0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar eşimle yeni evliyken daha önce hiç biriyle cinsel ilişki yaşadın mı ilkmiyim diye sormuştum sırf meraktan bnden öncesi bni ilgilendirmez oda evet 3 4 kişiyle oldu hayat kadınıydı dedi tmm dedim 3 sene olfu biz evleneli geçen günde ilk sendin dedi yalan söyledim dedi niye yalan söyledinki dedim sen bunu anlayamazsın bi erkek için hiç ilişki yaşamamak utandırıcıdır dedi bnde şaşırdım hangisine inanayım sizce dogru olabilir mi

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız senden önce olsa ne olur olmasa ne olur sonuçta seninle evli şuanda birbirinize aitsiniz bence çok takılma 

(1,451 puan) tarafından
Takmıyorum zaten cnm merak etmiştim öylesine sormuştum
tarafından
Takma zaten kafanı hiç yorma öyle şeylere
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Belkide yapmadı yapmadım diyen erkek yalan söylüyordur derler ama bilmiyorum benim eşimde ilk sensin dedi ne kadar doğru bilmiyorum
(1,451 puan) tarafından
Yaptı veya yapmadı çokda takmıyorum cnm ama insan merak ediyor işte ama bi oldu dedi şimdide olmadı diyor bnde şaşırdım
0 oy
tarafından
Amaaan ne farkeder. Benm eşim de gitmiş banane. Beni de eşimi de benden sonrası ilgilendirir.
0 oy
tarafından
Ilk olup olmadığını anlarsın hareketlerinden filan özele girmiyim fazla en basiti o ilk gün hiç strese girmez alışkın olsa yani
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hiç kafana takma o ne yaptıysa günahı boynuna sen sadece kendini üzersin boş ver gitsin 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Utancı değil gururu olmalı kendini eşine saklaması..
0 oy
tarafından
Bnc sn onu ilk geçende anlarsın cnm da önce yasamismi yasamamismi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bi daha hiç sorupta aklını bulandırma olmuş bitmiş gitmiş 
0 oy
(765 puan) tarafından
Hiç birisine inanma canm boşver senden önce olmus ta olabilir kafana takma bu kadar sen senle olan kısma dikkat et 
0 oy
tarafından
Çok sana ama öyle düşünen erkek te çok hani erkeklik taşlamak için söylemiş olabilir ki ama. Boşver ya geçmiş geçmişte kaldı geleceğe baksen
0 oy
(878 puan) tarafından
Yapmamıştır o zaman benim eşimde sorunca ohoo hemde kaç kişiyle diyor sonra da gülüyor yapmadım midem kaldırmaz benim öyle diyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
40 cevap 1,119 göst.
0 oy
6 cevap 178 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 342 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu

382,913 soru