0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar pazartesi annemlere geldim cuma günü geri evime dönecegim ins ama esimi çook özledim sizler eşinizden ayrımısınız özleyen varmı benim gbii Rabbim ayrilik vermesin hic kimseye 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından

İsinden dolayı yazın mesela 4 gün 3gun gelmediği oluyor gittiği gün sanki gelecekmiş gbi sevdiği yemekleri yapar buzluğa atardim anlıyorum seni bende çok ozlerdim kışın pek gitmiyor şehir dışına rahatım :)

-Reklam-
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Bende çok özledim ya :/
0 oy
tarafından
Bugün anneme geldim eşimde akşam yemeğine geldi kar yağıyor kızı çıkarıp üşütmeyelim sen yat burada dedi gitti ama kapıdan çıkar çıkmaz özlemeye başladım şimdide uyuyamıyorum napiyim çok seviyorum (masaallh bize )
0 oy
tarafından

1 hafta önce gitim dun geldim hicte izlemedim eve geldim annemleri ozledim:'(

0 oy
(5,134 puan) tarafından
2 ay Annem de kaldım özlemedim
0 oy
tarafından
Nöbette şuan ve özlemedım annem geldı yanıma dun 5 aydır gormemıstım kızım bıle yabancılık cekıyır 7 aylık kızım ameloyat olcam anneme bıraz alıssın dıye ıkı gun erken geldı yanı kocayı ozleyecek durumm yokk:)))
0 oy
(616 puan) tarafından
Valla 2 sene oldu evlenedi. 2 sindede eşim zorla gönderdi. Yok şuraya gidicem sen yalnız kalacaksın yok bilemm ne. Her gittiğimde de ilk 35 gün. 2. Gittiğimde 2 aydan fazla kaldım. Oğlumu 4 ay görmedi geldi 4 aylıktı. Oda bayramdır diye zorla getirmiştim. Pek özlediğim söylenemez oda aynı şekilde geldiğinde bile soğuktu bize karşı
0 oy
(479 puan) tarafından
Bende yasaktan sonra gidicem baba evine 1,2 ay gelmicem ama şimdiden nasıl dayanıcam eşim olmadan bilmiyorum hani acaba bizim onları özlediğimiz kadar onalr da üzlüyormudır 
0 oy
(3,396 puan) tarafından
Ayni evdeyiz ama cooook ozledim 11 gun oldu dogum yaptim sezeryanla ben rahat edeyim diye yerde yatiyor garibim 21 yillik evliyiz bu arada kokusunu ozledim ayni evin icinde
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Asker eşi olarak soylim dortgun ne ki.biz aylari dewiriyoruz
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben sabah kapıdan çıkınca özlüyorum rabbim başımızdan eksik etmesin
0 oy
tarafından
Ben hergun özlüyorum kociskomu:)) akşam geç geliyoree

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 405 göst.