0 oy
701 göst.
Diğer kategorisinde (14,491 puan) tarafından
Nerdesin ne sekildesin?

2 çocuğum da okula başlamış  ben de belki işe girmişim.

İstanbul'dan eşimin memleketine,Van'a taşınmışz.

Sitenin cardağında cocuklarin okuldan gelmesini bekliyorum komşularla laklak yaparak..

Ne korona kalmış ne bişey.

Eskisi gibiyiz..

Ya siz?

37 Cevaplar

0 oy
(3,102 puan) tarafından

Himmmm 10 sene sonraaa kızım 24 yaşında :ermm:Allah izin verirse meslek sahibi,küçüğüm 10 yaşında 4.sinifta ve biz hala İstanbul'da:D

(14,491 puan) tarafından
Ayyyy 14 yaşında kızın mi var harika
(3,102 puan) tarafından
Evet :))
-Reklam-
0 oy
(2,770 puan) tarafından
O zamana ölmez sağ olursam dogalgazli bi evdeyim bahceli 3 tane cocugum olmus biri daha kucakda digerleri okul caginda yemegim hazir esim isten her gece eli dolu ve guler yuzle geliyor bende diledigim gibi altin gunu cay gunu yapiyorum komsularlacocuklarimda okullarinda sinif birincisi olmus ohh valla ne guzel olurdu insAllah yasamakda nasip olur
(14,491 puan) tarafından
İnsallahhhhh :)
0 oy
(36 puan) tarafından
Bebeğimi dogrurmusum mis  bi bucuk yaşına gelmiş kumsalda beraber oynuyup denize giriyoruz bundan daha güzeli olamaz :)
(14,491 puan) tarafından
:) Allah nasıp etsin inşallah
(36 puan) tarafından
Yanliz ben soruyu yanlış anlamisim 10 sene demissin ben iki sene olarak hesapladim ahahhaha :D
(14,491 puan) tarafından
Kız ben de dedim herhalde çocuğu olmayan bir arkadaş ,çocukla alkali hayal kurmuş..
Yüreğim burkuldu. Üzüldüm bde :D
Sjsnsjsj
(36 puan) tarafından
15 haftalığız okadar kendimi korona bitmis yaz olmuş tatile gidicem kum güneş diye odaklamisimki direk onu yazmışım :D
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Oglum askere.gitmis kizmn biri liseye diyeri orta okula evim olmus arabamız dgsmis isim gücümüz yerinde eşim 49 yasnda olmus ben 37  kadın gbi kadn olmusm ceyiz cimen hazrliyom 
(14,491 puan) tarafından
:D Allah nasip etsin inşallah
(1,475 puan) tarafından
Amin cnm  insallh
0 oy
(12,524 puan) tarafından

Uykusuzluk bitmiş veletler büyümüş oh be :D şaka gibi :D ama bende yaşlanıyorum tabi, çocuklar büyüdükçe sıkıntılar da büyüyor :) Rabbim hayırlı evlatlar eylesin ❤️

(14,491 puan) tarafından
Amin bebeğim
0 oy
tarafından

Kızım büyümüş okula gidiyor bir tane daha çocuğum var kızım okuldan geliyor koşa koşa kardeşini öpüyor beraber okuldsn almaya gidiyoruz :) herşey düzelmiş ortalık da hastalık yok piknik yerlerş kalabalık biz ailecek piknige gidiyoruz :)

(14,491 puan) tarafından
Allah nasıp etsin ya
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Hem çalışıp hem çardakta nasıl çocuk bekliyon gı?

10 yaşında bir oğlanla 43 yaşında bir anne olacağım inşallah ile de başlamış olurum oğlan bir müzik aleti çalıyor ben de onu dinliyorum oturduğum mahalleden taşınmışız kaynana uzak daha ne olsun derken o 73 yaşında olacak keşke görümceler baksa aramız yok şu ara. 
(14,491 puan) tarafından
Ya ahahahha sonunu harika baglamissin
(13,316 puan) tarafından
Dimi aklıma son anda o geldi.
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Kendi evimizi almışız düzenimizi kurmuşuz.Yaz tatili için hangi ülkeye gideceğimizi planlıyoruz oglum ve eşimle♡
(14,491 puan) tarafından
Allah nasıp etsin cnn
(4,681 puan) tarafından
Amin canım ♡
0 oy
tarafından
Kız kardeşimle ortak kafe devralmışız onu işletiyoruz aynı zamanda benim mühendislik ofisim var ordaki işleri eşimle birlikte yönetiyorum ve ikinci üniversite okuyorum oğlum okula gidiyo onu okuldan almaya arabamla gidip geliyorum korona morona kalmamış herkes birbirine gidip geliyo sarılıp öpüyoruz birbirimizi
(14,491 puan) tarafından
Allah nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Çocuklar 12 ve 11 yaşında olmuş ben 32 aboo çok yaşlandım kız olmaz öyle :))) 
(14,491 puan) tarafından
Kız meltem sen 22 misin
tarafından
Evet la ne sandın :)))
0 oy
(570 puan) tarafından

3 çoçuk yapmışım hepsi birbirinden güzel evimi ailemin olduğu şehire taşımışım kız kardeşlerimle sürekli yanyana rabbim nasip et nolur :)

(14,491 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
(374 puan) tarafından
O zaman 33 olurum kizim 10 yaşında olur ve 10 sene içinde acaba kaç çocuk daha yaparım ailemiz 5 kisilik mi olur acaba 6 mi ay ne güzel ama tek bildigim bişey var 10 yil sonra normal bir aile gibi oluruz inşallah ya esim heryil 8 ay şehir disina calismaya gidiyor gitse bile bizde yanında oluruz inşallah ayri gayri olmayiz inşallah hep beraber olmak aile gibi olmak kendi evinde kendi rahatlığınrahatlığında ne güzel olurdu kaynanamlarla beraber yaşıyoruz da 
(14,491 puan) tarafından
İnşallah balim
0 oy
(416 puan) tarafından
Yaş 35 yolun yarısı derler yolu yarılamış olcam :D 
(14,491 puan) tarafından
Ben de 36 :D
0 oy
tarafından
Yaşlanmış olcam iyiceeeee :D
(14,491 puan) tarafından
Ben deeee
0 oy
(796 puan) tarafından
3 çocuğumda  büyümüş onlar okula giderken ben rahat rahat evi temizliyorum 
(14,491 puan) tarafından
Ahahahhaha temizlik
(796 puan) tarafından
Aynen ya bırakmıyorlar bi yeri topluyorum  temizliyorum  diğer odalara geçiyorum ama arkamdan tekrar dağıtıyorlar
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Annemin güzel evinin balkonunda ben ablam annem köyü sohbet çay içiyoruz. Çocuklarımız da oyunlar oynuyor biri tablet biri telefon tabi 12 13 yaşlarında oluyorlar ozaman:)))) 
(14,491 puan) tarafından
Hadi bakalm ;)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kızım 10 yaşında olmuş olur, belki bi kardeşi de olur kardeşi de olursa o zaman 5 6 yaşında falan olur. Corona kalmamış, kızım okula gidiyor, özgürüz herşey eskisi gibi ohhh içim ferahladı kız
(14,491 puan) tarafından
İnşallah kuzummmm

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 564 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 320 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,090 puan) tarafından soruldu

397,189 soru

11,879,652 cevap

35,995 kullanıcı

...