0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Ulstasonda ki bebisimin gozu burnu kolu kulagi ayni esimmis hatta esmerligi bile :)) güleyim mi aglayaym mi

28 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
13 aylık neye benzeyecek zaten şekil ancak ama 22 haftalıkken ayrıntılı ultrasondaki doktor babaya benziyor dedi doktora dedim maske var yüzümüzde hida bak yok yok baba dedi kızım doğdu aynı baba :Dd 
-Reklam-
0 oy
(386 puan) tarafından

gül bence çok komik çünkü :D

0 oy
(120,031 puan) tarafından
heee heeee tipki kocam deseydin
0 oy
tarafından
Hahaha aynı şey bizdede oldu 14 haftalikti kaynanam görümcem eltim herkes kocan bu aynı. Burna bak burna aaa kafası bile bnziyo derken her ultrason görüntüsunu ona bnzetmeye devam ettiler artık  27 haftalık falandi bı ultrason görüntüsu werdi doktorumuz eşimde yanımdaydi tabi renkli ultrason doktor bu kız aynı bbasina bnziyo deyince dedim tamam bnzesin  derken doğurdum arkadaş bn kocamı resmen ikinciye doğurdum dedim kendi kendime 4 aylık oldu şimdi kimse bnziyo diye sorsan kaynanamın kopyala yapistiri oldu :) memnunimda bu durumda çörek gibi kaynanam War öyle güzel yüzü gözü diyorum artık başta hep babası dediler bozuluyodum ama hasta olmasjn gülsün mutlu büyüsünde başka hiç bişi umrumda değil wallla 
0 oy
(924 puan) tarafından
Aman takma canım benimkiler eltime benzetti düşün dış kapının mandali akraba da değiliz sırf hasitlik  bu gıcık etmek için yapılan komplo:))zaten ya eşine benziyecek yada sana ikinizn bebeği sevmediğin birine benzettiler ileride:))
0 oy
(337 puan) tarafından
Ben doğum yaptim hemen dedi aynu cumaliyi doğurmuşsun aynu babası dedi bu kadar mı sevdin dedi. Bende dedim kocam tabi sevdim iyikide kocama benzemiş dedim. Onun yokluğunda kızım var ikinci cumalim özledikçe bakarım özlem gideririm dedim sustu:)))))))
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kahkaha attım benim gorumceme fotoya baktı secemedi bak burası burnu diyince ayyyy aynı annem demişti. Yetmedi köye telnacip anne aynı sen dedi.
0 oy
(446 puan) tarafından
Olabilir yaa bende inanmıyordum ama çocuğum Bi doğdu aynı babası çünkü özele gidiyordum doktorum öyle deyince aynısı çıktı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 338 göst.
0 oy
19 cevap 630 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Melek alyan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,467 puan) tarafından soruldu

384,821 soru

11,510,912 cevap

35,171 kullanıcı

...