0 oy
723 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından

Ben Allah nasip ederse 2 çocuk düşünüyorum 1 kardeşi olsun yeterli yalnız kalmasın ama eşim 3 çocuk istiyor bçr türlü ikna edemiyorum :(

28 Cevaplar

0 oy
(236 puan) tarafından

Ben 4 istiyorum eşim daha fazla da olur diyor :))

-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından

Bn iki tane istiyorum eşim üç olsun diyo bnde evde yer yok anca dört kişi sigariz diyorum ben çocuklarıma ev alırım diyo kafasına taktı üç çocugu bnde aslında o kadar soğuk bakmıyorum bu fikre çünkü biz öldükten sonra birbirlerine kalacak en iyi miras kardesliktir 

0 oy
(817 puan) tarafından

Gördüğüm kadarıyla kimse tek çocukta kalmak istemiyor , maddi manevi herkes hazır galiba çok çocuklu hayata yoksa nasıl izah edilir :) 4. Bile doğuracak olan var şaşırıyorum.

tarafından
Neden şaşırdın
(817 puan) tarafından
Zor çünkü dördüne de yetmek büyütmek yetiştirmek hadi bunları da geçtim insan neden 4-5 çocuk yapar ki belki ben bu kadar anaç değilim anlayamıyorum.
0 oy
(278 puan) tarafından

Ben de iki dusunyorum canm biz de iki kardestik yani kalabaliga alisik deglm esim sagolsun allah ne verdiyse diyo esimin aylesi 11kardes bize yazik ddeglmi ya kolay degl cocuk dogurmak tabi cocuk riskiyla gelir diyolarda eee bu devirde cocuk buyutmek okutmak nebilm.zor ya eskiden kolaymis tabi oyle bolca dogururmus 

0 oy
tarafından

Çocukları cok seviyorum sezaryen olmak zorunda kalmasaydim 5 belki 6 tane istiyordum esimde benimle ayni görüşte. Ama malesef ilk cocugum sezaryen. Saglik sorunlarım el verdigi surece 3 belkide 4 inşallah 

0 oy
(330 puan) tarafından

Ben 2 düşünüyorum ama eşimle henüz konuşmadık bebeğimiz bi doğsun bakalım :) gerçekten çocuk yetiştirmek o kadar zor ki besler büyütürsün önemli olan yetiştirmek vatana millete hayırlı bi evlat yetiştirmek. Eşim bu konularda çok hassastır nasip artık :) 

0 oy
(278 puan) tarafından

Bende iki dusunyorum ama esime kalsa allah ne verdiyse diyo bben oyle kalabalik aylede buyumedigim icn az istiyorum bide bu devirde tabiki cocuk buyutmek okutmak cok zor hayat pahali ya allah hepimize sabr versin

0 oy
tarafından

Hep 3 cocuk istemisimdir.allah nasip etti 3uzlerim oldu bi tanesini kaybettim maalesef.allah kismet ederse bi tane daha istiyorum

İlgili sorular

+2 oy
21 cevap 330 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 284 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 361 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 820 göst.