0 oy
892 göst.
Diğer kategorisinde (2,439 puan) tarafından

Merhaba kızlar. Bilenler bilir beni. 22 yasindayim. 2.5 yaşında yaramaz bir oğlum var ve 33+1 haftalik da gebeyim.. bu gebeligimde elim kolum kalkmıyor nedense. Oğlum da cok yoruyor beni açıkçası.Temizlik yapamıyorum hiç.Yemek yapıyorsa dua ediyorum öyle söyleyim.

Dün kontrole gittim. Doktor subatin 4 nde gel gün konuşalım dedi. 36 haftalık iken.

Herhalde Şubat 15-20 doğum olacak allah izin verirse..

Bu ayin sonuna kadar bebeğe alışveriş yapayım yikayayim utuleyeyim cantamiZi valizlerimizi hazırlayalim diyorum.. subatin 4 nde kontrolden geldikten bir kaç gün sonra da temizliğimı yaparım diyorum allah nasıp ederse. Oturma odasıni ben yaparım yavaş yavaş da mutfağın çok berbat. Ocağının kenarları davlumbaz pencere kabligim les gibi yağ. Ev sahibim ile konuştum bir kadın buldu. Sadece mutfak penceresi firinli ocak davlumbazin üstündeki kablik tellenip silinip supurulecek 2 saat sürer 50 lira dedi. Eğer zaman geçerse 10-20 koyarım demiş kadın. Benimde yapacak durumum yok. Annem oğluma bakacak 1 sokak otemde ablam var oraya gidecek. Annem ben yapArım dedi de kıyamam dedim. Sağolsun oğluma dört dörtlük bakıyor.. Ablamin da 4 yaşında bir kızı var ve 5 aylik da hamile. Ona da gel diyemiyorum..

Sizce nasıl fiyatı iyi mi? 

32 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
Ben asla kimseye güvenip evimin temizliğini birakamam annem dahi olsa seninle aynı haftadayiz ama tıkır tıkır yapıyorum evimi ablam 38 haftalık hamile geçen evini komple çıkartıp geri koydu hem iyide oluyor en azından biraz hareket ediyoruz yarında battaniyeleri mi falan ayaklarimla basarak yikiyacam eşimde asiyor:)
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
200 lira ver bütün evi doğru düzgün temizlesin onun da geldiğine değsin böyle yarim yamalak olacak 
0 oy
tarafından
Bence çok iyi canım bu devirde ne alınıyor ki 50 liraya ben alsam şahsen yapmam o fiyata bide mutfak evin uğraştırıcı ve pis yeri çok oyalar 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
50liraya buldun kaçırma derim mutfak için çok iyi fiyat
0 oy
(1,320 puan) tarafından
50 lira dilenci beğenmiyor 

Çok çok az 
0 oy
(341 puan) tarafından
Hem de Cook iyi bizim burda İstanbul da yani 200 un altında yok
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bedava  hemen durma al gündelikçi gelenlerin fiyatları 250 sen birde buraya soruyosun:)))
0 oy
(488 puan) tarafından
Herkes soruyu yanlış anlamış sanırım. Yani iş çok değil. Bir saat bile sürmez. Ama kadın da haklı olarak gelecek en az 50 demek istemiştir. Ama bence gelmişken saat olarak değil de mutfağı mesela komple yapabilir dolapları falan. Sen de yorulmamis olursun. Ama yapacağı çok bir iş yok yani
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Valla bizim buraya göre bedava 
0 oy
tarafından
50tl az.... 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Geçen yıl arkadaşım saatine 45 veriyordu yani seninki bedava 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 497 göst.