0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (1,324 puan) tarafından
İlla etrafınızda vardır wada başınıza gelmiştir hiç dolandırildınız mı. Biz ben kızıma hamile idim bir kez başıma geldi araç sattık dolandırıcı çıktılar çok şükür kimlik fotoğrafını çekmiştim adamın o sayede bulundu geri aldık aracımızı, tabi malımızı kurtardık ama çocuğum çok hırçın belkide o günlerdeki sıkıntılar mı etkiledi diye düşürmüyorum bugünlerde sürekli

30 Cevaplar

0 oy
(1,324 puan) tarafından
Ay biri daha geldi aklıma eşimi biz evlenmeden kendi yakın akrabası da dolandırmış 7sene evvel 10milyar parasını almış ortadan kaybolmuş halen yok ortada adam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimin sayesinde parayı katlıycam diye ikinkez dolandırıldik ilkinde nişanlıyken 8000

İkincisinde 1000 bana sormadan yaptı yine hayrını görmedi
(1,324 puan) tarafından
Ay ya Allah bilir nelerden arttırıp birikim yaptınız ama havaya gitti desene çok sınır bozucu bir durum
tarafından
Sorma az para değil dinlemedi beni ikisinde de
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Hic dolandirilmadik belkide eşim polis o yuzden
(1,324 puan) tarafından
Allah basınıza vermesin
0 oy
tarafından
Ben değil ama biz evlenmeden önce kayınpederin kimliğini yanın da ki çalışan almış oda kimliğim kayıp diye aramış filan adam üstüne 20 tane hat mı dersin evkura dünya borç yapmış bir sürü yere 200 bine yakın dolandırmış bunu kaç sene mahkeme ile uğraşmış zar zor iptal olmus 1 kuruş ödemedi hic bisey yok üstüne ev araba filan hep kaynanamın üstüne mahkeme kağıtları filan duruyo hep evde 
(1,324 puan) tarafından
Yuh artık ya demek ki kimlik önemli
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Evet canım bizimde bin TL miz gitti eşim bilgisayar alacaktı sahibinden adamda başka ilde idi eşim parayı yolladı adam bilgisayarı kargoya vermedi paranın gerisini bilgisayar gelince gönderecek ti ama adam kapattı telefonları falan bizde savckiga verdik bakalım ne olacak
0 oy
tarafından
Netten ayakkabı sipariş ettim iki cift 79 TL'ye 

Bana iki tane 43 numara 10liralik kocaman erkek ayakkabı geldi 

Geri dönüşüm yapınca engellediler :D 
0 oy
tarafından
Hiç başıma gelmedi kolay kolay da inanmam kimseye tv de izliyorum mesela şok oluyorum yani nasıl inanıyorlar diye 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
 Ben dolandirilmadim cok sukur su zamana kadar insallah gelmez basimiza ama arkadasim instgramdan bi tane abiye turu birsey begenmisti cokta guzeldi siparis vermis sonra bana gosterdi aa dedim cok guzel flan neyse izinli oldugu gun is yerine gelmis kargo bizde kosa kosa gittik almaya sonra bir actik ki icinden fistik yesili pijama alti ama yani bacak boyu benim boyum kadar allahim bizi bir gulme aldi o alti yer bezi yapsan olmaz o derece dandik giden o zaman 70 tlydi ama gitti iste sonra instgramdan yazdik cevap yazmadilar bizde kotu yorum yazdik hemen kaldirip engellediler falan oyle bizede bir ani kalmis oldu 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 809 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Kn (864 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 361 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 667 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Lively_ (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 434 göst.