0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (325 puan) tarafından
Kızlar eşim geç çıkacaktı bende mutfak dolaplarını sileyim dedim yemek yapmaya fırsatım olmadı aradı ben geliyorum diye yemekte yok mecbur çorba yaptım ekmekle verdim tepki göstermedi sizin eşleriniz tek çorba olsaydı tepki gösterirmiydi? 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Göstermez hele yanında yoğurt varsa hiç bişey demez
-Reklam-
0 oy
(2,257 puan) tarafından

Yok bse demez ya sonuçta ne bulursan onu yyceksnn ama kimsii böyle düşünmüyor mesela abimin önüne koysan o corba tasını hani yemek nerde der:D

0 oy
(436 puan) tarafından
Onu bile yapmasam bugün canım bişey yapmak istemedi desem tepki vermez  maşallah diyelim lütfen :))) ama tepki verse de sessiz kalmicami bilir
0 oy
(266 puan) tarafından
Yok ya tepki vermez
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benim eşim yemek aramaz önüne soğan kırıp versem oturur yer o konuda şanslıyım.. 
0 oy
tarafından
Tabiki der sadece hamileyken sesink etmez ama sadece çorba yapsam kavga surat asar yemz kalkar küsüp  kendine kahvalti hazrlar bu tripleri cekemedgm jcin yemgimi yaparim 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Hayır bu tür şeylere takılmaz çok şükür 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hiç bişey kendi öyle istiyor hatta bugun bile tek çorba var yayla çorbası dün de tek olarak yedi yanına salata ile yer sağolsun yemek konusunda hiç zora sokmaz beni 
0 oy
(507 puan) tarafından
Yok canım doymazsa çorbadan sonra peynir zeytin filan çıkarır kahvaltılık yer bizde görevli değiliz ki sonuçta. Dört dörtlük yaptığım da oluyor zamanım olmayıp bişey yapamadığım da oluyor bişey demez ama demeye de hakkı yok zaten. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
eve geleceğini son dk haber verseydi bişe diyemezdi diğer türlü adam işten aç geliyo belkide söylenirdi bilemiorum. ama en azından evde yemek yoksa kahvaltılık koyardım yada dışardan söylerdik
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Göstermez mercimek çorbası çok sever özellikle yaparım yeriz ekmekle

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 270 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bi garip kul (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesi07 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
7 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde B. Sema (492 puan) tarafından soruldu

384,646 soru

11,506,469 cevap

35,159 kullanıcı

...