0 oy
687 göst.
Aile kategorisinde (138 puan) tarafından

:angry:soru başlıkta hanımlar

41 Cevaplar

0 oy
(1,506 puan) tarafından

Annemle eşim kaldı eşim sabaha kadar uyudu hatta sabah annem.koltukta o benim yatakta uyurken doktor geldi bende sandalye de eşime seni mi doğurttuk dedi :D yani kalmamasi sorun değil  :D

-Reklam-
0 oy
(119,610 puan) tarafından

Iyi yonlerinden bak mesela dogumdan snr bana hemsire işe işe diyip durdu yok gelmiyo dedim bi kac saat snr zorla wc goturdu hemsire beni o ara işedim esim dediki musluk gibi fişkirttin sevdosş şiiiiiiirrr diye sesi geldi :ermm: ahahahaaa en rezil andi 

0 oy
tarafından
Erkek izin vermiyorlar zaten 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Eşim ve annem kaldı bende. Ama ilk doğumdu

Abim yengemin 2. Doğumunda evde çocukla ilgililendi öyle normal bence

Hem niye kalmıyor belki mantıklı açıklaması vardir
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Benım eşim dogumhane kapısında bekledi içeri almadılar erkek diye annem kaldı kapıda bile olması insana güç veriyor :)

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim annem oldu gayet de faydası oldu. Eşim de kaldı ama ben eve git dedim gitmedi. Beni kan tutar hasta bezini değiştiremiyordum bayılıyordum eşim değiştirdi hep. Eşim gitseydi annem değiştirirdi yani eşime sinirlenmezdim
0 oy
(552 puan) tarafından
Olmaması en iyisi bezini filan değiştirmesi gerekiyo birinin ben normal doğum yaptım sancidan gözüm bişey gormuyodu annem değiştirdi hep bezimi sağolsun ve bezde dışkı da oluyo bazen
0 oy
(222 puan) tarafından
Vala eşim yanımdaydı sürekli ama refakatçi olarak değildi ben istemedim zaten olmsini 
0 oy
tarafından
Ilk dogumda devletteydim zaten alinmadilar hep kapidalardi.

Ikinciyi ozelde dogurcam ben istemiyorum git oglumuzla ilgilen ben annemle idare ederim diyorum istemiyorum. Cunku oglum orda annesi babasi ykkken ben dogururken can cekissemde onun acisi beden acisindan daha agir
0 oy
(48,839 puan) tarafından
ne sebeple gelemedigine bagli canim 
0 oy
tarafından

Benide eşim refakatçi olamadı halam yanımda kalsin böyle şeyleri boşuna kafaya takiyorsun. Bence tek düşünceniz saglicakla doğurup. Evladinizi kucağınıza almak olsun

0 oy
(189 puan) tarafından
Devlet hastanesnde yada üniversite hastanesinde yap dogumu zaten adam kendini de yirtsa refakatçi kalamiyor maalesef :))))
0 oy
(826 puan) tarafından

Benim annem kaldı canım ama elimde gece boşta sedye bulmuş onun üzerinde uyumuş :D

0 oy
(795 puan) tarafından
Annem doğumunun ertesi günü gelebildi bende kaynanamı istemedim mecbur eşim kaldı ama annem olsaydı istemezdim bende kalmasını 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Bence eşlerin olması gerekmiyor zaten. Annem refakatçi idi o olmasa kuzenim olacaktı. Kadın olması her zaman daha iyi. Doğumdan sonra tuvalette falan yardım edemez adamcağız. Bu işi bilen daha önce doğum yapmış bir kadın yakın her zaman en iyisi. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben annemi istedim refakatçi olarak  yardımı  daha  çok  oldu  eşim  bebege  bakamaz dı çünkü 
0 oy
(806 puan) tarafından

Eşim yanımdaydı sadece doğum odasına girmedi bende istemedim zaten çünkü bayılırdı kesin :D:D her an da yanımdaydı çorabıma kadar giydirdi bide yengem yanımdaydı sağolsunlar. Olmasaydı üzülür ve kırılırdım ilk bebemiz sonuçta bide her zaman dogurmuyoruz yani gelecek tabi

0 oy
(238 puan) tarafından
Kalsın istemem ne anlar garibim bende blmıom oda blmıo kalırız ortadahem emın ol asıl ıskenceee onları dısarda merkda bekletmek :)
0 oy
tarafından
Onun yüzünü bile gormek istemiyorum
0 oy
(492 puan) tarafından
Eşim ve annem kaldı yanımda hoş eşim yattı uyudu prk faydası olmadi ama olsun bana kalsa doğuma da girsin istedim ama malesef olmadi :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 339 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (896 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 5,055 göst.
19 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 424 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 770 göst.