0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (16,013 puan) tarafından

Benim tuvalet banyo kaldı yıkanacak. Oglani uyutuyorum. Uyuttuktan sonra yikayacam. Yıkarken de ne yemek yapacağımı düşünecem. Sizde durumlar ne.

Ay bak şimdi bunu yazarken aklıma makinede serilecek kıyafet olduğu aklıma geldi bir de onları asacam:D

33 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kızımı daha yeni uyutum mutfak temizliycem:ermm::D

-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından

Yeni uyandım :woot:

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Yemegim pişiyor, benimde lavabo temizligim kaldı sonra herşey tamam 
0 oy
tarafından
Işler bitti yemekler yapıldı öykü kuş uyutuldu simdi çay keyfi yapacam
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Massallaah cok hızlısın  bn daha bi oda yaptim biraz derin yapiyorum kaldi  dort oda bir balkon baya yariladim ;)))
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Hahahahahahahahaha biz aynıyız valla, benim çamaşırlar da duruyor makine de :D

0 oy
(5,939 puan) tarafından

Bende koltuk örtüleri savanlar paspasları ne varsa balkona yıgdım çırptım hepsini. Sonra yerleri süpürdüm sildim bulaşıkları yıkadım oglumu uyuttuktan sorna da merdivenleri silecem bugünlük benden bu kadar anam agladı zati:woot:

0 oy
(6,794 puan) tarafından

:ninja: bana iş deme. 4 gündür mutfak lavabosu patladı heryer sulak araziye döndü, dün gece 10 dan 02: 00 ye kadar usta yaptı boruyu açtı 400 tl miz gitti ev sahibi ödemem dedi tartıştık olaylar olaylar :ermm: Çok şükür az once mutfağımı  eskiki gibi serdim kurudu;) kolumu kaldıracak gücüm yok. Çöpleri de atarsam çocuk uyursa bitti. He bide yemeğimi de yaptım oturuyorum :D bittim yahu.

0 oy
tarafından
Az bi isim kaldi onuda yapsam bime gidicem 
0 oy
tarafından

Yerleri dip kose sildim yemegim var dunden kalma banyo tuvalet kapi onu kaldi bide bulasiklar ama useniyom kahve iciyom:D:ermm:

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Çok şükür çoktan bitti bende bittim
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Her isim bitti bugün pek bişey yapmadım bı supurdum toz aldım tek yemek yapmiycam bugün hamur işi yapicam  çayla yeter 
0 oy
tarafından
Benimde bi tuvalet banyo kaldi her is bitti oglumu uyutuyom ama beni de bi uyku bastirdi ki sorma :D namaz kilmadim daha ama yemegim var dunden hamdolsun :D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 247 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 366 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 391 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 617 göst.