0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gorumceniz bir msjinizda size hadi canım ilerde park var orda oyna ve sen kimsin falan dese ve çok sonra pişman olup özür dilerse konusur musunuz tepkiniz ne olur?? 

24 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Amann bende neler neler yaşadım da ozurdilediklerinde  barıştım yani hata sonuçta insana bir iki kez sans verilir konuşulur bence hatta ben sırf huzurumuz kaçmasın diye haklı olup  ozurdiledigimi  biliyorum ayrıca yanlış anlama söylediğimi sakin kimsenin burda konumunu yerini yaşantısını bilmiyoruz ama ben üniversite mezunu eşimin hep arkamda olduğu biriyim bunları niye suloyledim istesem rest çekerim yada cok kötü sonuçlarda bosanabilirim  oyuzden söyledim yanlış anlasilmasin  mecbur değilim hiçbirine yani ama yinede huzur kaçmasın dedim eşimi onlardan uzaklastiran ne olacak ailesi büyüklük ben de kalsın dedim anlatabildim umarım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konusmam taviz vermem herkes kendi parkında takılır. 
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Ne konuda tartıştığımiza bağlı ve de sonuçta görümce sürekli aynı ortamda kalıcaksak konuşurum ana asla yakın olmam merhaba merhaba o kadar hem konuşmak seni büyük gösterir aile içi biri sonuçta ama mesafeyi sakin ihmal etme 
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Konuşmayın bence . Şimdi affederseniz nasılsa affediyor deyip aynı şeyleri bir daha yaparlar. Yüzsüzler bunlar akillanmiyorlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 142 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde 12345678910 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 273 göst.
0 oy
24 cevap 664 göst.
0 oy
47 cevap 426 göst.
29 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,290 soru