0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kizlar bilezik almayi düşünüyorum ama fikir amacli modellerinizi atarmisiniz 

25 Cevaplar

0 oy
(16,779 puan) tarafından

Bunlarda çok güzel 

image

-Reklam-
0 oy
(5,342 puan) tarafından

Bendeki bundan kuzum

image

0 oy
tarafından
düzenlendi
" alt="image" />

sureklı bu model alıyorum canım ben gecende aldım bankaya koyuyorum ama takmalık degıl oglusuma 
tarafından
Ah canım keske Rabbım en guselı ı evlatlarımıza nasıl etsin insallah ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Yaa fotosu varsa atarmisin belki aynıdır :):)
tarafından
İnsallah kuzum insallah ♥️
tarafından
Atım canım dur
tarafından
Attım canim da fwrklıymıs :)
0 oy
(503 puan) tarafından
benimkiler kayınpederimde canım en garanti kasada yani :)
(503 puan) tarafından
aaa yok benimkiler asla dokunmaz karışmazlar da. istediğim zaman alır takarım sonra yine veririm. zaten ben kendim gittim verdim sizde dursun diye. onlar bi yere çıkmıyolar çünkü sürekli evdeler. o da gözü gibi bakar sağolsun. Allah korusun onlardayken çalınsa bile vicdan azabından krediyle bile olsa tekrar alır yerine koyar
tarafından
Benimkide öyleydi isteyince takiyodum eltime uydum verdim onunkiler de kayınpederde ama onunkiler duruyo benimkileri sattı hemde eşimle tartışıp küstü diye . Eltim 25 yıllık gelin ben 3 yıllık onlarlada da tartışıyorlar ama ben onlara dışardan girdim eltim aynı köyden
(503 puan) tarafından
Allah allah tartışıp küstü diye satmak ne demek? madem küstü alıp gelip vermesi lazım altınları size. alın kendiniz sahip olun diye. hem dışardan gelmekle ne alakası var,sonuçta senin malın onlar. nerden gelirsen gel.
tarafından
Bizi evden kovdular bide iftara 30 dk vardı yada yoktu kaç kez istedim vermediler bizde çıktık eve geliyoduk bi iki ay sonra satmış parasını ben verdim size ne dedi kaç kez yap ben takicam dedim virüs var kim görecek kolunda bilezik varmı yok mu diye kocan alsın diyo o satmadı sen sattın o mihirimi alacak sen yapacaksın onları diyorum
(503 puan) tarafından
ay çok âlem ya. o küsmeyi bahane etmiş o resmen. sana ne kim görecekse görecek. altın kolay mı alınıyor bu devirde.  boşver canım sen haram olsun de arkana yaslan. onlara da yaramaz senin altınlarının parası. ama o altınları geri almadan da barışma
0 oy
tarafından

Kız fwrklıymıs alyansım sımdı sen at deyince anladım pek takmam ben sadece dısarıda :D

image

tarafından
Allah seni buse :)
tarafından
Valla kız ne guldum suan sen demesen aynı sanıyorum ahaha
tarafından
Ahaha iyi bakalım kuzum :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde sumeyye.b.s (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
19 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaavi (2,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
18 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 681 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,157 puan) tarafından soruldu

396,479 soru

11,859,680 cevap

35,957 kullanıcı

...