0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kardeşim 1 hafta sonra askerden gelicek ve konuştuğu bir kiz var kizla ilk kez buluşup yuz yüze görüşecekler ve evlilik niyetleri var kardeşim kıza nasıl bir hediye alsın böyle çiçek filan istemiyoruz daha ömürlük hep saklayabileceği bisi olmalı kızın o günu hatırlatmali hep ben kar küresi düşündüm annem ayıcık düşündü sonra vazgeçti kız kilolu belki yalniş anlayıp alınabilir die

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kolye alsın kutup yıldızı bir kolye ve yolumu kaybettigimde beni doğru yere çıkaracağına sana her baktığımda anlıyorum sen benim gönlümün kutup yıldızısın yazsın ve son "D 
(1,337 puan) tarafından
Vayy güzelmiş bunu sevgililer gününde yapsın bence :)
tarafından
Askerden geliyor ya döndüm dolandım yine yönümü sende buldum gibi yada işte nereye gidersem gideyim yolum yine sana döner gibi ")) benim adam bana yapsa aklımı çıldırırdım herhalde "D ama sırf çıldırmayım diye yapmıyor düşünceli adam
(1,337 puan) tarafından
Bizim adamlar odun cünku onlara böyle akil veren kardeşleri yok :D ama bana  bak geline alinacak hediyeyi görümce fikir veriyo
tarafından
Bende görümce olsam mutlaka böyle akıl verirdim ") mutlu helin mutlu kardeş demek sonuçta ") o mutluysa bende mutluyumdur yani işte öyle ")
-Reklam-
0 oy
(119,647 puan) tarafından
Swarovski den bi bileklik kolye yuzuk kupe gibi bisi alsin
(1,337 puan) tarafından
Tamam canim sağol
0 oy
tarafından
Kar küresi ayıcık falan çocuk işi geliyor bana güzel bir kolye olabilir gümüş ucunda sonsuzluk işareti olan.

Yada şık bir saat olabilir saati de tanıştıkları saati ayarlayabilir yada bulustuklari saati içine de bir not 
(1,337 puan) tarafından
Tamam canm sağol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 331 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 835 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 947 göst.
0 oy
6 cevap 244 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

382,053 soru

11,438,315 cevap

35,006 kullanıcı

...