0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Ben evlendip hemen hamile kaldım eşim erkek olcak diye hep dualar falan ben ne olursa kısmet ama adı selim olacak diye ısrar ettim o da istemem niye selim benim sevmediğim birinin adı falan bana hatta eski sevgilinin adımı çok istiyorsun bile dedi ama neden bilmiyorum hüngür hüngür ağladım başka isim söyledikçe kavga ettim ve azmin zaferi 9 aylık oğlum SELİM... 

36 Cevaplar

0 oy
(15,804 puan) tarafından
Eşim seçti. Onun için manevi değeri olan bir isimdi.  Çok hevesliydi.Ben de kabul ettim.
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ne yazık ki eşim koydu. Ama ikincisini ben koyacam inşallah. Kızım olacak ama halen isim bulamadım
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Kayinoederim melisa dedi ben lina kız kardeşim de eylül dedi sonuç eylül lina <3oldu

0 oy
tarafından
Iki ismi var birini eşim koydu diğerini beraber seçtik 
0 oy
(14,051 puan) tarafından
İsmi ben buldum ortak kararla koyduk. Eşin sana o cümleyi nasıl yakıştırmış ya benim eşim soyleseydi olay çıkardı 
(36 puan) tarafından
Saçmalama dedim zaten öyle bişey olsa ben seninle evli olmazdım dedim
0 oy
(979 puan) tarafından

Ben ARYA olsun istemiştim eşim SELİN ismini istedi şimdi 4.5 aylık bir SELİN kızımız var <3çok şükür

0 oy
(36 puan) tarafından
Hepinizin bebeklerine maşallah Allah hayırlı ömür versin 
0 oy
tarafından
2 isim koyduk 1rini eşim 1rini ben ama yinede koyduğumuz isimlerde rızalarımızı aldık 
0 oy
tarafından
Ben rüyamda gordum mahmut efendi var bilirmisin hiç alakam yoktur ama adami ruyamda gördüm kizimin ismini söyledi adamlada hic alakam yok hatta fotosunu görmüştüm ben bu adami ruyamda gordum dedigimde mahmur hocamız bu demişlerdi 
0 oy
tarafından
Ben ve esım koydu canim 
0 oy
(530 puan) tarafından
İki çocuğum u eşim koydu sonuncuyu ben koydum:))) 
0 oy
(9,025 puan) tarafından
1. Eşim koydu vefaat eden annesinin..2.babasının olsun babam küser diye çok uğraştı ama o yoktu kimliğini unutmuştu şehir dışından gelirken ben gittim koydum hemen:Ddd
0 oy
tarafından

İlk oğlumun ikinci adını annem koydu 

Şuanda hamileyim ikinci kez oğlum olacak eşimle ortak karar aldık isimlerin arasından eleyerek içimize sinen ismi seçtik allahın izniyle çınar olacak :)

0 oy
(3,108 puan) tarafından

Ben koydum. Daha doğrusu benn 4-5 isim buldum eşimle karar verdik ama sonuçta benim istediğim isimlerden biri oldu:D

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kız olursa ben erkek de eşim koycak

0 oy
(8,215 puan) tarafından
Evlenmeden önce kizimin olursa bunu koyacam derdim oğlum olsa bu diye neyse 1 buçuk yıl misali kaldık evlendikten 1 buçuk yıl sonra kızım doğdu eşim benim. Yıllar önce beğendiğim ismi o bulmuş gibi bu olacak dedi koydu tabi benzamaninsa demiştim oğlumda saun 14 aylık oda benim istediğim bulduğum ismi babası koydu yani kısaca 2 sinide ben koydum ama babaları diyo ben buldum ben koydum:))

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 422 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ᗩᒪᗩᖇᗩYᗩGᗰᑌᖇᑌᑎ ᗩᑎᑎEᔕI (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,228 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 894 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 806 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu

384,750 soru

11,508,835 cevap

35,166 kullanıcı