0 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (826 puan) tarafından
Bazen görüyorum bi akrabasl yada tanıdığı ölmüş hemen whatsapa koymuş Allah rahmet etsin yazıyolar. Anlam veremiyorum   whatsapp neki ordamı kabul oluyor dualar. Bende paylaşırım bişeyler oğlumi falan diziden güzel bi yerini mesela. Ama ölü resmi paylaşmakda nebileeyim garip geliyo bana

21 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sevdiği biriyse başkaları da görüp en azından bir fatiha okusun diye olabilir. Nasıp sevinç paylaşılabilen bir duyguysa üzüntü de öyle..  üstelik başka bilmeyen varsa duyurmak içinde olabilir
(826 puan) tarafından
Yanlış anlama merak ettiğimden soruyorum
(9,651 puan) tarafından
Gerçekten ozliyosun..  anladığım kadarıyla çok değer verdiğin çok sevdigin birini kaybetmemissin Allah ta yasatmasin..  o an tek dusundugun kisi oluyor ve özlem buda güzel birşey paylaşmak gibi bence hayatın icinden
(826 puan) tarafından
Bazı arkadaşlar böyle söylemiş kimsemi kaybetmemişim. Ola bili canım herkesin kendi düşüncesi ben saygı duyarım herkesdende saygı beklerim. Bide ben abimi annemi ölzeyince oturup bi dua okurum ziyaret ederim. Durum aklıma gelmedi hiç.
(9,651 puan) tarafından
Olması gereken senin yaptığın belki ama herkes duygularını farklı yasiyor.. o yüzden anlayış göstermek en doğrusu seni de anlıyorum o özlemi gösteriş olsun diye yaptıklarını hissediyosun sanırım çünkü sen özlemini duayla yasiyosun onlar öyle herkesin olaylara tepkisi farklı iste
(826 puan) tarafından
Bende saygı duydum herkesin fikrine.
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 359 göst.
0 oy
14 cevap 805 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Karcicegi (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu