0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ödmsmkskdmdmdmd

6 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Acilmam olsun hızlı ilerlesin istiyomusun??
(241 puan) tarafından
Benim cati dar dediler 4 gün önce açılma sa yoktu ben düzenli sancim olsun istiyorum
(44,603 puan) tarafından
Himm benim sancım geldi comel kalk yaptım bacaklarimi açarak çok hızlı ilerledi benim
-Reklam-
0 oy
(27,337 puan) tarafından

İvvvett bennnn faydasını gördüm

(241 puan) tarafından
O gün yaptın mı doğum
(27,337 puan) tarafından
Evetttt
0 oy
(366 puan) tarafından
Ben gördüm otur ben 3 gün sabah öğle akşam suya girdim sıcak suya karnıma filan da tutup elimle aşağıya doğru maşaj yaptım zeytin yağıyla o bölgeye masaj yaptım sonra nişanım geldi ama ben geç yaptım bu işlemi 43 de doğurdum ben 
(7,654 puan) tarafından
43 te doguran ilk kez duydum masallah
(241 puan) tarafından
Aynen bende valla maşallah
(366 puan) tarafından
Valla o benim suyum gayet iyiydi çocuğun hareket alanı iyiydi yani sürekli de kontroldeydim :) doktorum muhteşemdi  yine de sancım yoktu suni sancıyla doğurdum ama çok pişmanım keşke kendimi öyle zorlamasaydım makata kadar dikişim oldu bebek de iriydi omuz takılmasına bağlı kısmi felç oldu da geçti çok şükür bebek iriyse filan tavsiye etmem işin kötü tarafı ikincisi mecburi sezeryan oldu hem alttan gittik hem üstten :)
(7,654 puan) tarafından
Tövbe bismillah:))))
(366 puan) tarafından
:) :) :)
0 oy
(826 puan) tarafından
Niye öyıe yapıyonki.? Riskli bişeu bence ben  hamileliyimde bi kere bile kaynar suyla yıkanmadım. Vücut boşalır hemen. Bence yapma.
(241 puan) tarafından
Haftam uygun ama canım
(826 puan) tarafından
39 olmadı daha bana göre erken. Ben 36da sezeryan oldum acil. Ama hep beklettiler beni ciğerleri açılmalı bebeğin. Ne kadar geç olursa o kadar iyi dediler. Öyıede oldu zaten hala sorunlarımız bitmiyo erken doğumun. Gerçekten ben kendim nasıl olduysam onu söyledim ama sen bilirsim.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bi faydasi olmuyor kuzum ya
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Meme ucunu uyar canım 

Çömel kalk 

Sıcak suyada otur bunlar başlatır dogumu

İlgili bir soru bulunamadı

378,199 soru

11,319,561 cevap

34,765 kullanıcı