy
(405 puan) tarafından
Ikizim de var benim hastanede doğmuşuz =)
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Hastanede doğmuşum 2 kg zor gelirsin derdi hep tam bilmiyorum canm çok cılız mışım Bn :)) 
0 oy
tarafından

Hastanede doğmuşum annemin sezaryen yeri dönmüş normal doktorlar yapamamış babam gidip alaydan bi tane erkek yüzbaşı varmış önceden profesörmüş adam babama onu söylemişler 1992 yılında babam gidip ona söylemiş annemin durumu ağırmış yüzbaşı gelip ameliyatı yapmış ☺️ asker doğurttu şimdide eşim asker ☺️ doğumum zormuş tabi benim gibi güzel birinin gelişi kolay değil değerimi bilin derim hep :D

(194 puan) tarafından
Ahahaha alemsin kız :))
Ama tuhafmış doğumun yaa
tarafından
Aynen öyle canım çok zormuş annem 20 gün yoğun bakımda kalmış doğumdan sonra.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 416 göst.
0 oy
13 cevap 675 göst.
0 oy
13 cevap 460 göst.

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...