0 oy
2,870 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

Kızlar öncelikle merhaba ben ankaradan katılıyorum ismim ebru yaşım 27. Eşimin 2. Evliliği benim ilk. Eşimin çocuğu var 4 yaşında çocuğunu annesi sık göndermiyor. Bazen 3 ayda 1 bazen ayda 1 bazen 2 haftada 1. Çocuk her geldiğinde babasiyla yatmak istiyor babasına düşkün. Bende bundan rahatsızlık duyuyorum. Sizce normal mi tamam 1 2 gün yatsın  her geldiğinde yatmak nedir. Kârı koca ayrı yatmak istemiyorum. Eşim de anket yap bakalım kimi hakli bulacaklar dedi. Sizce kim haklı ben abartiyormuyum. Normal mi

111 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kendi çocuğunu da babası ile yatırma sende cocugunla yatmazsan eğer sen haklısın ama çocuklar arası bu ayrımı yaparsan esin haklı zaten her türlü esin haklı bu durumda ayda yilda bir geliyormuş çocuk özlüyor haliyle 
-Reklam-
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Hepiniz beraber yatın madem ayrı yatmak istiyosun.

Yani çocuk açısından da bi düşünmeye çalış. Daha 4 yaşında ve babasından ayrı. Babasını en erken 2 haftada bir görebiliyo. Yani çok normal çocuğun babasıyla uyumak istemesi.

Benim oğlum 23 aylık babası geceleri çalışır gündüz uyur. Çocuk sabah uyanır uyanmaz babasının yanına koşar uyucam ben diye. Ben babamla yatayım sen git kahvaltı hazırla der yani çok normal çocuğun yaptığı.

Kıskandığın şey çok saçma
0 oy
tarafından
Çok şık gelmedikleri için bence bırak uyusunlar yazık çocuklara 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Senin çocuğun babasıyla uyumak istediğinde onuda uyutma da anla
0 oy
(120,696 puan) tarafından
Yatsin 4 yasindaki bebek yaa ne zarari var sende yat 3 unuz yatin iste zaten sık gelmiyomus ozluyodur babasini
0 oy
tarafından

Tartışmasız esin hakli. Istersen bi cok sebep sayabilirim.

0 oy
tarafından
Senden tiksindim haksizsin çocuk o kimden kimi kiskaniyorsun .
0 oy
tarafından
4 yaşında madem üçümüz beraber yatin babasını özlüyor demek ki 
0 oy
tarafından
Canım galiba eşin haklı sonuçta her gün beraber değiller ki
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Kesinliklee sen haklisinnnn
0 oy
tarafından
Kesinlikle sen abartıyosun. Sürekli sizde kalsa tamam da 2 3 haftada bir geliyomuş çocuk napsın özlüyodur babasını kendi evladın senden uzak olsa geldiğinde senle yatmak istese ne diceksin git ben kocamla mı yatcam dicen. Biraz kendini o çocuğun yerine bence..
0 oy
(2,247 puan) tarafından
Kız yaşı da küçücük ne var sanki idare et babasını özlüyor elleme yatsın babası da onu özlüyodur 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Eşin hakkı yatsın istediği gibi çocuğuyla küçük sonuçta çocuk beraber yatın 3 nğz ne olacak ki 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Bence abartiyosun canım eğer seni dışlamıyosa üçünüz beraber yatın eğer seni istemiyosa bu surumu hoş karşıla çünkü sen kendin diyosun aylarca görmüyo diye yani sence de beraber yatmak istemesi normal degilmi??
0 oy
(1,631 puan) tarafından
Eşin haklı bence 3 ayda 1 geliyormuş zaten yatsın nolcak 
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Benim babam ben 3 yasimdayken ölmüş baba hasreti ozlemi cok baskadir canim olsa yanindan hic cikmazdim ki cocuk cok hakli ayda yilda bir görüyor babayi doyamiyordur yer degistir kendini koy yerine senin cocugun bole ara sira gelse senle yatmak istese düşünsene ama esin istemese kabul edermiydin
0 oy
tarafından
Canım seni anlıyorum benim şuan evladım yok öyle bir durum karşısında bende senin gibi biraz bocalayabilirdim ama biraz düşününce sende eminim bu durumu anlayacaksın çocuk babasını özlüyor babası evladını haklı olarak sende ayrı yatmak zorunda değilsin eşin çocuğunu kendi tarafına alıp beraber uyuyabilirsiniz ama sen rahatsız olursan biraz onları idare etsen eminim eşin de sende mutlu olacaksın bu durumdan çünkü düşündüğünde eşinde ne kadar güzel bir baba merhameti olduğunu bir kez daha anlamış olacaksın 
0 oy
(7,517 puan) tarafından
Sürekli sizde kalsa tamamen da ayda bir felan çocuk bırak uyusun babasıyla ozluyodur
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yazık ya yatsın çocuk babasıyla hatta üçünüz yatın 
0 oy
tarafından
4 yaşında daha bebek o kıyamam tabiki babasıyla uyusun 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 568 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 63 göst.
11 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 278 göst.
9 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,289 puan) tarafından soruldu

396,425 soru

11,858,253 cevap

35,956 kullanıcı

...