0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Bebegm 3 aylik cok guzel bir oglum var bobrek gejislemesi var ameliyat oldu iki bobrekte de subatta yine oluck doktor bobrekleri hasta diyor cok cok uzuluyorum ilk bebegm ona bakinca icim eriyor agliyorum pna birsey olcak diyw odum kopuyor cnku bobreklerindeki durum ciddi ama suan iyi sukur cok sukur  eteafa bakiuor hareket ediyor ama cok korkuyorum cok skntili swyler yasadi yogum bakima dahi girevwkti ödüm kopuyir evlat acisi yasamak istemiyorum hergunum evladimi kaybetme korkusuyla gwciyor ne olur yavruma dua edin bobreklerinee birsey olmasn bobrek hayati bir organ ne olur dua edin neşesi hep boyle kalsin kucuk bedeni dogar dogmaz cok aci cekti yuregim dayanmiyor ogluma her aklinuza geldigund3 dua edermisinz cok korkuyorum beni ancak siz anlarsiniz

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canım .Allah ciğer acısı yaşatmasın kimseye .
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Rabbim şifa versin ❤️❤️❤️
0 oy
(780 puan) tarafından
Allahım safi ismiyle şifa versin inşallah canım çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Rabbim şifa versin Allah korusun onu, size bağışlasın 
0 oy
(622 puan) tarafından

:'(cok üzüldüm canım rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah rabbim hiç kimseyi evladiyla sinamasin kimseye evlat acısı vermesin. bu saatte hasta olan şifa bekleyen bütün çocuklara şafi isminin hürmetine Hz Muhammed'in s.a.v yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah<3

0 oy
(497 puan) tarafından
rabbim safi isminin yüzü suyu hürmetine evladına şifa versin inşallah Allah kimseyi evladiyla sinamasin tez zamanda sağlığına kavuşsun yavrun
0 oy
tarafından
Sonuna kadar okumadım yüreğim acıyor bebekle ilgili görünce sadece diyeceğim şey rabbim şifa versiiin 
0 oy
tarafından
Coookkk gecmis olsun rabbim şifasını versin inşallah canım
0 oy
(689 puan) tarafından
Melegim insallah ameliyata gerek kalmadam iyilesir

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 283 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 365 göst.