0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Aksam ogrendim cok samimi degilim ama görüşüyoruz sonucta ve ona cok üzülüyorum onu gördüğümde nasil yüzüne bakacam ya :(

39 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Gözünle gormedigin bisey seni ilgilendirmez bosver gerek yok
tarafından
Bilmeseydim daha iyi insan ispatlayamayinca kendini üzüyor ama ispatlasam bike söylemem yaein obur gun kadin onu affeder ben kötü olurum
-Reklam-
0 oy
(376 puan) tarafından
Söylesen sen kötü olursun onlar barışır genelde öyle oluyor bacım
tarafından
Ever bu senaryolari cok gördüm gercekten
0 oy
(119,334 puan) tarafından
sen degilde diger komsu soylesin
tarafından
Oda be soylemem dedi abisi demis seni ilgilendirmez kadin belki biliyirdur elinden bsey gelmiyordur diye ben hic söylemem sadece kadinin yüzüne nasil bakacam
0 oy
tarafından
Ben söylemem kimsenin hayatına da karışmam 
tarafından
Oyle biriym zaten nirmalde etimi koparsan yapmam ama mevzi aldatma olunca kadina üzüldüm
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Zor bı durum  söylesen dert soylemesen dert 
tarafından
Aynen valla ama soyemicem uzulurse ben soyeldim diye üzülmesin
(6,919 puan) tarafından
İllaki biliyordur bence dışarı yansıtmıyor dur boşver
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben olsam soylerıdm yazık karısına acımayan vicdansız yuvasının degerını bilmeyen adam kim bilir karısına evine karsı nasıl ve karısı nelere katlanıyor kim bilir cunku gozu dısarda olan evine mutluluk getirmez huzursuzluk getırır kadın da bilmeden sabredıyordur aynı zamanda ***** yerine konmus olur hemcınsımın bu durumuna tanısam da tanımasam da katlanmam sahsen
tarafından
Ahh canm ahh keske soyleyebilsem ama benm yüzümden üzülecek buna asla vesile olmak istemiyorm
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben biliyodum diyemedim sonra kiz kendisi mesajlar görmüş sevgililer gününde boy boy fotoğraf attılar valla kimseye bisey demem deseydim.ben suçlu olurdum Rabbım gösteriyor illa 
0 oy
(833 puan) tarafından
Hic karişma bence .Birak komsun kendi ögrensin
0 oy
tarafından
Söylemem susarım 
0 oy
tarafından
Ben söylemem karışma bence

Benim komşunun kocası da eski sevgilim olur söylesem onu söylerim ancak  .s
tarafından
Ayy tovbe yarabbim nerden buldun kiz nerde karsina ciktu allahim korusun ya
0 oy
(82 puan) tarafından
Çok çok samimî değilsem söylemem sonra söylerim adam ne yapıp ne edip paçasını kurtarır kötü ben olurum en iyisi burnunu sokmamak 
0 oy
(870 puan) tarafından

Kemalim yapmaz derse işin zor insanlar bazen fakettigi halde kabullenemiyor 

0 oy
(471 puan) tarafından
kiz karışma türlü türlü insan var. karısıyla ayrilir bizi ayırdın diye sana bişe yapmaya kalkar. böyleleri kendinde suçu görmez bizim başımıza benzer bi olay geldi hic başını belaya koyma 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben bir defasında öyle birşey e şahit oldum kararsız kaldım hocaya sordum. Hayır söyleme dedi belki düzelir tövbe eder ama sen böyle yapıp açığa çıkarırsan daha kötü şeyler olabilir gibi şeyler söyledi baya uzun zaman oldu çok hatırlamıyorum ama söyleme dedi. Söylemedim. 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Arkadaşımın annesi aldatılmıştı ve birisi gelip ona söylediğin de keşke hiç söylemeseydi öğrenmeseydim dedi, o günden sonra kimseye bişey söylenmemesi gerek diye düşünüyorum çünkü kadının yapısını bilemiyoruz belki seni kötü bile düşürebilir, yada kocasını affeder ve sana düşman olur. Ama yakın arkadaşım olsa boşancağını bilsem, böyle bişeyi kabul etmeyeceğini bilsem söylerdim ama tam tanımadığım birini söylemem 
0 oy
(814 puan) tarafından
Söylerdim ve banada soylenmesini isterdim sen nasil ogrendin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Samimi olmadığım birinin hayatı beni ilgilendirmez valla . Samimi çok yakın görüştüğüm arkadaşım ise söylerim 
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Karışmazdim valla eşimle kötü olurum sonra millete ne karısının felan der hiç uğraşamam millet için huzurumdan olamam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 361 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 818 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Esha (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,341 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı

...