0 oy
989 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (143 puan) tarafından

Cayci almak için para biriktirdim eşim gereksiz bisey dedi almayalim dedi siz bu konuda ne dusunuyorsunuz caycinin arti ve eksi yonleri nelerdir birde bu markayi düşünüyorum kullanan varsa memnunmu 

image

51 Cevaplar

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bir buçuk senelik evliyim canm hiç kullanmadım kayinvalidemle bir yadiyom kullandirtmiyir tadı güzel olmuyo diyi tercih meselesi ❤️
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ablam yillardir.kullanir bahceli evi var oraya bile.aldi kullanisli.olmasa kullanacagini sanmam☺imkanim olsa bende alirdim valla anneminde var hastaneye doguma giderken goturelim dedim hatta ☺☺ oglumu dogum yaptigimda yanda yatanlarin caycisi vardi demleyip iciyorlardi nasil canm.istiyodu onlari gordukce 
0 oy
(10,605 puan) tarafından
Benimki kutuda duruyo çünkü hızlı su kaynayınca çay bi halta yaramıyor 
0 oy
tarafından
Bence ketıl ın varsa gereksiz bn ketıl almadım çaycı almıştım çok kullanmıyorum aslında eşimle birlikte otururken çaycı da çay sevmediği için orda yapmıyorum misafir geldiğinde onda yapıyorum bn hem ketıl hemde çaycı olarak kullanıyorum açıkçası
0 oy
tarafından
Bence çok kullanışlı ve hızlıca yapıyor ama çok elektrik tüketiyor
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Ben lezzetini sevmiyorum ağır ağır olan çay daha lezzetli oluyo
0 oy
(857 puan) tarafından
Bence al hem ketılın yoksa ketıl gibide kullanırsın ne kadar bu
(143 puan) tarafından
378 tl canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bana göre eksisi yok  canım  çok kullanışlı  en çokta  ketil olarak  kullanıyorum  her ewde  olması  gereken birsey  bence  
0 oy
tarafından

Çay çaydanlıkta daha güzel demleniyor ve demini aldıkça güzel bir tad veriyor çaycı gereksiz birşey değildir kalabalık zamanlarda acil durumlarda hemen çay demleyebilirsin benimde arçelik markası ben memnunum acil durumlarda ketil olarak kullanıyorum 

0 oy
(140 puan) tarafından
Çay ve Türk kahvesi makinelerini o kadar gereksiz buluyorum kii... Ay sonunda elektriğe feci şekilde yansıyor haberin olsun :) bizde ketıl vardı onu bile kaldırıp attık emin ol %25-%30 elektriğe yansıdı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 181 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 157 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 173 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 153 göst.