0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde (868 puan) tarafından
Kızlar eşim yurt dışına çalışmaya gitmek istiyor 30 binlira borcumuz var ayda 13 bin veriyorlar diyor 6 ay gideyim borcumuzu ödeyelim kalanı ile eve yazilalim diyor eğer izin verirsem ister evde kal ister annemde kal diyor oğlum daha 3 Aylık kiradan kurtuluruz diyor

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuanda burdada çalışıyorsa gitmesini istemezdim 
(868 puan) tarafından
Cnm çalısıyorda parasını tam alamıyor kredi borcumuz olduğu için gitmek istiyor
-Reklam-
0 oy
(10,762 puan) tarafından
Valla güvenıyosan dönmez halleder işi yapabilir diyosan gitsin 6 aylık cefa çok değil
(868 puan) tarafından
Güveniyorum cnm kendimızı toplamak için gideyim diyor eve yazilalim diyor hem borcumuzu öder düze çıkarız diyor burda iki binle o borç ödenmicek diyor
(10,762 puan) tarafından
Haklı canım ekmek artık aslanın midesinde bile değil borcunuz biter eviniz olur 6 ay askerlik gibi düşün
(868 puan) tarafından
Yani canm.15 güne haber gelecek dedi bklm
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Eşimde gitmek istedi ama istemedim ben
0 oy
(94 puan) tarafından
Sıkıntımız gidecekse niye olmasin
(868 puan) tarafından
Kredi borcumuz faln var kendimizi toparlarız diyor burda ayda 2 bin lira alcam diyor ayda 13 diyor
(94 puan) tarafından
Yalnız da kalmayacakmissin istersen ben olsam izin verirdim hayat gerçekten artık cok pahalı herkes gidiyor sanki ne olacak 6 ayda biraz işlem çekersin ama Allah izin verirse rahat edersin bı ömür evin de oldu mu
(868 puan) tarafından
Cnm giderse kendim kalacam kaynanam lar uzak bide orda rahat edemem
(94 puan) tarafından
En iyisi kafan rahat eder
(868 puan) tarafından
Yani çocukla artık kendim durum hastane eczane marketler faln çok yakin
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Gönderirdim parasız saadet olmuyor 
(868 puan) tarafından
Vlla bnde dedim kayanama gitmem ordq rahat edemem dedim evde dururum. Kendim dedim sen nasıl istersen dedi
(7,653 puan) tarafından
Enistem 11 ayda 100 bin gibi bi rakam kazandı 4 cocugunu birakti gurbet kolay degil ama borc harc olunca mecbur ...
Kendi evinde dur düzenini hic bozma
0 oy
(3,913 puan) tarafından
simdiki maasi ne kadar ona bagli aslinda 
(868 puan) tarafından
Asgari ücret cnm ama 1000 lira kredi 900 kira 600 faturalar derken hiç bişey kalmıyor
0 oy
(393 puan) tarafından
Gönderirim       
0 oy
tarafından

Ben yollamazdim yollamadimda.  Abim Sudi Arabistan a almak istedi eşimde gitme taraftariydi ama izin vermedim bende kiradayim

(868 puan) tarafından
Ne kadarlık cnm
tarafından
1 senelik filan gidecekti
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Geleceğimiz için gitmesine müsade ederdim yani bazen gerekiyor

(868 puan) tarafından
Yani cnm bnde baştan olmaz dedim ama sonra düşününce mantıklı geldi yoksa kira dan kurtuamicaz asgari zaten borçlara denk geliyor kenara para atilmiyor
(27,564 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(120,034 puan) tarafından
Yaa arada bi esim yurtdisina gitcek postlari aciliyoda yurtdisina gitmek kolaymi kim vize vercek nasi alcak vizeyi gelemez bacim seni uzmek degil amacim ama gelemez yurtdisina imkansiz
(868 puan) tarafından
Gelemez derken cnm
Bende yurtdisindayik benim esim belcika dogumlu oldugu halde vize almam 1bucuk sene surdu gelemez buralara yani gercekten imkansiz
(868 puan) tarafından
Anladım
Yani taseron dahi olsa gelemez bak basvursun vizesi red gelir yuzde yuz
(868 puan) tarafından
Bilmiyorum bklm cnm ne olur çıkarsa gider
0 oy
tarafından
Benim eşim de  gideck t 

İ izin vermedim cnm. Orda evlndıyolr.  Bizimle nikahı düşüyor asla  kabul etme valla .. Dünya Hali  herşey olabilir 18 bin ayda biźe  gönder çekti  yok  ddim 
(868 puan) tarafından
Cnm taşoran olarak gidecek zaten evlilik ne alaka
tarafından
Eşim öyle dedi:)  şaka mi yaptı açaba
(868 puan) tarafından
Yok kiz ne alka
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm. Kendi kararınız
0 oy
(219 puan) tarafından
Ben ilerde rahat etceksem neden izin vermiuim ki zaten güven o bu baska konular gelir akla ama yapan insan yanindada yapar bence  bebeğim icin de gelecegim iyi olcaksa gitsin 
(219 puan) tarafından
Bencede neden gitsin ki bence bebegin icin gitsin yani benim eşim dese ben gönderirim hic sorun etmeden
(868 puan) tarafından
Kendimizi toparlamak.için gidecem diyor cnm ayda burda 2 bin orda 13 bin parayida sana göndereceğim dedi
(219 puan) tarafından
Eşim de 10. 13 milyar ayda gelirimiz var kendi evimiz olduğu halde borclarimiz yetismiyo  cok oyle dese git derim yani en sonunda gelir
(868 puan) tarafından
Yani zaten 30 bin borcumuz var 60 veya 80 bin alacak hiç kalmasa bize 50 bin kalır onlada eve yaziliriz diye düşünüyorum
(219 puan) tarafından
Inşallah canim
0 oy
tarafından
Eğer gidebiliyorsan sende git canım bence 
(868 puan) tarafından
Kız bnm.2 buçuk aylık bebeğim var
tarafından
Olsun canım 40 çıkmış engel değil eğer imkanın varsa engel olarak düşünme ve git derim.
(868 puan) tarafından
Yo kız bn gidemem yapamam orda bir parmak çocukla
tarafından
Yapamayacak ne var kuzum benim eşin yanında olacak orada da evde kalacaksın burda da pek bir farkı yok bence yapabilirsin ve gitmelisin. Benim eşimin böyle bir durum ve imkanı olsa ben 9 aylık hamileyken giderim yanında :)
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Gönder canm sonuçta borç kapanacak kısa sürede. Her gün sıkıntı çekmekten iyidir. Hem ilerde adam sana izin vermedin sebep oldun der. Orda evlenir vs diyenleri de kafana takma bence yapcak olan burda da yapar karakter meselesi
(868 puan) tarafından
Yani cnm bide eve falan yaziliriz dedi o mantıklı geldi yoksa diğer türlü hiç bişey yapamicaz kırada surunecz
(1,885 puan) tarafından
Ne güzel işte canm eğer böyle bi imkan varsa yaşınız da genç destekle bence eşini. Benim eşim de Suriye de görevde ben de kendi ailemle kalıyorum hasret zor oluyor tek başına herşeyin üstesinden gelirsin korkma. Zaten çok uzun bir süre değil. Geleceğiniz için destekle bence eşini
(868 puan) tarafından
Yani 6 ay
0 oy
(2,952 puan) tarafından
canım sonrasında rahat edecekseniz bırak gitsin sen de biraz kendi ailen de biraz kayınvaliden lerde kalırsın 6 ay çok uzun bir süre değil ama tabii eşinden bunun sözünü al 6 aydan fazla sürecekse kesinlikle gönderme
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Neden olmasın iş garantiyse 6 ay çok uzun değil, ilerde kendiniz çocuklarınız için başınızı koyacağınız kendi evinizde olacaksa 1 yılda kalır insan, ben doğmadan önce de babam annemi koyde bırakıp istanbula gelip çalışmış yılda bir 2 yılda bir köye gidiyormuş babam, bana hamileyken annemide alıp istanbula yerleşmişler,
0 oy
tarafından
Benimki uzman çavuş  Suriye Irak hep gidiyor canım bence gitsin çalışsın  adam ekmeğinin peşine gidecek rahat edersiniz ilerde
0 oy
tarafından
Benim eşim gitti canım. Durumumuzu toparladık kızım iki aylıktı bı daha gitti. Şimdi iş değiştirdiği için gitmeyecek. Otur kendi evinde kafan rahat olur 
(868 puan) tarafından
İşte bizde durumumuzu toparlaruz diye cnm
tarafından
Gitsin canım çocuk küçükken toparlamak daha kolay
0 oy
tarafından
Gitme kararı sende ama kesinlikle evinde kal eğer giderse kitler kapını yatarsın 
(868 puan) tarafından
Yanı cnm kimsenin yanında insan rahat edemez çocuk emzircen faln kalkipta babana çık dışarı çocuk emzircem faln diyemezsin
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Benimki surekli yurt disinda calisiyo kuzum turkiyede ekmek yok malesef
(868 puan) tarafından
Vlla öyle cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
51 dk önce Aile kategorisinde 12345678910 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 352 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Asya15 (125 puan) tarafından soruldu