0 oy
1,984 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sorum yukarıda kizlar cevremdeki insalnr böyle düşünüo 

Ama eşim benm orda iş arkadaşlarım hep erkek ben karimi neden orda paylasym dio kendi de profl den başka foto koyan insan degl ayni zamanda oglumu da paylaşmaz paylastrmaz 

Arkadasm da alttan laf soktu gibi  benim kocam aile fotomuzu hep atar çok begenir bizi dedi ben mi yanlış algıladım acaba kafamda deli sorular:angel:

75 Cevaplar

0 oy
(183 puan) tarafından
Vallla bos bogazlik yapmis arkadasin sende hic baska yone cekme canim kiskaniyodur rahatsiz oluyordurki cunku benim.esimde asla paylasmaz beni cocugumu birlikte birsuru erkek arkadasim var neden atayim der haklida bence 
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Halt etmiş gösteriş meraklısı insanın ozelidir her yere fotoğraf atana ayar oluyorum gel gör ki gerçek hayatında mutsuz ozgivensiz aile yapısı sifir insanlar sırf birilerine birşeyleri ispatlamak için sosyal medyada boy gosteriyorlar hiç gerçekçi gelmiyor bana arkadaşında sana neyi ispatlamaya çalışıyorsa artık 
0 oy
(228 puan) tarafından
beşka erkekler sizi beğenmesin diye paylaşmiyordur  ki  bence en doğrusunu yapiyor eşin
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Belliki esin kiskanc cnm adam kimsenin görmesini istemiyor esini cocugunu ne guzel iste takma kimseyi yaa 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Esimjn sadece wp profil de aile fotomu var ama paylaşmaz o da söyler hepnerkek var onlara mi paylaşacağım diye zaten bana paylaşmak sacma gelir ne alaka paylasan insanlar daha mi cok seviyor yani bende karşıyım paylasilmasjna
0 oy
(467 puan) tarafından
Canım benim esimde sadece düğünden bi iki tane paylaşmıştı o da sevmez öyle sosyal medyada paylaşmayı ve haklida neden benim fotomu erkek arkadaşları yabancı takipçileri vs. Görsün ki
0 oy
tarafından
Bence eşin  seni seviyor ve doğal  olarak kiskaniyor. Ben olsam şahsen  hoşuma  giderdi bide şöyle  düşünsene  eşin  seni orda burda her yerde paylaşıyor  iyyy vıcık vıcık  hic sevmem öyle şeyleri 
0 oy
tarafından
Alakası yok hoşuma bile gidiyo hatta paylaşmaması. Birkaç kere durum yapmistir ondada yüzüme emoji koyarak. Ben bile paylasım yapmiyorm sadece hikaye atıyorum 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Benim eşim o konularda çizgisi var asla ama asla atmaz hem ben istemem sonuçta açık hesap gizli değil arkadaşında harbi bosbogaz mış yani canım
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben eşime bunu sormuştum nye paylasmiyosun demstm bana verdiği cevap " bir sürü erkek var niye seni görsünler ki seni çocuğumu " demsti 

Böyle dusunuyodr senin eşinde bence 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Yavv ne kadarda saçmaya benim esimde asla koymaz binde bir wgatsapa atar aile fotmiz atar yada çoğunlukla kizmizi paylasioz arkadaşın lafina uyuma
0 oy
tarafından
Eşin haklı. Biz erkek ortamini bilmiyoruz cok pis insanlar oluyor. 
(3,823 puan) tarafından
Kız eski postu niye hortlattın :)
tarafından
Canım çok eski bir post :)
0 oy
(183 puan) tarafından
Sende benim eşim benide kıskanıyor oyuzden atmıyor deseydin seven kıskanır cnm benim eşimde asla atmaz bazen sorarım iş arkadaşlarım  olduğu için atmıyorum diyor 
tarafından
(183 puan) tarafından
Aaa hiç bakmadım en üstte düştü ama ))
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim eşim sosyal medyası yokta whatsap da bile profil yapmaz arkadaşlarım var yabancılar var görmesin seni der 
tarafından
(796 puan) tarafından
Kiz ben hiç tarihe bakmadım postlara bakiyodum yeni sandım
0 oy
tarafından
Hayir tabikide benim esimde asla paylasmaz instagramda sadece gorumce teyze fln var oraya bile zor attim gelinlik resmimi kıskanir baska adamların bakmasıni istemez vede cok dogru facede bakiyom adamlar habire karisini paylasiyo canim cicim diye cok salakca bence 
(3,823 puan) tarafından
Kız eski post :)
tarafından
Bende ne ara 4 5 sayfa oldu diyom be ajahahh

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 386 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
78 cevap 1,476 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.
27 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap

34,956 kullanıcı

...