0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Ben bugün babamın evine gidicem aramızda 3 saatlik yol var size dedimtişm gitmek istediğimde kayınpederim kim izin verdi demişti bende inat ettim gidicem soruya geleyim gecen yıl 30 TL ye bitane ayakkabı almıştım gecen yıldan beri onu giyiyorum her yeri yırtıldı artık dün eşime dedim bana ayakkabı alalım bu ayakkabıyla gitmeye utanıyorum tmm dedi saat 5 te işten geldi yemek yedi cıktı gitti 11 de geldi bende hic konuşmadım neden ayakkabı almaya götürmedin dedim sesini etmedi sizce şimdi arayıp diyeyim mi gel gidip alalım yada yırtık ayakkabıyla gideyim mi sizin olsa cöpe atarsınız o derece 

20 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Yorumlarda okudum . Yirtikla git. Ve baban gorsun  yolaldigi paranin sana ulasmasigibu bundan sora ona maas gibi para yollamasin verecekse sana elden versin sakla ya da senin hesabina  yollaisb
(225 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim hem benim ailemin parasını yiyecek hemde benim ufak bir istediğimi bile yerine getirmeyecek ben olsam öyle giderdim
tarafından
Evet anne bababasi uzulur ama en azindan anlarlar gozleriyle gorunce
(14,034 puan) tarafından
Kesinlikle o ayakkabıyla gitmelisin
-Reklam-
+1 oy
(507 puan) tarafından
Ara canım tabiki ailen de öyle görmemiş olur üzülürler ama muhtemelen dün akşam umursamadiysa şimdi de çıkıp gelmez. 
0 oy
tarafından
Ben olsam çıkar kendim alırım
0 oy
(924 puan) tarafından
Bence gidip alalım de canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sen git al ayakkabı neden eşinin götürmesini bekliyorsun 
(680 puan) tarafından
Merkezden biraz uzağız ve kızım kücük tek gidemem
(682 puan) tarafından
Belki parası yoktur
(680 puan) tarafından
Kız nasıl yok ben de bu evde yaşıyorum olmasa zaten istemem
(25,224 puan) tarafından
Nerden bilelim onu yazmamış çözüm arıyoruz
(682 puan) tarafından
Yok canım ben eşin için demedim hani selin demişya kendin git al diye bende belki senin elinde para yoktur dedim
(680 puan) tarafından
Haklısın canım param yok ailem her ay düzenli olarak gönderir kendime ve kızıma harcamam icin ama görmüyorum bile
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Al canımmm çok eskiyse yırtıkla gitme 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Aradım gelip birlikte ayakkabımı ve diğer eksiklerimi alırdım öyle yola çıkardım eşimse ihtiyaçlerımı karşılamak zorunda
(680 puan) tarafından
Bide babamın verdiği parayla alıcak babam her ay ona maaş gibi para veriri
(5,311 puan) tarafından
Ozaman hiç beklemem  direk arardım babamın kapısına yırtık ayakkabıyla gidipde babamı üzmez aklındada soru işareti bıraktırmazdım
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Neden alırken iki tane almadın kuzum bellii başından salmış seni

Kayınbabana da ayrı ayar oldum 

Ara geldin gidin alın alırsan iki çift al kuzum 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Elinde parasi ve gelme şansı varsa ararim gel derim yani gelmeli de
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ara hic durma canim oyle alistirma gelsin götürsun aglamayana meme yok 
0 oy
tarafından
Sen kendin gidip alamaz mısın 
(680 puan) tarafından
Ben merkezden uzağım ve kücük kızım var tek gidemem
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Baban verdigi parayı  ona vermesin sana versin sende ona verme !

Ikincisi ara sana ayakkabi alsin  annenede oyle gidersin

Üç  kayinpederine ne olmuski ondan izin alcakmissin kocam izin verdikten sonra herkese b.o.k yemek  düşer  kimseye gidiyomda demem
0 oy
tarafından
Ki ara tabi neden yırtık gidersin sen evli baraklı kadınsın o sana almak zorunda elbet ara aldıran kadar isrrar et
0 oy
tarafından
Eğer imkanın varsa çıkıp kendin al
0 oy
tarafından
Kiz safmisin baban sana gonderiyo git kendine hesap açtır hatta internetten başvurunca evine kadar geliyo al kartı baban ona göndersin ne kocana minnet ediyon o senin hakkin
(680 puan) tarafından
Nasıl boşvuru yapıcam
tarafından
Internetten herhangi bir hesap kartı başvurusu yap doldur formu sonra seni arayıp kapına kadar geliyo bana daha 2 gün önce geldi
0 oy
(1 puan) tarafından
baban parayı sana vermesi lazım eşine niye veriyor bi ayakkabın bile sorun olacaksa alparyı sadece kendine harca bari zoruna gitmesin en azından
0 oy
tarafından

Tabikide ararım o benim eşim benim ihtiyaçlarımı gidermek zorunda evlendiyse bakacakta 

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Dün umursamayan bugün de gelmez ama sen şansını bir dene ara söyle

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Cnm neden eşini bekliyorsun ki ayakkabı almak için sen kendin al. Versin parasını sana git al onunla gitmene gerek yok ki.
0 oy
(3,893 puan) tarafından

Belki gitme diye yapıyordur, ayrıca baban parayı sana versin hiç utamıyo kocanda herhalde parayı bile senin baban veriyo söylemey le bile ayakkabı almiyo. O kayın baba na söz hakkı dusuyomu kocan varken 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 228 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hulya unsal (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 696 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Hayriye 2121 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,576 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bekarmod_ (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.