0 oy
1,266 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Az önceki postta yazdım az önce de kayinbabam aradı kaldiramiyorsan bırakır gidersin dedi toplandim gidiyorum 

29 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sakin ol kauinbabanin ne haddine sana oyle birsey soyluor esini bekle 
(2,252 puan) tarafından
Bekliyorum bakalim ona gore hareket edecem. S.lak adam ya hadsiz
(5,913 puan) tarafından
Esine ben gidiorum deme baban bna boyle dedi de
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önce eşimle konuş ve azıcık sakin ol canım 
(2,252 puan) tarafından
Bekliyorum eşimi haklisiniz
0 oy
tarafından
Sakın ekmeklerine yağ sürme. Eşine de aile kavramını bilmediğini artık onun ailesinin sen ve çocuğunuz olduğunu sizi değil onları ikinci plana atmaları gerektiğini özellikle tekrar tekrar hatırlat 
(2,252 puan) tarafından
Sagolun canım haklisiniz bekliyorum ona göre hareket edcem
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Cnm bilmiyorum ne yaşadın ama kayınpederin lafitls hareket etme bide eşinle konuş sakince
(2,252 puan) tarafından
Bekliyorum eşimi bakalim
0 oy
tarafından
Sen neden gidiyorsun canım eşin gitsin sorun ne üstelik ne oldu 
(2,252 puan) tarafından
Ailesi çok sorunlu sürekli milletle olay yaşıyor sonra onlar günlük gülistanlık devam ediyor millet eşimin peşine düşüyor esim çok kafasına takıyor ben de bize biraz yansıtmayın eşim üzülüyor dedim kayinbabam da git istemiyorsan benim oğlum dedi
tarafından
Kayınpederin kimin k.öpeği sana git diyor inadına gitme amaçları huzur bozmak aranız bozulsun oğulları onların dizinin dibine gitsin istiyor olabilirler sakin ol fevri hareket etme eşin gelince güzel güzel konuş diğerlerinede tavrını koru bundan sonra
(2,252 puan) tarafından
Aynen onu istiyorlar oğulları ayrılsın dibinde olsun onu sömürsunler eşim sakin geldi şükür konusacam inşallah sıkıntı olmaz givi
0 oy
(488 puan) tarafından
Eşini yanında tut. Seni haksız görürse de seni böyle görmeye dayanamıyorum. Birlikte daha çok vakit geçirelim yüzün gülsün istiyorum de. Ailesi doldursa bile sende yumusasn canım
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ev onun mu da ya bu nasıl kayınbaba 
(2,252 puan) tarafından
Yok canım ama evliliğim üzerinde söz sahibi sanıyor kendini
0 oy
(4,554 puan) tarafından

Postunu yeni gördüm eşini bekle gelsin konuş de herkesin evinin sorunu kendine onlar yüzünden bizim de huzurumuz sürekli bozuluyor acele etme inşallah eşin de sana destek olur :(

(2,252 puan) tarafından
Geldi canım eşim ailesini biliyor o yüzden sakin henüz konuşmadık Ama sıkıntı olmayacak gibi
(4,554 puan) tarafından
Amin inşallah dediğin gibi sıkıntı olmaz

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,134 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,126 göst.
23 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde gozde35 (2,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,606 göst.
25 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 846 göst.
20 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Esence (15 puan) tarafından soruldu

383,060 soru

11,466,117 cevap

35,067 kullanıcı

...