0 oy
908 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Kizlar  2 aylık bebeğim var çok gazlı bebek ben oturma odasında kalıyorum küçük beşik aldım sallanır onda rahat etti bebeğim park beşikte yatmadı sizler esinizlemi yatiyosun bugün artık yatak odasında yatiyim  dedim eşim çalıştığı için fazla gönlü olmadı sesden uyanırım die bende bozuldum 

47 Cevaplar

0 oy
(289 puan) tarafından
Bastan alistirm canim 1 yil oldu ayri odalardayiz hala
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayri yatmam tabikioda kalkip baksın bi zahmet çocuğa 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadık doğdugundan beri
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben ilk zamanlar koltukta uyudum eşimde diger koltukta uyudu sonra yataga gectki birlikte dikişlerim iyileşince 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Beraber yatiyoz canim
0 oy
(505 puan) tarafından
Hic ayri yatmadik cnm salonda cekyattata yatsam gelddi yatti yatak odasndada ayni
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cocuk 2 yasina girecek cogu zaman rahat edemiyoruz hep birlikte, cocuk bizsiz uyumuyor yerinde...artik alıştık beraber uusakta hangimiz once uyanirsa birimiz hemen salona kaçıyor...bende sogukluk girmeain diyorum ama gunduz artik cocuk uyuyunca beraber vakit gevirmeyi ogrendik
0 oy
(879 puan) tarafından
Evet sadece eve geldik ilk 20 gün oturma odası sıcak diye yattık ama eşimle beraberdik asla yanlız koymadi sonrada yatak odasında yattık bebeğimde 8 aylık 
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Cocuk sesinden rahatsiz olmasi tuhaf baba mi o simdi 
(77 puan) tarafından
İsi ağır hani o odada yat demiyor yatak odasında ben kalmadım soğuk oluyor die oturma odasında yatıyorum televizyonla bebeği oyaliyorum die hani yatak odasında yatcaksan ben odada kaliyim dedi
(7,653 puan) tarafından
Herkes kendince haklıdır ama ne olursa olsun bir arada yatin çocuğun sesine de alissin bi zahmet
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yatak odasında tabıkıde ıcerde yatsam bile esim benden ayrı yatmaz bende onsuz uyuyamam ki seste olsa kalkar yardım eder yatar uyur ise gidiyorum sustur demez valla cok sukur 
0 oy
(349 puan) tarafından
Bebekten dolayı yatağını ayırıp sonrasında araya soğukluk girerek ayrı yatanlar çok canm. Bn bebeğim doğduğunda çok aşırı gazı vardı eşimde çalışıyodu ama ayrı yatmıyodu. İşi de yoğundu baya yani. Sadece salı günü ayrı yatıyodu çünkü o gün 12 saat çalışıp gece geliyodu. Onun dışında ayrı yatmazdık yani. 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm 52 gunluguz hep esimke ayrı yattık buz yatak odasında yatiyoz i oturma odasında
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Yatak ayirma taraftarı degilim de ayirdiysanda salonda o yatsin bi zahmet bebekle rahat olmazki
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim canm park besige alismadi kucuk besikte salliyorum benim esimin uykusu cok agır kolay kolay uyanmaz Allahtan yoksa mecbur ayri yatardim asker cunku nobette oluyor uykusuz kalmamasi lazim kizim 5 aylik suan esim yer yataginda yatiyor ben kizimla yataktayim yanimda yatiyor yerde soguk oluyor kış bitene kadar bu sekildeyiz artik ama kizim uyuyunca arada bir esime sokulup yatiyorum sense bebegin uyudugunda git biraz kocanin yaninda yat 5 10 dk bile olsa yat zaten ilerleyen zamanlarda gecer aglamalari benimde 4.aya kadar cok kotuydu cok sukur duzeldi artik gecer yani derin uyur insallah ozaman odanda dauyursun
0 oy
tarafından
Valla ben ilk aylar başka odaya giderdim esim uyuyo diye kizim sabaha kadr uyumazdi falan sabah ezaninda uyurduk kızımla 2 saate bi kalkar emer uyurdu 11e kadr uyurduk kizimla sesim geldi bi gün annesiyle yok yatiyon da ev dağınık bilmem ne öyle mi dedim bi daha da odadan çıkmadım kizim uyumadi ağladı bnde onunla ilgilendim uykusuz ise gitti kaç kez akli basina gelsin diye öyle alıştırma. 
0 oy
tarafından
3. Dogumumu yaptim ve bir kere bile yastigini alip gitmedi,gitmesinede izin vermezdim zaten bir tek benim cocugum degil sadece cogu gece kalkalrdi bile gefenin 3 unde kalkip sirtini sivazladigini bilirim 
0 oy
tarafından
Üçümüz aynı yatakta yatak odasında yatiyoz 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadık mecbur alışıcak uykusuzluğa bir degil iki degil hep böyle gitmez 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Yatağımızi hic ayirmadik canim hep yatak odasinda yattik
0 oy
tarafından
Hiç ayrı yatmadık zaten yatağım dışında başka yerde uyuyamiyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 157 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 261 göst.