0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Dün başladım kullanmaya bugün çok kötü pişik yaptı mahfetti poposunu kremsizde hiç kapamadım halbuki çok üzüldüm valla çişide hiç emmiyor sırılsıklam bez resmen keşke almasaydım ama denemeden de bilemiyoruz işte yarın şu slepynin yeni çıkanını alıcam slepy bio natural kullanan var mı inşallah iyi gelir. Az sayılı alıp denicem onu da bakalım

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben prima premium care sleepy e geçtim memnun kaldım
(25,223 puan) tarafından
Slepy normal klasik paket mi yeni çıkan mı canım
-Reklam-
0 oy
(267 puan) tarafından
Bana da molfix hediye geldi emiciliği hiç yok ben hep slepy kullandım kızım için ve çok memnunum
(25,223 puan) tarafından
Canım klasik beyaz paket mi kullanıyorsun yeni çıkan slepy bio natural mi yoksa
(267 puan) tarafından
Klasik natural kullanıyorum bio da denemek istiyorum ama bu çok güzel hiç değiştirmek istemiyorum o yüzden
(25,223 puan) tarafından
Anladım canım bende yarın bio natural bulursam ondan alıcam yoksa bundan alırım beyaz paketten inşallah iyi gelir ya çok sağol çok sordum sanada
(267 puan) tarafından
Yardımım olduysa ne mutlu bana canım inşallah işe yarar trendyoldan alıyoruz biz 5 li paket alıyoruz indirimli bak istersen trendyola
(25,223 puan) tarafından
Canım yarın küçük paket alıcam önce denemek için eğer iyi gelirse internetten alırım bense toplu inşallah
0 oy
(3,921 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben kullanıyorum sleepy memnunum ben birde çok fazla bez değiştiren biride değilim çok nadir pişik yapiyor. 

(25,223 puan) tarafından
Bende bugüne kadar hiç değiştirmedim numara yok diye kullandıgım bezde mecbur değiştirdim evy baby almıştım yapışkanı iyi değil şimdi molfix berbat çıktı. Klasik beyaz paket mi kullanıyorsun yoksa yeni çıkandan mı
(3,921 puan) tarafından
Bilmiyorum ki foto attım bak canım yeni cikanmi klasikmi
(25,223 puan) tarafından
Yok bu normal klasik olan paket canım yenisini bulamazsam bundan alırım
(3,921 puan) tarafından
Yenisi nasılmış ki
(25,223 puan) tarafından
Slepy bio natural ismi canım baya konforlu bi bezmiş
0 oy
tarafından
BİM'in bezini beğeniyorum ben
(25,223 puan) tarafından
Bim a101 falan oralardan almak istemiyoruz canım hiç
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Dogdugundan  beri kullaniyorum  hicbiseyi  yok bebemin  çok şükür  hic de pişik olmadi hic geçirmedi  cisi  molfix  den deildir o bebeğine  yaramamisdir
(25,223 puan) tarafından
Yaramamıştır illaki ama molfix ten işte canım o yaptı yani sonuçta ayrıca hiç emiciliği yok sallasam çiş akıcak derecede ıslak her bebekte çiş aynı çiş nasol olurda bizde böyle oldu anlamıyorum çok pişman oldum ama denemeden bilemiyoruz işte
(1,466 puan) tarafından
Kız ben geceleri  altini  almiyorum  12 saat durdu  bile oluyor  daha hiç gecirmedi  bilemedim  valla  kaç numara
(25,223 puan) tarafından
Canım geçirme demiyorum zaten emmiyor çişi bezi açınca şap şap çiş içinde ıpıslak bide arka tarafı poponun komple pişti kıpkırmızı
0 oy
(403 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında doğduğundan beri kullanıyorum çok memnunum
(25,223 puan) tarafından
Slepy mi cnm
(403 puan) tarafından
Molfix CNM
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Maddiyattan sleepyden a101'in bezine geçtim. Çok şükür ne bir sızdırma ne bir pişik. Öyle memnunum ki. Sleepyde bile kaç defa sızdırdı. Tabii çocuktan çocuğa değişir canım.
(25,223 puan) tarafından
Anlamadıgım şey çiş aynı çiş sızdırma birinde olurken diğerinde olmuyor çok tuhaf molfix için çok iyi yorumlar almıştım çok hevesli alsım dün Bi paket ama hüsran
(2,493 puan) tarafından
Yakın arkadaşım da molfixden çok memnundu. Bebeğe göre bulacağız bezi. Kaç sabah üst baş değiştirdim ben sleepyde özellikle a101 in bezine geçmeden önce
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Molfix biz de de pisik yapti yeni cikani bilmiyorum ama sleepy de denedim o da pisik yapti su an prima kullaniyorum memnunum ben
(25,223 puan) tarafından
Son çarem prima olcak pahalı çok
(1,662 puan) tarafından
Valla tum bezleer pahali canim sleppy de cok ucuz degil ama ucuzdan pahaliya dogru denemek mantikli
(25,223 puan) tarafından
Evt canım zaten baby me kullanıyordum numarası 5 e kadar o yüzden değişmek zorunda kaldım çok memnundum yoksa. Sonra evy baby aldım fiyatta iyiydi oda sızdırdı vr yapışkanları açılıyo etine yapışıyo yapışkanı berbat. Şimdi slepy denicem kısmetse
(1,662 puan) tarafından
Insallah iyi gelir canim su an pisigi varsa sudocrem yada hametan sur iyi gelir gecmis olsun
(25,223 puan) tarafından
Sağol cnm benim sudocrem sürdüm yatırırken inşallah sabaha geçer bu gece bezini de değiştiricem normalde akşam 8 bucukta takıp uyuturum sabah alırım 2 aydır gece almıyodum ama alıcam bu gece iyice pişmesin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Büyük ihtimal cildi hassas canım biz çok memnunuz molfıxden akşam takarım sabaha kadar hiç sızdırmadı bir ara Bimden aldım ona pişik yapmadı dogu dogalı hiç pişik olmadı her bez açtığımda mutlaka hametan krem sürüyorum belki ondan 
(25,223 puan) tarafından
Evt canım cildi çok hassas kucağımıza alınca bile tuttuğumuz yerler hemen kızarır. Sızdırma olmadı ama bez çişi emmiyor sallasam çiş akıcak kıvamda ıslak bez resmen.
0 oy
tarafından
Ya selin asla tavsiye etmiyorum Molfix i bizede hiç uymadı teni bebeğin kızardı emici taneleri çok kötü uzun hiç tutmadım bide 
(25,223 puan) tarafından
Canım bende pişman oldum ama denemeden bilemiyoruz işte malesef. Evet hiç emmiyor şakır şakır çiş içinde kaldı bez keşke almasaydım dedim ya resmen slepy denicem yarın inşallah iyi gelir
tarafından
Sleppy de büyük al lastiği dar onun biz mecbur Prima premium care e geçtik o iyi sismiyor eşim dün huggs getirmiş büyük beden ama 4 numara erkek ler içinmiş çok güzel diyolar çokta Uygun bı onu deniycem ben araştır istersen sleppy lastikleri iyi değil bide Prima ile aynı fiyat
0 oy
(3,949 puan) tarafından
Canim 2. Bebegimi büyütüyorum  hepsini  denedim istisnasiz yine döndüm  kürkçü  dükkanı  molfixe... bize cok iyi... yeni çıkanları  özellikle.  Başka  bir seyden olmasin... ek gida filan düşün  bakalım  asitli bir seyler mi yedi... ya da emiyirsa sen pisik yapacak  bir sey mi yedin... o da etkiler...  denk gelmis olabilir  yani pişik  olmasiyla bez markasi değişimi. 
(25,223 puan) tarafından
Yok cnm her zamanki şeyler sabahtan beri kızarıktı zaten gece molfix taktım yatırdım kızarmış hadi dedim geçer ilk taktım daha kremledim hep yok akşama doğru bi açtım mahfolmuş poposu o kadar üzüldüm ki
(3,949 puan) tarafından
Oooo o zaman ver birine canım. Eziyet olmasin bebisine yazık. Ya sakla 2..olursa ona kullanırsın.
(25,223 puan) tarafından
Zaten 24 lü paket almıştım canım 10 tane falan kullandım dünden beri kalanınkalsı daha takmam evy baby taktım bu gece yatırırken oda sabah çok sızdırıyo ve yapışkanı açılıyo. Ama bu gece uykuda değiştiricem bezini daha çok pişmesin
0 oy
(130 puan) tarafından
Bende coktandir molfix kulaniyorm bebegimin pisigi gecmiyo acaba bezdenmidir yani ne yaotiysam duzelmedi coktandir molfix kulaniyom
(25,223 puan) tarafından
Valla olabilir canım her bebeğin vücudu bşr değil malum. Ama ben çok pişman oldum aldığıma denemeden bilemiyoruz işte
0 oy
(847 puan) tarafından
Canım sana Prima tavsiye ederim. Hem bio naturale gore daha kolay bulunabilir  hemde 12 saat kuruluk ve pisik kesinlikle yapmadı bizde. Tavsiyemdir
(847 puan) tarafından
Canm adet sayisi az olan bi paket al yine evy baby belkide uretim hatasidir. Denemekten zarar gelmez. Sonucta pisik vs yapmiyomus
(25,223 puan) tarafından
Evet canım ilk öyle yaptım 20 li paket aldım çok begendim o kadar yumuşak ki ne iz ne pişik ne taşırma yapmadı. Sonra begendik diye 120 li paket aldım ilk pakette bşy olmadı sonlara doğru sızdırdı ama yine de pişik ve iz yok öyle yapayım dedm yine alayım pişik olmasından iyidir diye düşünüyorum
(847 puan) tarafından
Kuzum Canbebe denemediysen onuda deneyebilirsin eger aldigin pakette memnun kalmazsan. Ben kullanmadm ama kullananlar memnun gibi
(25,223 puan) tarafından
Oda aklımda olsun canım bakalım bu yeni gelecek paket nasıl olucak inşallah sorun olmaz
(847 puan) tarafından
Umarim olmaz. Bende 4 ay molfix kullandim ama Buyudukce sızdırmaya basladı devamlı ustu islakti Sleepy denedim feci pisik yapti primaya gectik gündüzleri primanın uygun olan günlük rahatlık takıyorum  6 saat kuru tutuyor Gecede aktif bebek aldm 56 tanesini 50 tlye internetten buldum indirimde. Zaten gece 1 tane takiyorum sabaha kadar yetiyor ki bence hesapli okdu cunku 1 paket 50 li 50 gun gidiyor neredeyse.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
23 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 253 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 571 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

383,131 soru

11,467,182 cevap

35,069 kullanıcı

...