0 oy
974 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günaydın hanımlar mutfak tezgahım biraz dar ve bulaşık lık koydummu rahat olmuyor sizlerin nasıl fikir almak istedim resim atanda olursa sevinirim 

48 Cevaplar

+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Hiçbişey yok bitek sünger deterjan okadar sevmiyorum kalabalığı 
tarafından
Dolapların yeterli o zaman canım :)
(3,036 puan) tarafından
Yok değil ama yer açıyorum hep bi şekilde balkona uzun bi sehpa yaptırdım eşime onun üzerine mikro dalgayı bide kavanozlarda bakliyatlarım var altınada soğan sarımsak turşu vs koyuyorum buzdolap üzeri falan tezgahimi yemek yedikten sonra vaktim varsa çamaşır  suyunla yıkıyorum sürekli öylece tertemiz duruyor
tarafından
Anladım canım:) benim de ufak bir dolap var icinde kuru bakliyatlar ustunde tost makinesi bıçak seti koyabildim sadece
(3,036 puan) tarafından
Aman valla yetiyor napalim çok şükür artık mutfakta ona buna değil pişirecek yemeğim varsa şükrediyorum ev de olur dolapta zamanla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baharatlik ve fincanlarim var canim 
tarafından
Bulaşıklık koymuyomusun canım
tarafından
Koydum canim küçük olduğu icin cok yer kapladı geri kaldırdım
0 oy
tarafından
Çaycı baharatlık bıçak seti dik kaşıklık 
tarafından
Geniş heralde senin tezgahın canım
tarafından
2 duvar tezgahim geniş ama bunların hepsi aynı köşede duruyor. Tezgah geniş dlap yok bnde
0 oy
(747 puan) tarafından
Mikrodalga bulaşıklık baharat takımı yağlık 
tarafından
Mikrodolga falan sigdiysa iyiymiş canım
(747 puan) tarafından
Köşede duruyor yanında bulaşıklık diğer taraftada baharat takımı dik kaşıklık ve yağdanlık
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Benimki L şeklinde geliyor bayağı birşey koydum
tarafından
Ne güzel canım çoğu sey el altında isteniyor
0 oy
(344 puan) tarafından

Tezgahım geniş olduğu için çaycı, küçük bulaşıklık, tost makinesi, camın önündeki tezgahımda emsan ayaklı cezve takımı 2 bambu yağdanlık, 3 bambu ufak kavanoz birinde tuz birinde türk Kahvesi diğerinde nescafe var :-) 

(3,036 puan) tarafından
Bizim ev toki bide kira evi tutarken ben görmedim tayinci olduğumuz için pekte önemsenedin ama herşeye bir yer ayarlamayan yoruldum  bi iğne alaşım yok mutfağa artık
(344 puan) tarafından
Annemin evi mutfağıda küçük oda isyan ediyor
tarafından
Kiyamam Allah hepimizin gönlüne göre versin büyük sorunlar olmasinda idare edicez :)
(344 puan) tarafından
İlk önce huzur versin rabbim inşallah ileride büyük mutfaklı evleriniz olsun :-)
tarafından
Amin canım isteyen herkeze inşallah
0 oy
(48,952 puan) tarafından
tek duvarda var ve yetmiyo bulasiklik mecbur var lavoba diger tarafta çöp kovasi ve kucuk sepet icinde kepceler var kepceleride koymazdimda baska yerim yok
tarafından
Yine az şey koymussun canım el altında isteniyor eşya
(48,952 puan) tarafından
mutfak buyuk canim mini firina dolap aldım onun ustunde cay seker kup seker baharatlik var diger tarafta buzdolabı yaninda kucuk dolap var icinse.kaseler.ivir zivir var ustunde tost makinesi fayci kahve makinesi var . tezgah.kucuk yetmiyor hic o tezgah duvarının oldugu kosede bulasik makinesi ustu ocak var o yuzden kisa boyu tezgahin
tarafından
Anladım canım yine olsun bir düzen kurmuşsun rahat ediyorsan sorun olmaz :)
(48,952 puan) tarafından
mecbur koyacak yer bulmak gerekiyo onceden kepceler cekmecedeydi zor oldu
0 oy
tarafından

Şimdi arkama dönüp sırayla yazayım.  2 takım fincan. Çaycı. Kahve makinesi  2 tane üst üste abur cubur rafı.  Kavanozlara koyup oraya diziyorum.  

tarafından
Normal canım sıgıyorsa rasız etmiyorsa
tarafından
Etmiyor cnm. Tezgâhın geniş
0 oy
tarafından
Bulaşıkları koymak için mat var canım benim. Yıkıyorum onun üzerine koyuyorum biraz kalınca kurutup kaldırıyorum bulaşıkları sonra matı yıkayıp asıyorum hızlıca kuruyor. Onun harici ocağın yanında yağdanlık var, kaşıklık var başka birşey yok ben hiçbir şey olmamasını çok seviyorum
(48,952 puan) tarafından
priz icin cocuk kilidi oluyo ondan tak rahat edersin
tarafından
Anladım canım Tesekür ederim fikir oldu en azından bulaşık kalktimi prizde isim oldumu kullanırım iyi olur
tarafından
Çocuk kilidi haklısın canım ama priz lazım oluyor bulaşık lik tam onunde kettle su kaynatcam mesela bulasikliktan olmuyor sığmıyor benim öyle
(48,952 puan) tarafından
halaminda oyle cesme yanina priz koymuslar onlardan takti simdi bulasiligi.orda en azından su sicradi elektirik carpti derdi olmuyo
tarafından
O yönde haklısın canım sağolasın
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bulasık sepeti falan koymuyorum ben sadece kahve makınam ve kettle var baka bısı koymaktan hoşlanmıyorum canım 
tarafından
Kıyamam ya kurtulmuş en azından olmadi yenisini alırdın o bahaneyle :D
(4,061 puan) tarafından
Kız uc tane hıc gitmedim ayakkabı var komaya girerdim herlde :)
tarafından
Bir yere çıkamıyoruz ki canım giyelim haklısın benimde öyle kenarda hep :)) Allahtan bulmussun kalbin temizmis kimse almamış yine sana geldi
(4,061 puan) tarafından
Mahalle tanıdık ya belkide ondan bızım tasındımızı biliyorlardı ondan oyle ypmıstır bulan
tarafından
Olabilir canım
0 oy
tarafından

Uzunlamasına tezgahım. Küçük 6lı baharatlı. çay tuz yağlık ocağın yanında  diğer tarafta cif bulaşık deterjanı. Bulaşıklık vs kullanmıyorum ne kadar az eşya o kadar iyi   :D

tarafından
Gerçekten öyle canım
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Mikrodalga baharatlık yağlık bıcaklık ketil bulaşıklık su baya kalabalık benimki 
tarafından
Yerleştirme şekline bagli canım anlatinca kalablik ama belki göz yormuyordur
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Benimde küçük dar ya bı baharatlık tahta kaşık seti çöp ve çay makinası var bende ama karışık durmuyor iyiki 
tarafından
Sevindim canım karışık durmuyorsa:)
0 oy
(549 puan) tarafından
Baharat takımı kahve su ısıtıcısı tost makinesi 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bulaşıklığı kaldırdım ben ikeada bulaşık pedleri var ondan koydum katlanıyo makineye galan da atıyorum çok rahat oluyo. Çöp kutusu keetle yağlılar ufak baharatlık ve kaşıklık var 
0 oy
(16,291 puan) tarafından
Mikrodalga, ketil, baharatlık, bulasiklik var bende de..benim tezgah büyük 
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Baharat takımı var.  Çaycı var . Dediğin gibi bulaşıkları yıkadığm  sepet var . 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Sadece ketıl ve bulaşıklık var
0 oy
tarafından
Ben bulaşıklık kullanmıyorum anca döküt oluyor tost makinem birde ketılın var 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Çaycı var mikrodalga var kahve sunumluk şekerlğim var 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.