0 oy
1,202 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar ya sabah intden alışveriş yapicaktim eşimin kartını aldım gizlice kartı intde kapatmış alamadım neyse onunla uğraşırken kızım kartlari aldı biri para kartı maaş için biri kredi kartı mutfağa gitti ve nereye koyduysa yok bakmadığım yer kalmadı eşim uyanmadan bulmalıyım napicam ben ya

Not iki de bir gizli yaparsan böyle olur diyip durmayın ben size nerelere bakabilirim onu soruyorum halinin altına buzdolabı altına baktım yok Vermiyo para napayım çalışıyorum çalıştigim parayı da elimden aliyo birikim yapıyo tamam da her istediğime gereksiz diyo kızıma mont alicaktim

48 Cevaplar

0 oy
(6,200 puan) tarafından
Çalıştığın parayı verme sende mecburmusun?
tarafından
O zaman huzursuzluk cikariyo senin paran benim param muhabbeti yapıyo yok kırayi sen ver bu ay yok şunu sen yap bu ay yine kalmıyo para
(6,200 puan) tarafından
Ya bırak huzursuzluk çıksın.Seninle paran için mi beraber?Eşin sana bakmak zorunda sen ona değil.Birak verme kimseye paranı.Sen çalışmasan ne yapacakti
-Reklam-
0 oy
(493 puan) tarafından
Kaşıkların içine fırın varsa içine halinin alti çöpün içine arkasına önüne legenlerin varsa o dolaba bak canım kimse de demesin goizli alırsan böyle olir diye eşin de mecbur birakmasaydi seni napicaksin canım vermiyorsa onun düşünmesi gerekiyor inşallah bulursun canım
tarafından
Buldum canım şükür halinin altında kaydırmaz vardı onun Altındaymis
(493 puan) tarafından
İyi canım sevindim
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Sor bakalım kızına belki gösterir :) benimde başıma çok geliyor ya koyuyor Bi yere bul bulabilirsen başka odaya koymuş olamaz mı 
tarafından
(2,064 puan) tarafından
Gözün aydın cnm
0 oy
tarafından
Buldun mu ??
tarafından
tarafından
Oh bee ❣❣❣❣❣
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Nette hep diyorlar ya, oku kızım ele muhtaç olmazsın diye, bizim erkekler okuyanı, çalışanı da muhtaç ediyo. Buzdolabının içine bakabilirsin, ulaşabildiği çekmeceledeki ufak şeykerin içine bakabilirsin. Anlayacak yaştaysa oyun yaparak hadi sana bunu satayım kartını getir de para alayım v.s de belki çıkarır
tarafından
Buldum canım şükür halinin altında kaydırmaz vardı onun Altındaymis o kadar haklısın ki para. Vermesem senin benjm param muhabbeti oluyo kirayı sen ver şunu sen ver gene bı şey kalmıyo bana
(5,489 puan) tarafından
Ben de çalışsam aynı olacaktı kesinlikle. Bulduğuna sevindim canım
0 oy
(774 puan) tarafından
Kardeşim kaybetti öyle bir saat Aralık koynuna koymuş baksana üstünü soyup 
tarafından
Buldum canım şükür halinin altında kaydırmaz vardı onun Altındaymis valla her şey beklenir cimcimelerden
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Esiniz ne bicim insan ya cocugun mont ihtiyacından haberi yok maasini niye veriyosun kardesim kendini ezdirme sonucta alininca odenecek boyle yapmak daha kotu ne munasebet yani maasini adam alip seni boyle rezil edecek 
tarafından
Vermezsem senjn paran benim param muhabbeti oluyo evde huzursuzluk çıkıyo sorna yok kırayi sen ver faturalari sen öde diyo gene bı şey kalmıyo elde avuctz kendisi Birikim yapicakmjz ha yapıyo ama sineğin yağını sıkarak yapıyo
(1,501 puan) tarafından
E tamam sen öde her şeyi madem kendi de maaşını sana versin. Hayret bi şey. Birikim yapacaksa ek iş bulsun çocuğa mont almayınca birikim yapılmış olmuyo.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 89 göst.
14 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Metine (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
6 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 291 göst.
10 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Btly1 (239 puan) tarafından soruldu

396,398 soru

11,857,361 cevap

35,954 kullanıcı

...