0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim babam vatsapi feln yeni kesfetti birde mesaj yazmayı öğrendi mesaj atıp duruyo duruşunu sevdiğim ☺️☺️

Canim babam ya 

Sizinkiler de öylemi?☺️

38 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Benim babamda yazar mesaj konuşuruz babisimle de oyy Allah ömrünü uzun etsin
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
Yok canim tuslu tel kullanio hala babam:)
0 oy
(62 puan) tarafından
Babamla hiç baba kız oturupta sohbet etmiş insan değiliz kendi bildim bileli hep cezaevinde şimdi evlendim torununu görceği zaman yine cezaevine girdi 
0 oy
tarafından

Deşme yaramı ahh babamm ahhh:'(

0 oy
(43 puan) tarafından
Keske babam sag olsaydi da o telefonu hic kapatmasaydim 6 senedir sesini duymuyorum babam 6 senedir beni aramio ☹️
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Vala babam mesaj nedr blmyor:) :) arasa bazen karştryor
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Annemlede babamlada mesajlasiriz babamla teee dersane dönemimden beri mesajlasiriz biz askom benim babiskom ♥️
0 oy
(48,735 puan) tarafından
babam telefon kullanmiyo☺️
0 oy
(16,070 puan) tarafından

Genelde görüntülü konuşuruz. Ama telefonu çaldırdı :D

0 oy
(119,483 puan) tarafından
Ohooo anasini aglatiriz babamin inst bile var 
0 oy
(8,354 puan) tarafından
Ne güzel atsın tabi bizimki de yenı kullananlardan vok nadir atar ama arar goruntulu normal bı hal hatır sorar kapatır 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Hergun konusurdum babamlaa simdi hafizamdan siliniyo bnmle normal konusma sesi ;(( Rabbime sukurler olsun hayatta ama felc gecirdi. Tek gelimeler kullaniyo çoğunu  anlamiyorum ;(
0 oy
tarafından
Herkes babam yazar Vefat etmiş flan demiş bnmkide var ama yok 3 yılık evliyim toplasan belki iki veya üç kere gelmiştir aramayida 3 veya 4 kere belki konusmusuzdur nie böyle dersen bilmem tek kızım bı sorun da yok ama oleeee işte :/ yani anlican bırak msji arasa keşke güzelce konusa ama oda yok
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Babamla normal daha yeni yeni konuşuyoruz
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Keşke olsaydı 9 sene önce kaybettim :(
0 oy
(913 puan) tarafından
19 ay önce akciğer kanserinden kaybettim babamı:(( mekanı cennet olsun canim babamın keşke sağ olsaydı da yapabilseydim dediğini:((
0 oy
(327 puan) tarafından
Benim babam telefon kullanımıyor ama arada kayınpederim ile konuşurum, o da baba sonuçta sayılır bence :) 

İlgili bir soru bulunamadı

381,147 soru

11,410,426 cevap

34,949 kullanıcı

...