0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından

image

image

ikisi aradinda kaldim bi yandan korkuyorumda düser fln diye..

2. Resikdekinin ayaklari tahta hangisi daha sağlamdir hangisinin kayma tehlikesi azdir?

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 1.deki var ve iyiki diyorum cokkm kullanisli 
(7,972 puan) tarafından
Cok yer kapliyomu
tarafından
Hayir canm benimki katlanabiliyor zaten cok rahatta tasiniyor.yuksekligi istedigin gibi ayarlaniyor.bir daha cocukta dusunuyorsan iyj bir sey al.ucuz ne aldimsa pisman oldum dahada ucuza kacmiyorum o yuzden
(7,972 puan) tarafından
Cnm peki kaç kiloya kadar kullaniliyo 15 yaziyo ama az degilmiki
tarafından
Canm zaten 3 yasina kadar ancak 15 kilo olur bebegin pensentile bakabilirsin. Oglum 1 yasini gecti cok rahat kullaniyiruz 3 yasinda zaten bizimle oturur
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
bence 2.si çok ta tatli
(7,972 puan) tarafından
Gorunus olarak bnde 2. Olani sevdim ama guvenlik acisindan iyi bulmadim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım ilk attığın tabiki o daha sağlam benim aldığımda böyle bişey en azından iş yaparken eline bişey verir işini yaparsın gözün arkada kalmaz kayma da almaz
(7,972 puan) tarafından
O modelden alcam cnm insallah
(2,479 puan) tarafından
En mantıklısı kuzum ben normalde 2. Olan vb. Olanlar hoşuma gidiyordu netten sipariş verecektim kısmet  olmadı iyiki de olmamış kuzum avm’ye gidip baktım çok basitti sonra eşim bunu gösterdi letgo’dan normal fiyatı 1000 küsürdü pazarlık yaptım 200’e aldım chicco marka fazla kullanmadı oğlum 8 aylıkken almıştım ama yine de iyiki almışım baya güvenlikli kayma filan olmuyor bunlarda baya sağlam ve özellikli şimdi ikinci oğlumuz yolda onda kullanacağım Allah’ın izniyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 555 göst.
29 Nisan 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ♥️İkRa'M♥️ (1,064 puan) tarafından soruldu

384,842 soru

11,511,297 cevap

35,172 kullanıcı

...