0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bazı anneler bebeklerinin cinsiyetini hissediyor ya bende hissediyorum oğlumda doktor kız dedi hayır erkek dedim başka doktora gittim erkek dedi bundada kız hissediyorum hep daha yeni 9+5 günlük ama 11 haftada tarama var ona gitcem sonra 3 hafta sonra gel diyor ya o zaman gitcem gene ama çok merak ediyorum kız bebekler çok geç ogreniliyo diyolar öylemi gercekten 

31 Cevaplar

0 oy
(3,821 puan) tarafından
13 14 haftalıkken öğrendik 
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
18 haftada ogrendım canım 
0 oy
(2,888 puan) tarafından
12.haftada öğrendim
0 oy
tarafından
17.haftada kızım olacağını öğrendim 
0 oy
(220 puan) tarafından

Bana 20 haftada kız denildi sadece bi doktor çok düşük bir ihtimalle erkek dedi öncelik sağlık tabiki ama annemde bende başından beri erkek hissediyoruz annem pembe birşey aldığım zaman erkeğe neden öyle şeyler alıyorsun diyor o derece acaba niye böyle hissediyoruz anlam veremiyorum şuanda ise 26 haftadayım

0 oy
tarafından
18. Haftada öğrendim
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Ben hissetmedim hiç iki kızımda da kızımın birini 4 aylıkken birini 3.5 aylıkken öğrendim bebeğin pozisyonuna bağlı birazda bu hamileliğimde hep rüyalarımda kız çocuğu gördüm 18 haftaligiz bugün kontrolumuz vardı doktor erkek dedi
0 oy
(1,320 puan) tarafından
11. Hafta tahmin ettiler 16. Hafta kesin dendi 
0 oy
(5,220 puan) tarafından

bana da ilk 12haftalıkken erkek dedi bebde hep ekşi istiyodum ama hep ekşi yiyorum düşün izmirde geçenlerde olan büyük depremde millet sağa sola korkudan volta atarken ben dduvarın arkasındaki mandalinalardan eşime koparttırdımaklım onlardaydı neyse. dedim kız bence dedim bide karnım ve belim bütün geliyodu annemde kız dedi doktorda ekşiyle tatlıyla alakası yok demişti sonra 16.haftada gittik kordon görmüşüm kız dedi ama en net 16da belli olurmuş cinsiyet. dedim hani tatlıyla ekşiyle ilgisi yoktu ben dedim kız diye :D

0 oy
(160 puan) tarafından
Ben 18 de ogrenmistim gostermemisti hic 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

18 haftamda bacağını açmadı ama doktor %90 kız dedi detaylıda bacağını açmadı bakalım salı günü yine gitcem 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 174 göst.
0 oy
6 cevap 35 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Gizem eylul (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 124 göst.

384,680 soru

11,507,334 cevap

35,162 kullanıcı

...