0 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Saçma gibi görünen ama benim için çok önemli bi konu aslında kızlar. Merak ediyorum benim gibi olan var mı diye sorayım dedim:D Gece sizde benim gibi sık tuvalete çıkan ve tam o saatlerde bebeği uyanan uykusu açılmasın diye yanından ayrılmayıp tuvaletini sıkan bi anne misiniz yoksa gerçekten sadece ben mi yaşıyorum ya? En sonunda patlayacak raddeye geldiğim oluyor uyusa da tuvalete gitsem diye 13 aydır yaşıyorum. Hele bide emzirdiğim zaman bekle allah bekle iyice uykuya dalana kadar:D Evet saçma soru gibi ama merak ettim yalnız mıyım bu konuda :P

44 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Tuta tuta bir gece ansızın salıvericem yatağa :) 
-Reklam-
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Sonta taktır sabahta dök WC ye:D 9 aya kadar bende sıktım... 

0 oy
(81 puan) tarafından
Aaayyh nefret ediyorum gece uykumun en tatlı yerinde çişim geldiğinde. Uyuyayım geçer diyorum kendimi sıktıkça daha çok geliyo uyumaya çalışıyorum oda olmuyo sen mi inat benmi diye cebelleşirken 2 saat geçiyo uykumda mahfoluyo tabi sonunda kazanan malum yine o oluyo
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben bir kere kaçırdım öyle 
0 oy
(2,465 puan) tarafından
İhmal etmem giderim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ajahaha ayni ben..ama benm söyle bi avantajim var eşim gec yatiyo ona msj atyom wc gitcm diye..wc nin isigini aciyo bn ole kalkiyom:) oglumla beraber yattgm icin kapidan ona bakyo döner düsmesin diye sonra nobeti bn devraliyorum:)
0 oy
(806 puan) tarafından

Herkes iyi hoş demiste çok yanlış bişey yapıyorsunuz sağlık açısından :D mesane sarkması yaşarsınız ilerde tutmak ister tutamazsiniz bak çok ciddiyim bu hastalığı çağırmayın başınıza zorla ya.... benim ablam idrar torbası sarktı ameliyat oldu çektiler yukarıya zorlanmisti bayağı. Yani idrarı tutmayın gelince gidin tembellik etmenin sonu kötü olabiliyor bazen. Benden demesi :D

0 oy
(109 puan) tarafından
Gider yaparım :) 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Valla benimde oyle . heode cocuk emeceği Zaman skstrir beni..once gider yaparım çünkü. Vikac kez tuttum dikisim acıdı. Biliyorum ki uzun emio. Bnde once yapıyorum çişimi sonra emziriyorum. Hatta emerken aniden gelincede sut çekmediği zman oyle duruyorsa memede bisey yapmadan beklerse alıyorum agzidnsn yapıp geliyrm.
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aman Bı sıkılıyorum sorma ama kımıldarsam uyanır dıye oyle kalıyorum uyuya sonra sabaha dıyorm ay benım tuvaletim vardı ☺️☺️Bı gun ıstıcem de bakm hayırlısı ☺️☺️
0 oy
tarafından
Uyanacagi varsa uyanır derim giderim tuvalete tutamam
0 oy
tarafından
Benim kızım da 13 aylık eşim varken ona bırakıyordum gece ama şimdi eşim yanımda olmadığı için çok zorlanıyorum ben dd
0 oy
(167 puan) tarafından
Fazlalıklardan kurtulmadan yatamam kurtulmak önemli :) 
0 oy
(803 puan) tarafından
O sirada eain sallasin sen git bi kosu tutma canim zararli
0 oy
(399 puan) tarafından
Gidip yapıyorum çünkü gün içerisinde hep unutuyorum;)))
0 oy
(319 puan) tarafından
Gece en az 6 kere kalkıp gidiyorum o sırada benim uyaniyor uğraşıyorum gece uykusu yok bana 
0 oy
(6,016 puan) tarafından

Altıma kaçırma korkusu ile uyamadıgım için iki dk gider yaparım kurtulurum :D

0 oy
(181 puan) tarafından

Afedersin sabah sidikli yatak temizlememek için kalkar paşa paşa işer geri yatarım yatağıma :D

0 oy
tarafından

Bende sen denim :D

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benimki akıllı gece gelmiyor :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 226 göst.
3 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruveydacacan (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 228 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 597 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Meryem26 (9 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...