0 oy
837 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar arkadaşının kayinbabasi yatalak kaynanası yedi yıl önce olmuş bi kiz8 bi oğlu var kızı yurtdışında ogluda  midem bulamıyor diye temizliyormuş ama arkadaşım temizliyor sizce günah mi siz olsanız napardiniz bakıcı tutacak durumları yok

33 Cevaplar

0 oy
(505 puan) tarafından
Allah kimseyi ele ayaga dusurmesin ama temizlemem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok zor Allah yardimcisi olsun annem.once anneanneme bakti 6 kardes olmalarina ragmen 1 annem 1 teyzem baktılar sonra babaanmeme annem bakti 7 kardeş olmalarina ragmen bende ortaokul lise donemindeydim anneme yardım ederdim 1 kisinin yapabilcegi bisi degil tutarken bi yeri incincek acicak die cok korkardi annem bi yandan konuşur bi yandan temizlerdi utanmssinlar die ama utaniyo insan ne kadar hasta da olsalar kurban olurum onlari verene mekanlari cennet olsun ikisinin de cok zor hasta bakmak bakimindan cok onlari o halde görmek zor ☹
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bilemiyorum ama ben yapmazdım galiba. Oğlu yapsin
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Temizlerim hicde migdem bulanmaz rabbim kimseyi düşürmesin o duruma kimseye muhtac etmesin anne annem o durumdaydi annem hic temizlemezdi hep ben temizlerdim bazi evlatlar hayirsiz oluyor rabbim hayirli evlat versin 
0 oy
tarafından
Soyle bisey kimin kime muhtac olacagini sadece Allah bilir ama kayinbabamla kaynanam 20 senedir ayrilar ve cok canimi yakti. Ayri oldugu halde kaynanama sonuna kadar bakarim kayinbabamida Allah bana dusurmesin.. ama icimden bakarim demek gelmiyor 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Yaparım ama utanır benden bende utanırım mecbur olunca kimse bakmayınca yapacak birşey yok bakarım
0 oy
(5,560 puan) tarafından

Benim kayın peder dayım oluyor.  Allah korusun onu o halde görmeyi hiç istemiyorum.  Rabbim bütün büyüklerimizi korusun.. :(

0 oy
(15,880 puan) tarafından
Kaynanam 7 yıl kayinoederine bakmış trasini banyosunu da yaptırmış bilemiyorum yapar mıyım ama kimseyi o duruma düşürmesin Rabbim bugün ona bakarsam yardın düşersem bakanım olur 
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Annannemin annesi baktım leğene yapardı hatta derdi siz tuvalet in içine düşmüyor musunuz diye korkardı. Rahmetli mekanı cennet olsun aklıma geldi. Teyzem yapardı dedesinin duşu na kadar temizliğini çok sevap cnm. Ama oğlu dururken de eşine yaptirmasi ayrı bı yanlış bence
0 oy
(4,832 puan) tarafından
Ben yapardım neden dini nikah kıyılırken abttsimiz kayınbabamızdan bozmuyor babamız gibi olduğu için
0 oy
(16,299 puan) tarafından
Benim dedem de yatalak. 4 amcam var. Biri.baska şehirde oturuyordu. Dedeme her ay sırayla babam ve diğer 2 amcam bakardı. Dedem bizde kaldığı ay annem utanırdı diye ben degistirirdim dedemin altını. Sonra erkek kardeşim büyüdü görev ona düştü bir erkek olarak o değiştiriyordu dedemin altını kendi artık öğrendiği için altını değiştirmek bana düşmezdi bir kız olarak. Babam sadece sabah işe giderken kardeşim okulda iken ve akşam eve geldiği zaman değiştirirdi. Babam ve kardeşim olmadığı zaman tabiki bakımını banyosuna kadar herseyini ben yapardım. Sonra diğer Ay amcama giderdi orda da amcam akşama kadar işte olduğu için mecbur yengem değiştirmek zorunda kalırdı ben seçenek olmadığı için yapmak zoruna ve bu günah değil. Eğer ki evde anlayan yapabilecek bir erkek varsa kayinbabanin altını değiştirmek geline düşmez. Ama yoksa mecbur yapmak zorunda 
0 oy
tarafından
Zaruret hali olduğu için dinen bi sakınca yok ama öncelik oğlu olmalı zaten o niyetle bakmıyor ben mesela hemşireyim neler gördüm mahremiyete dikkat ediceksin Allah rızası için yapılan birşey ama zorlanıyosa bakıcı tuta bilirler 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim kimseyi o duruma düşürmesin öncelik oğlunun yapması ama yapmıyorsa adamı o şekilde bırakmaz allah razı olsun ondan 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 697 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 424 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 213 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,021 soru

11,515,470 cevap