0 oy
1,797 göst.
Aile kategorisinde (386 puan) tarafından
10 yıllık evliyim ve eşim çok iyi bir insan bana ve çocuklarina çok düşkün benim ailemi ve kendi aylesini birtutar ve evime geleni gideni asla sorun etmez ama ilk defa geçen ay bana lutfen ben evdeyken kuzenini eve çağırma dedi kuzenim 18 yaşında genç kız geçen teyzemdeyken kuzenim eşimin numarasını istedi aradığimda sana ulaşamıyorum eniştemi ararız dedi bende verdim ve eşim akşam eve geldi morali bozuktu bana numaramı kuzenine sen mi verdin dedi evet dedim ne olmuş ki dedim aradı çalışıyorum açamıyorum seni arasın dedi tamam dedim ve geçen pazar kuzenim bize geldi eşimin borali buzuldu bende alındım evime gelen misafirede karışıyorsun dedim ve bana yeter artik beni sevmediğini düşüyorum dedi ne alaka dedim küzenin hareketlerine dikkat et ve beni biraz sahiplen dedi neden her pazar bizde hafta içi gelsin dedi bende şupeye düştüm dikkat ettim ki küzenim eşime baygın baygın bakıyor yanına oturuyor  ve eşim yatak odasina giit biraz yatıcam dedi baktim kuzenim de kalktı gitti evine neyse eşim telini hiç saklamaz ve şifreli falan da deyil bu gün telini aldim baktim ki kuzenim 50 tane msj ve 9 tane cevapsız arama var msjlarda kuzenim yazmış sana aşığım kendime engel olamıyorum dayanamıyorum yazmış ve naha neler neler eşim cevap yazmamış ses etmedim ertesi gün tekrar tele baktım ve eşim onları silmemiş ama noyu engellemiş bu gün küzenim gene bizde ve ben annemle teyzemle aramı bozmadan nasıl kurtulurum ondan ve eşim benim konuşmuyor bu yüzden fikrinizi bekliyorum eleştiriye açığım teşekkürler 

53 Cevaplar

0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ya sen halâ niye bukadar rahatsin bugun niye evine aldin kuzenin evlimi yol sana sacini basini ne duruyon yaa kimle kotu olursan ol suclu sen degilsin kuzenin denen zillide suc esinde harbi adammis ha bak okadar yazmis adama cvp bile yazmamis benim kiz kardesim esime asildi opmeye kakmis ogun bugundür konusmuyorumm 
tarafından
Ayh kuzum çok kötü bir durum ya Allah kimseye yasatmasin naptın kardeşine annenler falan ne dedi
(1,358 puan) tarafından
Annem ne diycek kendi kizini korudu bende bida hic birine selam bile vermedimm suan kimsem yok konusmuyorum onlarla dogumdan sonra gordum kardesimi lafini verdim mutfakta yoldum bi guzel suclu ben oldum yani dovdum diyee
tarafından
Ohh iyi yapmışsın valla ben olsam bende öyle yaprdim ailen de hala kızını koruyor haaa yazık valla hala nasıl koruyabiliyirlar edep haya kalmamış millette peki sen nerden ogrendin öptüğünü falan
(386 puan) tarafından
keşke bende dövsem hıncimı alsam ama hamileyim yapamam ya bebeğime bişey olur diye ama yanina kalmayacak yapcaklarimdan korksun daha bitmedi yeni başlıyor
(1,358 puan) tarafından
Dogum yap sonra doversin cnm gittilermi simdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okurken anladim bisi döndüğünü ne kadar ayip ya esinede helal olsun vallla
(386 puan) tarafından
evet keşke evire çevire dövsem hıncımı alsam ama hamileyim yapamam ya bebeğime bişey olur diye ama yanina kalmayacak
0 oy
(608 puan) tarafından
Saçından tuttuğum gibi kapının önüne eşini tebrik ederim sende anneme teyzeme mahcup olacagm diye sessiz kalma senin yuvan herşeyden önemli 
0 oy
(67 puan) tarafından
Canim eşine attığı mesajların ekran görüntüsünü al annene göster anlat annene annen anlar seni sende yüz verme arasa açma telefonlarını mesaj atsa cevap verme evine gelirse birşey uydur misafirliğe gidecez de kapıdan gönder gitsin 
(386 puan) tarafından
yok artik gelemez hamileyim dövemiyorum annesi dövsün atık o msjları göstericem
0 oy
(397 puan) tarafından
Sen hala o kızı evine alıp bide teyzeme aramı bozmadan nasıl kurtulurum mu dedin inanmıyorum sana ya hala yolmadin mi o kahpeyi teyzeme annene göster mesajlari
(386 puan) tarafından
hamileyim dövemiyorum annesi yapar artık msjlrı göstericem birazdan gelirler çağırdım
0 oy
tarafından
Yani namuz diye bişe kalmamış kuzenin kocana göz koyuyor sen sesiz kalmışsın adam bariz açık açık demiş yani ben varya o kuzeni alır parçalarım annesinin yanında da bütün mesajları gösterirdim edepsiz ya sen iyi dayanmissi. Valla 
(386 puan) tarafından
ben bekledim ki acaba eşimde karşılık veriyor mu ne diyce diye yoksa zor dayandım kolay deyil gerçekten çok zor daha herkes bilcek msjları annesine de anneme de göstericem asla birdaha  evime gelemez
tarafından
Bence de canım mesajlari göster anne ne teyzene evine sokma yani
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ne diim çok sakinsin ben olsam annemi teyzemi çağırıp konuşurdum o terbiyesizde asla gelmesin görmezdim çünkü elimden kimse alamazdı okurken bile midem bulandı akraba ya kuzen demek kardeş demek ama eşinde çok sabırlıymış Rabbim mutluluğunuzu daim etsin... 
(386 puan) tarafından
teşekkürler canım keşke dövebilsem hıncımı alsam
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Valla hiç alınma saf mısın sa|ak mısın kuzenim teyzem olmazsa kim olursa olsun bi güzel rezil eder irtibatı keserim ahlaksızlık ya 
(386 puan) tarafından
ne desen haklısın gerçekten kendimi ***** gibi hissediyorum insan bazen anlayamıyor anlmak istemiyor
(2,266 puan) tarafından
Hiç bekleme bile ya ekran alıp teyzene annene gönder ne mal oldugunu görsünler. Allah korusun ya eşin nefsine hakim olamasaydı neyseki imanı kuvvetliymiş
(386 puan) tarafından
allah belasını versin neler yapcam ben ona
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kız valla çok sabırlısınız he
0 oy
(672 puan) tarafından
Genc daha. Belki akli yetmiyor. Yoksa baska turlu aciklamak istemiyorum. Konus. Ara bozmaktan da öte bu. Belki pedagog a gitmeli. Cocuk daha 18. 

Kocan da hakli davranmis
(386 puan) tarafından
annesine msjları falan göstericem benden evimde eşim den uzak tutsun da nerye götürecekse götürsün
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Nasıl dayanıyorsun ya açık açık derim git evimden bir daha gelme.  Bunun ayıbı yok . O utansın ki senin eşine öyle şeyler demiş.  Belli ki esin seni kırmamak için dememiş.  Eşine helal olsun . Sende elinden geleni yap . Kov gitsin . Nankör işte.  Evine kötü şeyler için girip çıkıyormuş 
(386 puan) tarafından
evet maalesef ***** gibi kardeşim derdim hep bana bunu nasıl taptı anlamadım hala şoktayım
(5,560 puan) tarafından
Ben bile okurken şok oldum.  Seni düşünemiyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
 mesajları gösterip evden kov dicem öylelerininin gözleri kör olur bu defa sağda solda bana iftira attı der annesiyle birlikte, ilk başta anennle konuş, mesajların ekran görüntüsünü al, sonra onlarla yüzleş gerekli bir şekilde döküman da çıkarıp vur suratına, canım neler neler oluyor uzak dur 
(386 puan) tarafından
evet haklısın annesine msjları falan göstericem benden evimde eşim den uzak tutsun da nerye götürecekse götürsün pislik
0 oy
tarafından
Bunlar ne yiyip ne iciyolar bu nasıl ahlaksızlık ya . Konuş teyzenle kızını dovuyomu uyarıyormu kocayami veriyor napiyorsa yapsın alma bidahada evine sende çok sakinsin maşallah ben olsam şuanda kuzenimin 7.gun cenaze namazını kiliyorlardi tövbe tövbe 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
O oros.punun bacaklarını ayir ikiye ne demek hala eve almak
(386 puan) tarafından
annesine msjları falan göstericem eve çağırdım eşimde evde onlara anlatıcam ve msjları göstericem
0 oy
(349 puan) tarafından
Bacım kusura bakma d ahata senin sen niye veriyon kendi elinle eşinin nosunu. Bu devirde ilk hemcinsinden korkacaksın. Devir öyle bir devir ki kişi kendi kardeşinin kovasıyla aldatıyo. Ondan sonra geliyosunuz burda sümük çekiyosunuz. Eşim kardeşimle aldattı, bilmem kuzenim eşimi kandırdı. Akıllı olun lütfen. Ben kendi kardeşimden bile kıskanırım eşimi
(386 puan) tarafından
bazen insanlara çok göveniyor insan konduramıyorum malesef ve ben çok üzgünüm
0 oy
tarafından
Kuzenine bi teşekkur etmediğin kalmış ben olsam hastanelik ederdim ne istiyorsun eşinin gönlü de kaydiktan sonra mi tepki gostereceksin 
0 oy
tarafından
Gerekirse cümle alemle aramı   bozarım kuzen muzen dinlemem bacaklarından ağzına kadar yırtarım onun çenedini 
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Şimdiye onun saçını yolmustum nokta 
0 oy
(233 puan) tarafından
Kiz o kizin saçını başını yolsana 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sabrını tebrik ediyorum ben olsam saçını başını yollarım ne demek bu ya kuzenim evimde eşime asılacak sende hangi kafayla eşinin numarasını verdiysen bak canım şuan eşin ondan nefret ediyor allah şükret ki karşılık vermemiş ya yarın öbür gün adamı baştan çıkarırsa o zaman ne yapacaksın olan sana olur annenede teyzenede hiç bisey olmaz aklını başına al derhal önlemini al yuvan söz konusu senin burda
(386 puan) tarafından
aradım annemde teyzemi de eve gelince msjlari  herşeyi anlatıcam ve msjları göstericem artik kızinı naparsa yapsın

İlgili bir soru bulunamadı

385,253 soru

11,520,892 cevap

35,184 kullanıcı

...