+1 oy
1,025 göst.
Diğer kategorisinde (9,651 puan) tarafından
Eşimle tartıştık. Belkide bitti bilmiyorum ufak saçma birşeydi ve 6 yılın sonunda bitti dedi topla eşyaları bırakıyorum sizi dedi ve annemdeyim. Hiç biticek sonsuza dek sorucam dakikalar yaşıyorum. Lütfen içinizden gelen duayı okumusunuz. Şimdiden herkese teşekkür ederim

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadar kolay baba evine yolluyor lar
-Reklam-
0 oy
(808 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun gönlüne ferahlık versin eşin sensiz nefes alamaz inşallah çok özlesin özür dilesin eminim içinden bunlar olsun istiyosun gönlünden geçen hayırlı olsun 

0 oy
tarafından
Kuzum rabbim hakkında en hayırlısı neyse onu nasip etsin insallah ☹
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Yaaa noooldu cnm yaaaa 

Rabbim yardımcın olsun kuzum 
0 oy
tarafından
Fatmam Rabbım yardımcın olsun gonlune gore versin bol bol dua et kuzum belki sinirle demıstır sakın les oyle konusun 
0 oy
(747 puan) tarafından
İnşallah bir orta yol bulursunuz canım.Böyle birşey kimsenin yaşamasını istemem.Hamileyim İnşallah Rabbim sesimizi duyarda kocişin arar seni evinize dönersiniz İNŞALLAH tüm kalbimle diliyorum Rabbimden
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun canım vardır Allah'ımın bı yazısı inşallah geçer bu günler
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kuzum eşin bu ara evde onun stresinden sinirimden olmuştur biraz ayrı kalın bı kafa dinleyin tartışma sebebi ne düzelecek dir emin ol 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Allah korusun inşallah düzelir 
0 oy
tarafından
Anlık sinirdir geçer.ikinizinde dinlenmeye ihtiyacı var şuan sağlıklı düşünemiyorsunuz 
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Oyyy kurgucum benim kıyamam sana ya :(( çook uzuldum okuyunca :( o da sinirle hareket etmiştir belki ki.. bekleyin bakalm ayrı kalmak ikinizi de iyi gelir belki.. Allah hakkında hayırlsnı versin://
0 oy
tarafından
Düzelir inşallah canım sıkma canını 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun gönlünü ferahlatsın inşallah 

Noldu ki canım birden :(

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Cok sasirdim cokta uzuldumm sebeb ne canim
0 oy
(902 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin inşallah atlatırsınız. Her evlilikte küçük büyük tartışma oluyor ama bazen en basit sey bile büyüyebiliyor. ALLAH tüm yuvalara huzur esleride birbirine ısındirsin 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbim hakkında ne hayırlaysa onu nasıp etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Bitip çocukla babaevine kadını götürmeyi biliyorlar ama bir koca olamıyorlar.Hakkinda hayırlısı olsun cnm.Allah gönlüne göre versin.
0 oy
(774 puan) tarafından
Rabbim ağız tadınızı bozmasın aranızı açmasın hanenizi feraha erdirsin aranızdaki muhabbeti arttırsın inşallah canım 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah bitmez 
0 oy
(920 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canm benim gönlünü ferah tut düzelir insalh❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 547 göst.
0 oy
13 cevap 381 göst.
24 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu