0 oy
882 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşime ulaştım onun haberi varmış zaten görümcem onu aramış eşim acmayinca meşaj. Atmış ama mesajı görmemiş tır diye bana ulaşmışlar.   Eşim kesinlikle gitmiyeceksin dedi otur evinde dedi. Gerekirse ben giderim dedi.  Kaynimlar görümcemler oradaymış. Eltimlerde orda. Sana Bir şey derler çocuğumuza birşey olur dedi beni aradılar diyede kızdı. 3 gün önce yaptıklarını unuttular seni hangi yüzle aradılar dedi. Gelmeme çayı hazirla dedi.   Kızma bana ama şu sa.lak lıgini bırak dedi. 5 ay yattın kızımız öldü hengisi aradı geldi sende umursama bırak dedi 

25 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
helal olsun esine bnce esn ne diyorsa onu yap
tarafından
El mahkum gitmiyorum cnm. Şimdi kalkıp tatlı yapicam yemeğim var
(4,101 puan) tarafından
afiyet olsun sizee
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Yazılanları okudum kanım dondu nasıl bir anne bu benim kaynamakla aram bal  kaymak değil ama torunu için kendini paralar altlı üstlü oturuyoruz sabahın köründe uyuya kalmışım bebeğim yataktan düştü üstünde gecelikle yarı çıplak bize koşmuştu iki dk sürmedi gelmesi sen yine çok merhametlisin bence ben olsam bunları yasasam allah göstermesin ama ölüden farkları olmaz benim için  ayrıca eşini de tebrik ederim bunca şeylere rağmen sana güvenmiş senden vazgeçmemiş helal olsun 
tarafından
Çok şükür cnm ❤️ teşekkür ederim ❤️
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Erişteye bravo diyeceklerim bukadar ;)

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Vallahi helal olsun eli öpülesi adam benimki olsa kalk hadi gidiyoruz derdi ben zorla gitmiyorum derdim hakkınız da hayırlısı neyse o olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 462 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 268 göst.