0 oy
1,230 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kurban olurum ben onu verene ona gelen bana gelseydi keske 8 gundr tuvaletini yapamiyirdu domtieun evde uygula dediklerinin hepsini uyguladm olmadi bugun gitrdum cok tikanmis dedi dolmus bu cocuk gazla kaka dedi ilac verdi popodan sıktık her yapisinda sanciyla ciglik çığlığaydi agladm dayanamadm ya en son bi baktim ki yirtilmis kanıyor doktir zorlanmadan dedi yüreğim yaniyor cann açıyor 

O yirtik icin ne yapaym cani daha fazla yanmasın dr bi ilac vermedi orasi için ama eminm yanıyordur :'(

43 Cevaplar

0 oy
(867 puan) tarafından
Canım bebeğinin poposu zarar görmeden hiç zeytinyağı denedin mi. Yani popo deliğine zeytinyağı sürdün mü hiç 
tarafından
Evet surdum ama hastanede degil evdeyken yaptim ki kakasini yapsin ama yapmadi gotrdum
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ayy kiyamam cnm yaa cok üzüldüm bi an önce iyilesir insallah
tarafından
Sagol canm insallah sen böyle bi drum hic uasamqzsin kuzum
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Mavi hametan varsa sür çok iyi gelir bnce biraz sür şöyle rahatlatsın orayı ağrısı azalsın kuzumun
tarafından
Tamam canm sagol onuda denerim zaten genelde krem onermisler
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm kıyamam ya 
tarafından
Sagol canm allah razi olsun
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Basur gibiyse bende de var çok acı çektiğimde suya sirke karıştırıp otururdum hemen rahatlatıp geçiriyordu 
tarafından
Kiz sirke yakiyir ya nasil oturuyorsun
0 oy
tarafından
madecassol krem vsr canim cabuk iyilestiriyor sulu seyler yedir bebegine yazik benimkidede catlak oluyor kiyamam :(
tarafından
Benm ilk defa oldu cok üzüldüm ablamin oglu dogum sancisi cekercesine ciglik atıyor duvara tutunarak o zamn anlamiyirdum onj ama simdi cok iyi anlıyorum
0 oy
tarafından
Off geçmiş olsun kuzum ya okuyunca bile gözlerim doldu nasıl geçer bilmiyorum 
tarafından
Sagol canm herkes krem inerdi onlari deniysem insallah iyilesr
0 oy
(847 puan) tarafından
Anestol ve fito sür. Benim bebeğimde de çatlak oldu hemde 1. Ayında. Çok gazlı olduğu için.. bunları sürünce geçti. Birde zeytin yağı süreceksin.
tarafından
Tamam canm sagol sanada gecmis olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım kantoron veya zeytinyağı yağı varsa sur az sürme bol sur hemen toparlar kendini çok üzüldüm :(( 

Benim kızım da 2 gün yapmayınca keçi dışkısı gibi oluyor ilk önce sonra tıkanıyor du ben doktor a goturemedim kendim evde fitil verdim bbenim çok şükür büyüdü düzeldi
tarafından
Insallah benmde duzelir ablam kantoron yapiyor ondan alayim onida biraz
(12,264 puan) tarafından
İnslalah ablam geçmiş olsun ❤️
0 oy
tarafından
Allahim korusun ya iyilessin doktor bisiy onermedi mi krem falan
tarafından
Canm ya ilac yazdi ama icinde krem varmi bilmiyirm gec saate gittik eczanelerkapaliydi iste bugün ilaclarini aldirtacam
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kırmızı kantaron yağı kullan canım çok geçmiş olsun 
tarafından
Sagol canm ablam yapiyor ondan alirim artik
0 oy
(385 puan) tarafından
Lansinoh gögüs ucu kremi sürüyorum bende canım ben iki tane cerrah götürdüm resmen jilet atılmış gibi yırtıktı poposu kabız olmaktan hep, çaresi yok demişti doktor kabız yapmıyaksınız demişti krem falan verdi amacısını alır sadece kapanma büyüdükçe olur deid 8 aylıkken yırtılmıştı şuan 15 aylık maşallah kapandı ama et parçası gibi bir çizgi oluştu, lansinoh sonuçta ağzına alıyor emerken popoyla zararı olmaz mantığıyla ben sürdüm hemen tabi sen danış yine de yanlış bişi yaptırmak istemem, bir kaç kişi de kullanmış büyük insanlar kendilerine bile sürmüş iyi geldi diye okudum. Hemen geçmiyor tabi şıp diye ama ben pes etmedim bir alt açma da doktorun verdiğini bir alt açma da lansinoh sürdüm şimdi iyiyiz elhamdülillah içim parçalanıyordu resmen. İnşallah senin bebeğin de iyi olur canım
tarafından
Ya kremin bi zarari olacagini düşünmüyorum ama eltim onu kapali dikislerine surdu doğumda ve dikişleri acildi :(
0 oy
tarafından
Benim oğlumun da öyle oluyordu 40li iken Bepanthol önerdi doktor kullanıyordum inan hemen iyi oluyordu
tarafından
Sagol canm onerin icin sanada gecmis olsun
0 oy
(568 puan) tarafından
Vazelin sürün canım yumuşak tutar aslında stec in içine sür vazelini kapat yumuşak kalsın lavanta da iyi gelir ama yağını alabilirsen 
tarafından
Nerde bulabilirim ki canm alirim hemn
0 oy
(924 puan) tarafından
Krem vermedimi doktor benim.kizimda olmuştu iki tane krem.vermosti doktor bide fitil.yazmisti içinde katı kakası varsa atsın diye hemen düzeliyor eczaneye sorarak alabilirsin bide zzeytin yağı içir kabızlık çektiği zaman geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşir
tarafından
Sagol canm bizede verdi galiba toz olandan verdi
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Benim kızımda da oldu krem  vermişti çok küçük yırtık olmasına ragmen. 8 gün çok uzun süre benimki 4  gün yapmamıştı doktor ona bile çok demişti 
tarafından
Aaa niye 7 gun normal diyolar peki ek hda doneminde olabilirmiş boyle seyler
(5,320 puan) tarafından
Bilmiyorum benimkide ek gıda alıyo evet ek gıda döneminde kabızlık oluo meyveyi bol yedir demişti o zaman yaz mevdimiydi. Ben doktoruma güveniyorum her rahatlığında götürdüm şükğr hepte doğru tedavi yaptı. O bebişin poposu acır oraya krem lazım mümkünse başka doktora daha götür. Geçmiş olsun inşallah çabuk düzelir lohusayken bendede oldu çok kötü Bi acı bıcak kesiyo gibi olurdu bebiş nasıl dayansın çok zor..
0 oy
tarafından
Canım benim ayıp olmazsa benimkide uzun zamandır öyle kakamı yaparken zorlanıyorum zorda olsa yapıyorum rahatsız ediyor çünkü yırtık var zorlandığım zamn sürekli tazelenip kanıyor hiç doktora falanda gitmedim 2 3 aydır böyle 
tarafından
Sen git canm basur olmus sendr cekilmezki mutlaka git csresi yok ams ilacı var
tarafından
Hamileyim canım şuan kullanmam ki ilacını
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Oyyy kuzumm ağlayasim geldi ona biz dayanamiyoruz o çocuk nasıl dayansın yaaa çok üzüldüm içim parçalandı ben kortos krem kullanmıştım çok iyi gelmişti ama bilmiyorum ki çocuğa iyi gelir mi eczaneye sormak lazım rabbim şifa versin :(
tarafından
Sagol kuzum insallah iyi olur ya ilaçlarını kullanacm birazdan
0 oy
tarafından
Bepanthol  onarici krem sur kac yasinda gecmis olsun sivi besle 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde sultanss (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 124 göst.
0 oy
12 cevap 281 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
24 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu

379,474 soru

11,359,711 cevap

34,837 kullanıcı

...